Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. kio

    kio Komšija

    ^ ma serviser vidio da si sa nasih prostora, pa ti ga zabiberio :D
    Koji telefon je u pitanju?
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Lumia 535. Sreca pa nije skup telefon ali opet kad te prave magarcem nije fino.
    Poslao sam im jedan mail "fin" a i amazonu cu se zahvaliti sutra.
    Nece mi pomoci ali hajde, telefon mogu halaliti kad kadija te tuzi, kadija ti sudi.
     
  3. Mujka

    Mujka Komšija

    Nevjerovatno kolko smo mi bosnjosrbohrvati glup narod. Znači opet smo mi krivi svi su fini samo ovaj troglavi narod je najgori na svijetu. Ako je dje belaj mi smo krivi.
     
  4. kio

    kio Komšija

    Uzeo sam lumiu 640xl :) Prvo iskustvo sa windows :) Telefon je dobar, ima li ko kakvu preporuku za masku telefona te auto - drzac :)
    Edit: Auto - drzac, ima tema ispod :) :smt005
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam zeni kupio onu original sa onom preklopom, njoj se to sviđa a meni vala mrsko uzeti telefon u ruke sa onim... Ali eto, stvarno je kvalitetno urađen...
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Imao sam to na LG G2, smor mi bio pravi. Mogu mislit kako bi tek loše bilo sa 640xl, s obzirom na veličinu telefona.
     
  7. kio

    kio Komšija

    Je li mislis na ovu?, imas li link od prodavaca. hvala :)
    http://www.ebay.com/itm/Official-Micros ... trXCTfw6AQ

    Za sada sam zadovoljan, telefon pravo dobar za surfanje. Iscekujem novi model 650/850, do tada ovaj testirati, ako se pokaze dobar nasljenik ulazi u razmatranje.
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Jeste taj je oklop, a nemam link sad...
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Imao ja takav na L1520,dosao mi orginal u kutiji sa telefon,kvaliteta je super al koristenje telefona s tim je pegla zesca.Razmotas ga ko burek prije nego ces zagrist kad hoces pricat.
     
  10. kio

    kio Komšija

    Je li koristite neku zastitnu foliju za lumie?
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja nemam nista ni na jednoj... Nikakve te folije, maske... Imam jednu crnu za 1520 koju sam koristio dok sam radio u prosloj firmi pa kad idem na teren a ona bijela...
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja sam uzo nillkin oklop i foliju. Meni treba jer radim na terenu. Mogu ti poslat link ako hoćeš.
     
  13. kio

    kio Komšija

  14. Pionir

    Pionir Overclocker

    Raja, molim za pomoc, trebam telefon za zenu na rate :)
    Ima BHTelecom karticu, gledao sam telefon Huawei Y6 DUAL SIM ?
    Nesto u tom cjenovnom rangu, pogledao bi u nekim radnjama ili BHTelecom, svaka preporuka je dobro dosla, hvala :)
     
  15. kvaju

    kvaju Komšija

  16. Pionir

    Pionir Overclocker

    Nisam siguran gdje ga naci (posebno na rate), ali dobar telefon ;)
    Hvala
     
  17. kio

    kio Komšija

  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  19. kio

    kio Komšija

    Neam blage :D
    Nesto gledam ponudu uredjaja, kakav je ovo Lenovo Vibe S1? :) neki mid - range device? :D
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Čuj Motorola Atrix, gotovo 5 godina star telefon. Koji jad od firme.