Xbox One

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 21, 2013.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzeh opet Xbone S, zaboravio koliko je dobra konzola. :)
    Postoji li kakav drugi sajt osim cdkeys.com sa dobrim cijenama digitalnih igara?
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Imas allkeyshop za usporedbu cijena svih tih sajtova, ali inace cdkeys.com je uvijek pri vrhu.
    A i kod njih mi se svidja sto je cist dizajn sajta i nema dodatnih naknada kod placanja kao kod vecine.
     
  3. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Slažem se sa tobom. Iako, trenutno je u toku akcija na XBOX Store-u direktno na konzoli pa možeš par naslova ugrabiti po jako dobrim cijenama. Ja sam kupio Final Fantaxy XV za 30€ (i nisam se ni sekunde pokajao) nigdje je nisam našao ispod te cijene.

    Imaš još ovaj sajt za full legit naslove i isporučuju u BiH garantovano ali je problem što neke cijene prelaze prag od 50KM pa bi ti se moglo desiti da moraš platiti carinu i porez:

    www.game.co.uk
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kupuje li ko od vas single player igre? Mogli bi se dogovoriti da ih po pola kupujemo.
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Zar se ne mogu share-ati i multiplayer igre ?
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Mogu ali to kupujem sa Hamom :D Uz to i nisam toliko zainteresovan za MP.
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Neki dan One S bio za 166 eura na akciji, ali svakako ne igram nista u zadnje vrijeme :D
    Ceka se Forza 7, valjda bude bolje optimizovana od Apex-a i Horizon-a.
     
  8. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Hajde kada se ova tema oko Xbox One malo aktivirala, mozemo li razmijeniti nickove da vas dodam u prijatelje, malo mi pust spisak :) Hvala.

    Moj nik je Ra9nor
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dodao sam te Ragnarok ;)
     
  10. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Jest da sam na odmoru ali dodaj i mene Efbija gamertag

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Uzeh i ja xbone s, preskup mi x, a hocu gearse i forza da odigram.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Da i to od tebe čujemo, da ti je preskupo :D Forzu 6 ti imam ja ako si nju htio. Gearsi ekstra single player, multi nisam igrao.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sunset Overdrive je obavezno štivo isto tako. Horizon 3 u HDR-u izgleda predobro.
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Da zaboravio sam sunset, svu sam lovu spalio hahahha, moram malo ustediti pa da koju igru kupim.
    Nadam se da je samsung sredio hdr bug na ks8000, zadnji put kad sam re7 igrao nije htijelo prebaciti na hdr kada je game mode ukljucen.
    Nisam vise nakon toga igrao, a izaslo je par firmware pa je valjda sad ok.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Sunset odličan. Halo MCC isto odigrati ako nisi. Ori and the Blind Forrest ti nije skup a vrijedi.

    Ako se ne varam Sunset Overdrive imaš na xbox game pass za koji imaš 14 dana free trial, što je sasvim dovoljno da pređeš Sunset.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Može li neko preko Microsoft store kupiti gift card od 1$? Kupio karticu od 10$ i ovo što sam htio nije više na sniženju, sad je 10.75 pa mi fali ovih 75 centi. Ako neko može kupiti bio bih zahvalan, pare ću poslati preko PayPal ili kako već nekome odgovara.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    U martu još je bilo popravljeno, ne znam jesu li u međuvremenu sredili. Na JS8500 uredno radi Game + HDR.
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ne radi bome cak ni na zadnjem 1180.5 firmware-u. Bas razocarenje.
    Detektuje on hdr signal, ali svjetlina se ne mice, moras rucno sve podesavat i ponovo vracat kad zavrsis igranje, bas annoying. Samsung se prije par dana oglasio, vele da ce fixat sljedecim updatedom.
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Upoznat sam sa problemom, ali mislio sam da su sredili u zadnja 3 mjeseca. JS8500 ima manji problem: dinamički kontrast i gamma se ne mijenjaju između SDR i HDR modova pa ponekad moraš to podešavati u zavisnosti od igre, to sigurno postoji i na KS seriji pored ovog većeg problema.
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ima li alan wake digitalno na xbox one? Igram mi se nesto bas taj naslov.