Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sony za US PSN uvodi nagrade za zaradjene trofeje. Vec postoji rewards system za potrosene pare od kojih dobijas poene za koje mozes redeem psn kartice ili sta vec hoces.

    1000 poena ima vrijednost od 10$:

    • Silver Trophy: Get 100 Silver Trophies while you game and earn 100 points.
    • Gold Trophy: Get 25 Gold Trophies while you game and earn 250 points.
    • Platinum Trophy: Get 10 Platinum Trophies while you game and earn 1,000 points.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pretrgli su se.
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma opet je dobra stvar, nadam se da će i ostale regije ispratit..
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zuhar. Ja sam za rewards points od igrica vec uzeo 3 puta po karticu od 10$.

    Kad bi od trofeja uzeo jednu godisnje tu od 10$ karticu, ja zadovoljan.

    Imas likova sa 500 plus platina, koji uzmu lagano godisnje 30-50 platina. Njima ce biti bas fino. Bdw. 50$ je godisnji limit.
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Upravo je Patton, napokon za svoj trud dobiješ barem nešto.. njima sigurno 10$ nije puno, a iskreno za 1000 poena moraš se fino naigrati.

    Kao što rekoh, nadam se da samo US nije ubuhvaćen ovim..
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Samo US, barem za sad. Vec 3-4 godine postoji sonyrewards.com system gdje dobijas poene za digitalnu kupovinu igrica preko PSN. Sad ce tom programu dodati i zaradjene trofeje.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Budeš nolajfer za 10$ - seems legit :D
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma kakav no lajfer. Imas platine koje se zarade za 5-10 min.

    Kazem ti ima gejmera koji stancaju platine. Mislim da zbog njih i jeste ovako nizak trofeji to points to cash obracun. Ja sam u grupi na FB: platinum trophy hunters, gdje ima ih kamara sa 300-500+ platina.

    Ja ganjam platinu samo ako sam bas odusevljen igrom i to se nece promjenuti. Ovi platiniraju i igre koje ne mogu ocima.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Primjetio sam i ja da ima tih likova kojima je baš cilj da samo nabijaju te achievemente ili trofeje, što je meni niđe veze. Hajde da odradiš 100% na nekoj igri koja ti se baš svidjela i slično, ali na svemu...
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ljudima to cejf. Svakom njegovo. Ma oni duplo brze zaradjuju trofeje od nas casualaca. Lol. To se prave grupe za farmanje online trofeja, to se glitchevi razmjenjuju za brzinsko uzimanje nekih trofeja. Gumicama vezu analog stikove kad treba grajndat neki vremenski trofej, pa preko noci svezu da ostane aktivan joystik u igri, ili ljepe gas dugme ako trebaju za kilometei predjeni trofej. Hahaha
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Što bi bilo fino kada bi postojala opcija da na svom accountu trajno isključiš trofeje.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mozes ih izbrisati kad ih zaradis

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja sam upratio da ljudi na Xboxu gledaju koliko koja igra donosi Achievements poena i da im je to kao baš bitno, jer mogu kao više zaraditi od toga. Pa ima situacija kada izađe kao GOTY edition neke igre i sl. pa pitaju je li se vodi kao nova igra sa novim setom poena, da mogu opet nafarmati. Kao da im se vodi staž od tih poena, ili da će dobiti neki poticaj ili nešto :D

    To me podsjeća na vremena dok se na xFire gledalo ko ima više sati u određenoj igri, pa kao ko ima više sati on je bolji :rolleyes:
     
  14. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ma uzeo sam dva story DLC-a za Deus Ex za po $2,39 - jeftinije od tog tesko da moze. :D
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Prikopcan 4 TB, sve fercera.
     
  16. aeRo

    aeRo Komšija

    Jel' ko probao od vas XIM4 (http://store.xim4.com/XIM4_p_13.html) ili neki drugi uredjaj ovog tipa koji bukvalno dozvoljava koristenje misa i dzojstika na PS4 u samim igrama, iako nema support zvanicni za to. Vidim da ljudi koriste to za dosta FPS-ova a evo i za CoD WWII. Kontao sam uzeti CoD za PS4 (jer mi je laptop iz sig-a vec polako outdated) pa da uzmem i ovo usput, jer tesko da se mogu naviknuti na FPS-ove preko gljivica. Nesto me nostalgija vuce... ipak su se hiljade sati utrosile na CoD2 (samo na xfireu je bilo tracked oko 2 milje). :D
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    To je ravno korištenju wall hacka.
     
  18. aeRo

    aeRo Komšija

    Ni blizu ni wallhacka ni aimbota...
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Gdje nije, dobijes ogromnu prednost, pogotovo ako pretvori u raw input.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Apsolutno je kao wallhack.

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk