Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. kvaju

    kvaju Komšija

    To da :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kao što sam pisao ranije, koristio sam iPhone i uzeo S23 ultra. Nema šanse da se vratim :D

    Burazer je kasnije uzeo S23 obični i kaže da je prezadovoljan.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam svoj kupio od švercera sa njihovom kao fol garancijom od godine. To je tako, ili ideš bez garancije 500km jeftinije ili kupiš skuplji. Sada su telefoni prilično ispeglani, moraš biti baš baksuz da naletiš na probleme.

    S23 je daleko najbolji telefon koji sam imao. Baterija je fantastična najviše radi ovog čipa. Android po prvi put ima efikasan chipset na razini Iphona



    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  4. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Ne sumnjam ni sekunde u S23 seriju, odlični telefoni.
    Moj problem je uvijek što sam cicija i što mi je van pameti dati 2000+KM za telefon, a kad uzimam npr S23 obični uvijek me pecka ono "šta da sam dodao još koju stoju". :D

    Čak sam razmišljao da sebi uzmem S22 Ultra ako uspijem nabaviti američku Snapdragon verziju, ali teško bgm
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa uporedi preformanse snap dragon gen 1 u s22 i gen 2 u s23. Brzina manje više, ali efikasnost je ogromna na gen 2.

    Ultra ima isti chip, veći ekran malo bolju kameru..

    Na kraju to ti je izbor, samo nemoj kupiti kineza za 800-900 to bi bila greška.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    nenji_avero likes this.
  6. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Ne bih toliko dao za kineza nikad :D
    Haman će ići dupla S23 pa gdje puklo da puklo
     
    Aldiin and Haker like this.
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam već odlučio kupiti pixel 7 i u autu na putu do radnje pogledam ovaj video i još malo proguglam i nisam se pokajao iako nikad nisam kupovao skupe telefone.


    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    nenji_avero likes this.
  8. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Pametan potez, Pixeli se i dalje griju :)
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja za 1400 kupio s23 na kojem nije bio aktivirana promocija za s21 fe :D ispunio, odobreno sad čekam da dođe.

    koristio sam do sad a52s i nisam nikakvu potrebu imao da ga mijenjam, ali zbog ove promocije kupim s23. taman sam htio manji telefon i fantastičan je uređaj. Da nije bilo ove promocije i ove ponude od 1400 za oba telefona i dalje bih bio na a52s i ne bi mi smetalo nimalo :)

    Sad kad se uzme solidan uređaj nema nikakve potrebe za mijenjanjem godinama.
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Otkud za 1400 ponuda oba telefona? Ima li jos?
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ne znam ni ja kako je moguće jer kada apliciraš potreban je niz informacija koje jedino možeš dobiti kada uređaj kupiš na legitimnom mjestu.

    @zoi daj nam neki screenshoot.
     
  12. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa vjerovatno je kupio telefon koji je kupljen u nekoj od tih radnji..

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  14. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ja sam vidio da je u domodu bio tokom vikend akcije 1500-1600KM, nisam nalazio nize. Gdje li je on uhvatio ovu ponudu i da li ce uopste dobiti poklon :D
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Dosao je meni skoro mail od Samsunga za ove promocije a vidio sam na ekupi,bh telecom i jos u nekim radnjama to da uz S,fold i jos neku seriju ide s21fe ili pametni sat ili jos nesto.
     
  16. adsubzero

    adsubzero Komšija

    O tome se bas i pisalo u zadnjim postovima :D
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Našao na olx :D Čovjek kupio nov na rate a nije aktivirao. Ja kupio od njega i aktivirao. Telefon je bio nov, neotpakovan. Ovo ni @zippoo ovako ne ugrabi :D

    Ja sam za keš najjeftinije našao za 1660 KM u radnjama, ovim koje su na spisku.
     
    zippoo and nenji_avero like this.
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Isplati se debelo za 1660. Ja sam 1400 platio bez garancije.


    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Neka je i tebe ogrijalo sunce :D
    Mene u godini nekada naleti jedan takav deal ali dobro...to i nije nesto sto nalazis na svakom cosku :D
     
  20. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Dok jednome ne smrkne, drugome ne svane :D