Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Nije problem load time, problem je stutter.

    Jbg valja se meni naviknut na to, ja naviko 100 fps u bf3. :D
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hitman: Absolution, djaba na PS+. :)
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo sutra stize novi hdd, scorpio black 7200 16MB, trebao bi da eliminise i ono malo stuttera sto je ostalo. Po testovima spada među najbrze hdd-ove u 2.5 formatu.
    Cak ima bolji access time od mog bivseg caviar black 1tb sto sam za pc koristio.

    Javnem kako prođe sve.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jucer mi se nesto cudno desi. Igram BF3 sto sam skinuo djaba sa PS+, kad odjednom u desnom gornjem uglu mi izbaci "ova igra istice za 30min", i nakon 30min me izbaci iz igre skroz u XMB menu. Ja kontao da necu vise moci nikako da je igram, ali sam usao ponovo i igrao bez problema.

    Jel se desavala jos kome sa PS+ da dobije ovo odbrojavanje i kick iz igre nakon isteka?
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    http://blog.eu.playstation.com/2013/08/ ... logy-more/

    Leaving PS Plus this month:
    28th August: Need for Speed Most Wanted
    28th August: ICO and Shadow of the Colossus HD Collection
    28th August: Demon’s Souls
    28th August: LEGO Lord of the Rings
    28th August: When Vikings Attack

    Entering PS Plus this month:
    28th August: Assassin’s Creed 3
    28th August: The Jak and Daxter Trilogy
    28th August: Stealth Inc: A Clone In The Dark
    28th August: Urban Trial Freestyle
    28th August: New Little King’s Story
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Prvih 30 minuta Beyond: Two Souls:



    Cini se dobra pravo
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Puno bolje od Heavy Rain. I grafika je dobila znacajan boost :)
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Par pitanja od mene. Izletila mi je jedna ponuda od prijatelja, PS3 mu se prodaje, debeli je, CECHC04 model, 60GB HD, i originalne prima samo, dao bi mi GTAV uz njega :)

    Da li je pametno to sad kupovati, da li se kvare ti stariji modeli, te kolika je neka OK cijena za jedan takav model, sa jednim kontrolerom?

    Da li je ovo lista naslova koji dodju trenutno, za ovaj mjesec, uz PS+ http://us.playstation.com/psn/plus-latest/ ? Ja bi onda to uzeo na tri mjeseca da vidim kako ce ici, vidim da su tu fine igre (Uncharter, Shadow of Collossus, XCOM i sl, da li je ovo samo do kraja mjeseca ili imaju neke koje su uvijek dostupne)?

    Hvala unaprijed na odgovorima :)
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Jel ko igrao demo od GT6 ? I kakvi su utisci ?

    Uzeo da obnovim gradivo malo na GT5 i ne mogu da vjerujem koliko je igra zastarila .
    Za igru koja je puna grindanja meniji i loadinzi su prespori . Trzanje , pucanje slike , standardna auta ... pa bolje GTA 5 izgleda :roll:
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Igrao sam ja demo GT6, opet fizika ne moze prismrditi Forzi 4. Ugasi zvuk u igri i kad nestane ono skicanje guma shvatit ces da igra nije ni blizu simulacije nit da auta imaju svoju tezinu od tonu i po kao u Forzi npr.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    meni se svidio gt6 demo, naravno da nije simulacija kao sto nikada nije ni bio, al super osjecaj za gamepad voznju. Legla mi je graficki puno bolje od petice, jedva cekam igru.
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    GT je ostao tamo negdje u 2003. godini :)
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako je to onaj Academy demo koji je izasao poodavno, nije to ni blizu dobar pokazatelj.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    U kojem smislu nije dobar pokazatelj? Graficki je sigurno maximum za PS3, ili mislis na fiziku?
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    izmedju ta 2 release nema sanse da su preradili komplet vozni model, dzaba im sve..

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  17. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Steta stvarno kad se samo sjetim prvih dijelova, polaganje licenci, fizika, sve je to bilo novo u gamingu...
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Bolje da su posle ove rugobaste petice poceli spremati za ps4 .


    PSN plus free games za decembar :D WoW Grid 2 :mrgreen:
    Entering PS Plus:
    29th November: RESOGUN ps4
    29th November: Contrast ps4
    27th November: GRID 2 ps3
    27th November: Guacamelee! (Cross Buy) ps3
    27th November: Sonic and All-Stars Racing Transformed vita
    27th November: Grand Theft Auto Liberty City Stories vita
     
  19. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Nabavih i ja PS3 :)

    Kad predjem GTA kontam uzeti ovaj plus, pa poigrati ovih par finih stvari, valjda nisam okasnio :)

    Naletih slucajno na game.co.uk da ima i preowned igara, i izadju neke igre (tipa GT5) jeftinije nego kod nas na PIK-u, pa da li je kupovato ko odatle to, gdje nabavljate nove stvari inace, kako se opskrbljujete igrama?
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Fizicke kopije sam uzimao il u Holandiji ( posalju mi busem hhh ) ili HR . Mada imas ih kijamet na PIK-u .
    Za store sam bonove takodje uzimao u Hol ... Sad uzimam
    na tom game co . uk