Xbox One

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 21, 2013.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Po svemu sudeći Slim je samo slim, bez ikakvih dodatnih poboljšanja, tako da ostaje Neo za nešto bolje. Eh sad, nisi valjda kontao i Neo na taj CRT :D
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako imaš CRT onda je PS3 najbolja kupovina jer realno ima bolji izbor igara nego PS4 i Xbox One.
     
  3. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Upravo, ako ces igrati na CRT izbor je jasan. Ako ces multiplayer onda ces platiti za obe konzole, igre mogu i sa drugih izvora, a ako neces online mozes ici i na chipovane verzije pa sam sebi skidaj.
     
  4. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Re: RE: Re: Xbox One

    A vidim po yt-u ide PS4 /Xbone sasvim lijepo i na CRT-u. Imam i LED TV, premda je on puno koristen, a i imam i crt pa ako ovaj rikne samo sam se pripremio za najgori slucaj. Kao sto rece zoi, vecinu vremena je Xbone nekoliko fpsa gori u igrama od playstationa. TR je jedino u kojem je Xbone ekstremno los u odnosu na PS4.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Možda ako nisi osjetljiv na manji fps i sub-1080p rezolucije onda ti je manje-više svejedno.
    S druge strane tekst i grafika nisu optimizovane za SD rezolucije i 4:3 format.
     
  6. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    A koju otprilike cijenu da ganjam za Xbone, ili eventualno PS4, i na šta obratiti pažnju prilikom kupovine?

    Hvala svima na pomoći.
     
  7. neer

    neer Aktivista

    Mozda cu ja prodavati uskoro svoje Xbox 360 i Xbox One konzole. Savrseno rade i igram se na njima non-stop domacinski samo Xbox One nesto steka sa wirelessom od pocetka pa ga moram vezati ethernet kablom na router (s obzirom da sam ga donio iz SAD-a nisam ga mogao vratiti na servis jer bi postarina bila preskupa, moguce je samo da se iskopcao adapter, nisam ga otvarao). U principu i bolje je tako jer je brzi kabal nego wireless. Ako si zainteresovan javi se.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    4 stoje plafon, PS4 da je model 1216A, a za Xbox je svejedno.
     
  9. senad_986

    senad_986 Komšija

    Mogu ti preporuciti ovog momka: http://ps3games.olx.ba/ Dva havera i ja smo kupili kod njeg nove PS4, rodjak kupio polovan PS3, pisana garancija 12 mjeseci na nove stvari, 6 mjeseci na polovne, provjereno. Pozovi se na mene, mozda ti i spusti malo cijenu. :)

    Sto se tice kupovine igri, uvezi se s nekim, pa kupujte po pola sa americkog PSN-a. Bude popusta svako malo.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    i ja sam od istog lika uzeo Xbone i PS4, 1000% provjeren tip.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  11. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Hoću, hvala.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  13. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Halo Master Chief - downloading

    Hvala Neo.

    Iako sam bio rekao da necu jos neko vrijeme kupovati igre ne odolih ovom izazovu ;)

    Unity sam vec nekad prije uzeo, Black Flag za 7.50 USD nije bio losa kupovina ali je "out of stock"
    Na xbox store Black Flag je 9.90 jos 2 dana

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Halo MCC je vrh nema šta. Ja kupim prije dva tri dana Gears of War 3 cdkey za kojeg je pisalo da je global i neće mi ga aktivirati. Sad se ganjam sa prodavačem da mi ili da odgovarajući kod ili vrati pare. Prije će mi stići Gears of War 4 nego što ću s ovim riješiti za treći dio :) Eto usput bit će Gears 4 i Quantum Break na prodaju kad ih pređem ;)

    Hamo, imaš Black Flag na moj accountu ne moraš ni kupovati :)
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja sam ovo aktivirao preko Xbox aplikacije na Windows 10, samo morao staviti na US regiju.
    Isto tako global ključevi, ali dok je bilo BIH nema šanse da ga prihvati.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kod mene je Us regija ali stoji da je navodno jezik neodgovarajući jer treba biti britanski engleski. Uradio sam i to ali opet nije htjelo.
     
  17. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Imam 3 invite za betu igre For Honor za Xbox. Ako neko hoce neka se javi, koliko sam skontao mora biti registrovan na Uplay i moram ga dodati u friends da bih mogao poslati invite.

    The Closed Beta will be live from:
    January 26th at 9:00AM EST - January 29th at 8:00PM EST

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Microsoft will unveil Xbox One Project Scorpio this Thursday, April 6 at 6:00 a.m. PT / 9:00 a.m. ET / 2:00 p.m. UK.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Mene više interesuju interesuju infirmacije o Game Pass :)
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako se nisu pomakli od Jaguara bolje da otkažu cio projekat. :D