Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Dobro je pa nisi rekao besplatne kanale :) hehe :D sala naravno

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  2. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Jedino cemu se ja obradujem svake godine je kanal GINX :D Ostalo me ne interesuje.
     
  3. hmudd

    hmudd Novi član

    +1 Kome trebaju ti kanalli već ih ima, ostali filmove gledaju na drugi način ;)
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

  5. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    To su ti koraci kako si naveo ovdje. Probaj sa nekim drugim uredjajem.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne kontam ovaj user neme, kada ulazim na moj Telemach user name mi je mail sa kojim sam napravio račun, kada udjem bude ime od osobe na kojoj se vodi Telemach. U svakom slučaju probao sam sa oboje opet isto.

    Jedino još drugi uredjaj da probam, ali meni treba ovaj :D
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Login za moj telemah je login za unifi i unifon. Mail i pass. Ne gledaj ime računa. Kada uneseš mail i pass na UNIFI, gore u "Phase 2" prebaci na MSCHAOV2. To je to. Sta ti stoji sivo ? Daj kakav screen shot.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Eto, dole je ukucan password, ne vidi se na screenu
    [​IMG]
     
  9. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Kad napunis 8 karaktera trebalo bi da postane dostupno to "connect". Kako Nails rece mail i pass koji si odredio za moj telemach portal su pristupni podaci i za ostale usluge, Unifi, Eon i Unifon.

    Jesi probao neki drugi uredjaj spojiti na Unifi?

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nisam, u kući imam samo još iPhone, sada sam na poslu, mogu tek sutra. Pass mi ima 10 znakova, tako da i to nije problem. Ne znam šta bi moglo biti.
     
  11. Benq

    Benq Komšija

    @Haker provjeri koje opcije imas pod "CA certificate" , ako ima "do not validate" prebaci na to i probaj onda.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hvala drug!!! Odmah se konektovao.
     
  13. Benq

    Benq Komšija

    Super :) , uzivaj !
     
  14. Benq

    Benq Komšija

    @hamo pipa imas li kakvu info u vezi ubacivanja Pink paketa u programsku shemu ? Nesto se prica po drugim forumima da bi trebao startat oko nove godine..
     
  15. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nemam nikakav info trenutno.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  16. exwizzard

    exwizzard Komšija

    @hamo pipa Znas li da li ce telemach pruzat usluge u novim zgradama na stupinama u tuzli?

    Slao sam mail sa pitanjem ali mi traze adresu a nju nemam jer zgrade su tek u planu.
     
  17. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    To zavisi dosta i od onoga ko radi zgradu. Ako postoji mreze na tom dijelu sigurno je da bi Telemach odmah u toku gradnje postavio instalacije ( takav je slucaj bio npr u Zenici, kompleks Makovi).

    Nazalost za taj konkretan primjer nemam ni ja info.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    treba mi informacija iz tabora,sto se kaze :D
    zanima me planira li TM poskupljivati svoje usluge u 2018. i ako planira,sta je razlog tog poskupljenja ?
    hvala
    prvenstveno mislim na duo i trio pakete
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Komšija sumnjam da će biti poskupljenja u TM, a da ne bude kod drugih. Tako da neće uticati na tvoju odluku preći ili ostati...

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    procita negdje kao da ce doci do poskupljenja,pa da vidim...volio bi da hamo odgovori,on je insider