pitanje u vezi brzine laptopa

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by VR6, Jul 9, 2013.

  1. VR6

    VR6 Komšija

    probao sam sa rfkill unblock all , pa pojedinacno pa jos ovo sto je on rekao sa modom i jos naki stvari sto sam nasao na google ne ide i dalje ostaje ova kombinacija sto sam poslao screen.
    a upaljen je hehe jesam lud al nisam toliko :p mjenja se hp-wifi hard na yes kad je ugasen,a kad je upaljen tj doptupan je enable samo na desni klik,onda je soft na yes samo ,al lampica narandzasto svjetli a ne bjelo.
     
  2. Reznor

    Reznor Overclocker

  3. VR6

    VR6 Komšija

    nista brate od ove ljubavi izgleda,hvala tebi na pomoci al ovo sranje od linuxa i laptopa mog se ne poklapaju izgleda nikako...
    obrisem ja ovo fino pa se nastavim patit sa win7,nemam zivaca stvarno za ovo smece :\
    pokusao sam i sa wicd , ne instalira ga nikako,a imao sam ga na pc.u od prije sad ga nema
     
  4. Reznor

    Reznor Overclocker

    Nemoj tako, dosta drivera su ljudi morali iz scratcha napisati za Linux kernel, jer logicno developeri isti izdaju kao closed source samo za Windows.
    Lakse je probati drugu distribuciju pa mozda se neka potrefi da radi kako bi trebalo.
    Ali naravno izbor je tvoj. Uvijek mozes staviti na usb stick i isprobati bez instalacije.
     
  5. VR6

    VR6 Komšija

    hehe pa to ,malo kad nafatam vremena opet cu se pozabaviti tim... pocelo me nervirat ovo sa wifi.em jbg
    al ev instalirao sam win7 x64 malo normalnije radi od x32...
    a linux cu derat cim prije to bolje :p po mogucnosti da ima drivere za wifi :p
    ako sta zapne kasnije oko linuxa javim se haha