PlayerUnknown's Battlegrounds

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzamilan, Jul 24, 2017.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Evo skidam na jbnih 11mbit :D

    Sinoc 2 chickena sa rajom squad.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Za dva dana prešli brojku od milion ljudi na Xbox One. Dobro se prodaje.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    "Over 1M players tried PUBG within 48hrs of launch on Xbox Game Preview!"

    Nisam vidio brojku koliko su prodali kopija.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sve je to kupljeno. Preview je early access na Xboxu...
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    To ti je to, nisu dali mogućnost na početku za onih 10 sati što sam govorio za testiranje zbog stabilnosti servera, tako da su ovo prodane brojke.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Kakva je onda politika sa refundiranjem obzirom da igra dropa i ispod 20FPS ?
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne znam za to, mada znam da ima neki rok nakon koliko odigranih sati možeš vratiti, mada je ovo u osnovi game preview gdje ti odmah prihvatiš da je igra u nedovršenom stanju tako da se mogu na to vaditi.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mozes sad skoro na svakom servisu refund uraditi poslije par sati, vjerovatno je i na xboxu tako.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Nakon 5GB peča, FPS se prepolovio dok nisam skontao nacin kako kontrolisati lika kada skaces iz aviona. Pada k'o kamen.
     
  11. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Haha, pa koliko dugo igras a ne znas to? :D
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne radi od zadnjeg peca. Ili je bug ili ima drugi nacin. Neki kazu da im ni jedna komanda tada ne reaguje.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne misle prosirivati servere..

    [​IMG]
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    3 chickena zaredom veceras sa squadom, imao 2 killa zajedno u te 3 partije :D
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Sad' sam doslovno izgubio jer puska nije htjela pucati. Bug star prek opola godine. Klikam nista se ne desava i samo jedan metak izleti. LAG FPS drop samo sto sistem cijeli ne kreša. Lik me ubije a niej doslovno znao ni gdje sam kada sam well.. htio pucati, zavrsim kao #2.

    GOTY ESL ready.

    PUBG, frustration simulator.
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni zalaga ponekad ali dosta toga pripisujem i losem netu kojeg imam 11/1mbps pa kad iptv radi jos se neko nakaci laptopom i mobom uzas. Evo sad 2 chickena zaredom. Sve u svemu meni radi neuporedivo bolje nego prije.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni se test raspada. Nije igrivo ni najmanje. FPS grozan al ise rusi konstantno. Svake mozda 2 minute.

    Live mi je stabilan. Sad sam baš imao blesav krug. Dva lika na mostu a ja zavrsim ispod..

    [​IMG]

    Bio sam treci sa M16. Ukupno 33 metka i uzi. Ni jedan jedini boost. 4 killa, not that bad.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    https://streamable.com/cezbj

    "Players, please use the in-game report function to report teamkillers and cheaters. There is no longer any need to report the teamkillers on our forum as the in-game system is now fully functional. Thank you for helping us build a fair playing environment!"
    https://twitter.com/pubg_help/status/942659636141940736

    Jedan čiken od maloprije

    [​IMG]

    Bježao od kruga dvadeset minuta.. lol. Danas u top 3 i sruši se igra. Hajd sto se srušila, nece da se konektuje. Kad monitor nisam nokautirao. I onda me spawna na spawn island.

    [​IMG]
     
    Last edited: Dec 18, 2017
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    I ja chicken duo sa kolegom. Bilo je dobrih situacija al killova 4 max. Maloprije squad nas bjezimo krug nam davno proso ja vozim suv kresha mi igra full brzina haha oni pobjegose ostavise mene ja reconnect oni u krugu sjednem u auto jer me bacilo udario u most vozim 100m ostanem bez goriva u tom momentu oni pogidose neki ih porokali hahah