Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    A ako ih imas instalirane i prestanes biti ps+ korisnik mozes li ih igrati?
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ne možeš u tom slučaju.

    @Neo, stoji i to, ali evo ja sam "novi", to sto je prije bilo sam mašio i ako nista radi Bioshocka je barem ovaj mjesec primamljiviji.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jedino ako je kupis onda.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Trebam vas savjet. Kontam prodavati PS3+sve igrice, u paketu, i vec imam potencijalnu musteriju, ali nemam pojma koja bi bila realna cijena koju bi trazio.

    PS3 je 80GB kupljen 2008 u Americi. Nema ni ogrebotine na sebi. I dalje radi kao singerica nikad nikakvih problema. Ja to zaista sve cuvam kao oci u glavi sto bi se reklo. I dalje imam svoj PS1 iz 96. koji radi bez problema, i PS2 slim iz 2004 koji isto tako radi bez problema.
    Uz PS3 dodju 2 djojsitka, orginalni sto su dosli uz konzolu. I oni rade kao novi. Jedino baterije malkice oslabile, ali i dalje se moze igrati 20-25 sati bez dopune, bez problema. Svi kablovi. Daljinski.

    Kolekcija igrica broji 70-80, a mozda i vise naslova. Ni sam vise ne znam. Imam ovu staru sliku kolekcije, ali je se uzimalo jos igrica poslije toga:

    [​IMG]

    Koja bi bila fer cijena traziti za sve ovo?
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Fina kolekcija, ali tesko ces to prodati u kompletu. Cak i da trazis 10KM po komadu, tesko ce ti neko dati 700KM samo za igre. Btw, jesi li ove igre donio sa sobom u BIH?
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ako budes donosio u BiH i prodavao igre na komad, javi :D
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sve igre sa slike su mi ovdje u Bosni. Nanjeo sam ja to u toku godina. :smt003 Sve, osim GT5, su Am. kupljene igrice. GT5 sam uzeo od prijatelja EU verziju.

    Ma svjestan sam i ja da bi bilo tesko sve to u kompletu prodati, ali napisao sam vec imam potencijalnu musteriju, tj. prijatelj je zainteresovan i za konzolu i sve igre u kompletu, a ja nisam pametan koja bi fer cijena bila. Nemam pojma cifru koju bi mu rekao.

    Sve igre sa slike su vec u BiH. :D Ako budem razmatrao kao opciju da prodajem na komad, javit cu sigurno. :wink: :)
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Milja maraka je fer cijena ako ce ici sve u kompletu i to prijatelju. Nema kud jeftinije. Prodavajuci pojedinacno mogao bi uzeti vise.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Milja. Tako ce i biti onda. :)
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako mu bude mnogo, i ja sam zainteresovan za neke igre pojedinacno. Uglavnom javi.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Vidi ti s nekim ko radi sa igrama. Nadji nekoga na piku sa puno transakcija i ponudi u kompletu. Prije ce neko takav uzeti nego neki gejmer.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    @NBZ, ako on nije za, i ako se odlucim za pojedinacnu rasprodaju, prvi vi ovdje saznate. :)

    @NAILS, mozda, vidjet cu. Hvala na savjetu. :)
     
  13. senad_986

    senad_986 Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    thx za info, evo igra se :)
     
  15. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Red dead redemption na psn store 7.49 $ ili ti ga 11KM. Ko nije odigro, ovo je dzaba...
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bio je i "džabe" na PS+. :)
     
  17. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    E jbg :) Nisam znao fakat, inace 75 % je snizenje Rockstarovih igara pa eto...
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Imal ko kakvu preporuku gdje kupit ps3 gamepade . Nove i origi ?
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Dobio sinoc PS3 od direktora,spaljen,nekad prije pustili 380v u mrezu umjesto 220v i spalilo mu prilicno sve elektro uredjaja u kuci koji su bili spojeni na mrezu.

    Otvorim je da zavirim malo kad napojna sekcija visim masna,otvorim i nju kad par se kondezatora napuhalo i puklo pa iscurilo,zamjenim ih i zamjenim osugurac kad i dalje nema fajde.......malo bolje pregedam sve kad vidim radi plejka na 12v i 5v i odmah mi sine ideja da je upogonim na ATX PSU. Nadjem neki stari komp izvadim mu PSU i spojim 12v i 5v na plejku i evo igramo se vec par sati bez problema. :D
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kupis polovno napajanje i imas ispravan ps3, ne bi trebalo biti skupo