MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Šprdnja i za box i za mma. Nema šanse da će Floyd izgubiti tako da mislim da će biti neki dogovor da Floyd boksa tek toliko da ljudi pomisle da je iole kompetetivan meč.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Kada se kroz kontekts borilackih sportova provlaci ime CM Punk, zasto ne bi i ovaj cirkus. Prodat ce milione PPV, uzeti lovu i smijat se. Kako god da završi. Samo je fazon sto je Floyd dosadan borac. Counter-striker. Vise radi na odbrani. I onda za protivnika ima 0-0 borca. Ja matchmakinga i klinca.

    Jedino mi je drago zbog Conora. Ne tangiram ga nikako ali skidam mu kapu. Profitirao je od svoje karijere maksimalno. Uzet ce lovu koju ne bi u MMA za dvadeset godina. Ako bude pameta, penzionisat ce se. Jebo MMA i kikiriki plate.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Malo reality check:



    Nadam se da ce conor barem 7-8 rundi izdrzati. Da ne bude full blamiranje.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja se bas nadam da ce ga satrat u prve 2-3 minute, cisto da ne geldamo previse tu glupost.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Cris Cyborg vs. Megan Anderson for the featherweight title at UFC214!

    Germaine de Randamie has been removed as the women’s featherweight champion.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Conor nije vezan za Reebok. Moze imati kojeg god sponzora hoce i trenutno je free agent.

    [​IMG]
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    This is how you do it, DC

    [​IMG]
     
  8. xman

    xman Komšija

  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa ne hejtaju oni DC-a zato sto su fanovi Jonesa. Hejtaju jer ga ne vide kao pravog šampiona, jer se rasplakao 2-3 puta, jer su ga emocije pojele u prvoj borbi.

    [​IMG]

    Što se Jonesa tice, dok je bio sampion nije ni imao nekih fanova. Guglaj nesto tipa: Why People Hate Jon Jones.. i naces clanke jos od 2011-te. Kao, na rasnoj osnovi.



    Na kraju krajeva nije ni bitno. Luke Thomas jednom rece: Vecina UFC fanova misli da su Ronda i Lesnar aktivni UFC borci.

    DC je odlican talentovan borac ali mislim da ga godine stižu. Ima problema sa kilažom. Sam je priznao da je morao kupiti novo vece odijelo za UFC on FOX.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. xman

    xman Komšija

    Pa realno lik je jedan od najboljih ikada statisticki gledano,al da nema tu sampionsku auru,nema je. Fino je to lik u videu gore objasnio,previse je "dobar momak".
    Ja licno bi volio da dobije Jonesa i penzionise se.

    A nesto kontam da ce ona budala Conor sokirati sve i dobiti Floyda :mrgreen:
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jako blizu, barem ne treba još dugo čekati

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    214 event ce izgleda biti event godine. Tri borbe za pojas:

    Daniel Cormier vs.Jon Jones

    Tyron Woodley vs.Demian Maia

    Cristiane Justino vs. Tonya Evinger
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Samo sto od te tri ce jedino prva biti intersantna, i to u zavisnosti kako ce Jones izgledati nakon duze pauze.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Iskreno, meni su sve tri zanimljive. Maia napokon dobio ptiliku za pojas nakon mislim 7 uzastopnih pobjeda dok Woodley mora nesto da pokaze jer je prakticno dvije odbrane pojasa zavrsio sa draw.

    Cyborg, da se i ta saga oko nje vise okonca u suprotnom ostaje u limbo stanju. I kao relevantan borac i financijski. Bilo bi mnogo zanimljivije da je ostala Megan Anderson koja je pravi strajker ali ako ovo uzme Cyborg, odbrana je sigurno protiv Megan A.

    A sto se prve borbe tice, gledajuci zadnju DC-a i zadnju Jonesa, nemoj biti ubijedjen da nece biti kao: Ryan Bader - Phil Davis. Nadam se da grijesim.
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    DC-Jones je zanimljiva samim tim sto su dva ponajbolja borca na planeti, i jos njihov beef. Postoji i tu mala sansa za borefest ali prije da ce biti dobar mec.
    Woodley-Maia ogromna sansa za borefest, ako neko ne zavrsi u prve tri minute, Woodley KO-om ili Maia sub-om.
    Cyborg ce pomesti ovu u 60 sekundi.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Gabi Garcia vs. Megumi Yabushita lol

    [​IMG]
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ludi Japanci, uzivaju u freakshow-ovima.
     
  19. kvaju

    kvaju Komšija

    Zamisli dobije u sred meča, stomak je rastura, i ova neznam šta je babica ili curica mala ovaj kinez joj skoči na ovu glavurnu i polugu joj složi
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma ova Gabi postala muško.