BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Evo sad mi teta objasnila kao prvo.moras zaustaviti internet pa aktivirati opciju pa tek onda startati jer on u pozadini ako rsdi nesto prije aktivacije trosi onaj net obicni.Uglavnom debilnost teska.Nikad mi na halo nije feninga potrosilo na ovaj nacin

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Vjerovatno da nova sesija krene.
     
  3. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma ja...haj rijeseno bar :)

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Nakon sto sam 4 dana zvao 1444, danas su mi se konacno javili. Pitam za premjestanje prikljucka na drugu adresu, kaze mi da posaljem online zahtjev na stranici. Jedino sto vidim je ovo? https://www.bhtelecom.ba/podrska-korisnicima+M51942426e95.html

    Ovo je onako genericki zahtjev za podrsku. Je li to to ili ima neki zahtjev specifican za ovo sto meni treba?

    EDIT: Popunio sam ovu formu na kojoj ne znas jesi li kliknuo ili nisi, vjerovatno sam 3x poslao isti zahtjev.
     
    Last edited: Apr 15, 2020
  5. tojeto

    tojeto Novi član

    Pozdrav,da li neko zna username i password od innbox f60 rutera od Bhtelecoma ?
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    user/user piše na naljepnici

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  8. tojeto

    tojeto Novi član

    To jeste na prvoj konfiguraciji,ali recimo sad mi treba samo da promijenim sifru od wifi a ne mogu da pristupim postavkama
     
  9. selvin

    selvin Moderator

  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Eto ja kreirah moj izbor i sutra mi dolazi fritzbox pa da se poigram malo :)

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  11. selvin

    selvin Moderator

  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Mogao si uz paket uzeti WiFi extender da se ne zajebavaš za 1km mjesečno.
    Jest 2,4GHz ali meni regularno izvlači 80% brzine paketa i putem WiFi-a i putem kabla.
    Ili kupi ovaj dualband što imaš u Imtecu.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    selvin likes this.
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Stihi, kako se otplacuje telefon kojem su ostale jos 3 rate. Jel samo unaprijed platim račun sa tim iznosom koji je preostao od ta 3 mjeseca?
     
  14. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Provjeri na 1444 ovisi od ugovora

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    EL NINO CFC likes this.
  15. dams82

    dams82 Komšija

    Neće se ništa desiti uplatom više novca osim da ćeš biti u plusu na svom računu, ne mogu oni uraditi ono što ne znaju da ti želiš. Moraš podnijet zahtjev za tu opciju, moguće je kad je otplaćeno najmanje 3/4 ukupnih rata što je u tvom slučaju otplaćeno.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    EL NINO CFC likes this.
  16. von_admir

    von_admir Novi član

    Novi racun stigao povecana cijena mi 4 ili 5km za isti paket koji sam imao duze vrijeme.Nikakvo obavjestenje na zvanicnoj stranici.Mjesec dana se zezam i zovem niti je ko dosao na adresu da pogleda sto mi prekida net konstanto niti su me ikada nazvali.Imam 3 rate od tel jos al izgelda idem odmah sledece sedmice da razjebem ugovor sa njima.Dosta mi je vise telecoma i cekanja po 7+ dana da se neko smiluje da dodje i pogleda.Meni racuni redovno stizu da platim.Bas ih brioga sto mi pola mjeseca nije radilo od 2pm do 12 navece.Koji cirkus od firme to nema nigdje samo kod nas.U kratko ocaj od firme i podrse i cuvanja korisnika itd.Stihi ako imas info baci da znam zasto povecanje tv-net paketa sa 4 ili 5km nisam sad sigurno kolko je nemam racun zadnji kod sebe.pozz svima
     
  17. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    @von_admir

    Bilo je već na temi u više navrata, poskupljenje najavljeno od januara , najavljeno na sve moguće načine: portal, obavijesti uz račune, u službenim glasilima pop up obavijest na MojaTV itd.

    https://bhtelecom.ba/vijest+M559c136ba5f.html

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Pa bilo je obavjestenje na zvanicnoj stranici, pricali smo i o tome ovdje. Pretpostavljam da mislis na ovo?
    https://www.bhtelecom.ba/vijest+M559c136ba5f.html

    EDIT: Stihi je bio brzi koju sekundu...
     
  19. von_admir

    von_admir Novi član

    Stihi hvala na brzom odgovoru.

    ok ja nisam dobio ni uz jedan racun da odmah rascistim sa tim.To na netu nisam uspio naci, nema veze sada neka poskupljuju al brate peglaju mjesec dana i budalom pravo jbte. pPa redovni sam platisa od 2005 godine.Nema vise od toga nista pa nemam vise zivce da zovem i da me svaki dr put neka osoba sa 1444 pravi budalom i da mi samo kaze doce neko ali kada?Ionako sam ja samo ostao na telecomu u mojoj ulici svi ostali se rijesili nerviranja i zivkanja pa cekaj da neko dodje za 10 dana da pogleda.Sad ja trebam placat 41km mjescno tv i net koji nema kako treba ni 12mb nema sanse a sto stalno prekida i izbacuje dns gresku njih zaboli uvo.Samo mi sibnu racun i plati.
     
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Šta ovo lupaju gluposti 5g mreža :D

    Ovo što leti iznad glava na nebu "kao zvijezde"

    U liniji jedan za drugim.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk