MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Da li treniras MMA ili cisto razmisljas da uzmes vrecu i vjezbas tj udaras?
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Trenirao sam box nekad davno, pa da se malo vratim u formu + kardio, super bi mi došlo.

    Šta predlažeš?
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pa šta će ti neki brand za vreću kad je gotova svaka punjena krpama ? Nema se tu šta puno gledati, slobodno uzm neku generičku visine 130cm, ne bi trebalo te izaći preko 150 KM.
     
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma uzet ću ovu od 30 ili 40kg kod ovog lika na pik-u, ali bez rukavica i bandaža, jer je veoma bitan kvalitet kod toga, a ovo što on daje je no name kinesko.

    https://fitness_oprema.olx.ba/
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Aldiin, predlazem ti da se ne zaleces u kupovinu. Trenirao si box, odi radije na koji trening prije kupovine. Nemoj da ti se desi da ides all-in i onda nakon godinu dana prodajes "nekoristenu vrecu za udaranje" jer si skuzio da mozda i nisi toliko nabrijan koliko ti se cini. Jesi to pogledao neki film pa odlucio da bi bio red da se malo aktiviras?

    Ako si kao ja, jedan od onih - "Joj ja cu ovo raditi, idem kupiti odmah", pa kupis, i onda i dalje govoris sam sebi da nisi pogrijesio sto si kupio... Onda radije odi na koji trening, vidi da li ti stvarno treba ;)

    S tim da nisi profi, ako vec odlucis kupovati, neces pogrijesiti ni da uzmes neku jeftiniju. Ali opet, nije sve ni u vreci, ni rukavicama ni bandazi, ako uzimas za box, onda imas drugih alternativa koje su bitnije osim vrece za udaranje, brza vreca npr i sl. Dok ti to sve kompletiras primjetiti ces da je jeftinije i bolje (vise motivacije) ako ides u teretanu tj. klub.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Radi kardija sto puta bolja opcija fokuseri i rukavice ako imaš trening partnera. Kao što kolega napisa, dobro razmisli prije kupovine treba li ti to.

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    The announced middleweight title fight between champion Michael Bisping and Georges St-Pierre is off. UFC president Dana White broke the news on Wednesday that St-Pierre had been removed from the bout and top contender Yoel Romero would take on Bisping instead.
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    RIP Bisping.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koji je razlog?

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    GSP rekao da se moze fajtati tek iza Oktobra. Diglo malo frke, divizija ceka, i ovi mu rekli da nema od cekanja nista. Ide Yoel pa onda ce se gledati sta i kako.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Može i romero, biće dobar fajt. Ne bih ja otpisao bispinga, dosad sam ga otpisivati olako, lik je borac, može istrpiti tonu batina.

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Cijela je divizija stala. Svi hoce borbi samo za pojas a po rijecima GSP-a, nije bila iskljucena ni iduca godina. Napokon je UFC nesto uradio. Bice dobra borba.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Prvi Stipe i JDS. Jedva čekam, računam da će ga Stipe razmontirati ovaj put.

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Event ce biti epic ako ne bude ispadanja. Cejudo je vec out.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Yoel Romero-Robert Whittaker in; Cody Garbrandt-T.J. Dillashaw out at UFC 213
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    "KO of the year" lol
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije KO godine ali je zaradio 50 000$ performance bonus.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

  20. NAILS

    NAILS Moderator