1. Zlatan

    Zlatan Komšija

  2. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista


    Nemam nista protiv ali cu pitati :lol:, a zasto 9.7"???

    Sent from my A70S using Tapatalk 2
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    pa uglavnom ga uzimam radi citanja knjiga, a mnoge knjige koje citam su u pdf -slikovnom obliku gdje se ne moze povecavati font bez da se narusi citljivost stranice, pa na manjim tabletima dakle moras skrolati lijevo desno da bi nesto procitao sto citanje cini zamornim
     
  4. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    e to je super razlog. onda se slazem.
    ja citam puno ali su sve normalne textualne knjige gdje aldiko reader obavi pravo fin posao.
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Eto ja uzeo i prezadovoljan! Cak i vise nego prezadovoljan....vidim sad nudi mi forum nekakav tapatalk isplatil se to uzet?
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Isplati.
     
  7. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Kako radi? Da mu nije malo slab procesor?
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    brzo sve očitava i šalta a evo potvaro sam sto nekakvih džidža... e sad opet je to stvar subjektive tj neko ko je možda radio na skupocjenijim uređajima možda će primjetiti neki lag ali meni ovo ide extra ..ne mogu zamisliti da je uopšte moguće brže i tečnije... :smt007
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ne kontam samo kao se gase aplikacije..sve sto sam ikada pokrenuo o drzi otvoreno u pozadini :)
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Daj zlatane snimi nam video preview. :)
     
  12. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Tako Android radi. Ako izađeš na back onda zatvoriš aplikaciju, ali generalno svejedno je kako, on sam ubija nepotrebno nakon nekog vremena.
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni je to generalno najveci problem kad koristim neki drugi telefon osim svog. Navika mi da izlazim iz aplikacija, i ne mogu sebe nikako natjerati da ih ne gasim. Kad uzmem onaj zenin WP stalno pritiscem ono back dugme, da pozatvara sve sto je ostalo. Nesto mi nikako ne moze da udje u naviku da ostavljam otvoreno. Dok ona nema problema sa time :) nit zna o cemu joj ja pricam :) kaze meni sve radi super :)
     
  14. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: AW: Tablet

    Kod mene ima pod Apps da se vidi koji su procesi aktivni i isti se mogu killati.

    Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
     
  15. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    To je najgore što možeš uradit. Ne treba androidu nikakav killer, samo više štete radi.
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    samo da kratko javnem da sam presretan sa ovom tabletom
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Upravo to. "Ubijanje" procesa samo brze trosi bateriju i dovodi do toga da se aplikacije sporije otvaraju kasnije.
     
  18. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    i biti ces jos vise.
    mozes na njega prikljuciti jos i misa, tastaturu, externi disk, usb 3g modem......
    tu tek pocinje zabava.
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo malo jos da se javnem ....moje zadovoljstvo ovom spravicom raste iz dana u dan...
     
  20. Bambucha

    Bambucha Novi član