BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    SpaceX StarLink sataliti od Elon Muska


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.
  2. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    A ja već danima kontam nekakva nova zvijezda se pojavila u svemiru...kad ono satelit hehe :D
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Meni balkon izgleda u kontra smjeru tih satelita, nista nisam vidio, ili sam zakasnio :D
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kako da napravim MojIzbor, Mojatv full + 3 ultre? Može li online sada? Nisam nigdje našao opciju.
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma samo šalter. BHTelecom mi se gadi radi tih šaltera. Jbt bonus plus sam morao aktivirati na šalteru. Treba na šalter i kad ti njima daješ i kad onu tebi nešto kao daju.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Tačno se slažem sa vama.
    Al ne pitamo se mi, već pravnici

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    I svaki put jbena LK. Ma ne mogu da vjerujem da je ikad, ali baš ikad, neko došao nešto aktivirati umjesto stvarnog korisnika. Kome će pasti na pamet da dođe i umjesto mene promjeni jbeni paket???? Hajde kad prijavljuješ uslugu, hajde kad uzimaš neki uređaj, identifikacija ima smisla. Ali sve ostalo je gore od idiotluka.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa imaju nekakav digitalni šalter sada, nemam vremena niti mi pada na pamet da se gužvam u redovima u ovome stanju. Trebali su sve usluge osposobiti digitalno.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    @kolinsb @Alibegovic
    Slažem se sa vama u potpunosti međutim, ako u odnosu na postojeći ugovor se aktivira bilo koja "nova komponenta" (u Slučaju Alibegovic to su 3 prepaid broja) mora ići potpisivanje novog ugovora.
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa i ici ce, isteklao ugovor na Mojatv full. Zanima me imam li kakvu pogodnost u kupovini kakvog telefona ako potpisem ugovor na 24 mjeseca?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Dosadasnji rekord na 4g
    Rasterecena mreza valjda pa poletio internet[​IMG]

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Moj rekord [​IMG]

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    zippoo likes this.
  13. Almir

    Almir Komšija

    Ppl jel povoljna cijena kupovine sada samsung s20+ preko bhtelekoma imaju neku ponudu tipa 3 rate prve da se ne plati i sa mojim paketom(mojatv full 5) oko 1660km sa tim popustom ne plaćanja 3 rate, gledam na univerzalno je skoro 2000, na olx je u većini slučajeva skuplji od ove cijene.
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Mogu li ikakav telefoncic za roditelje zbaviti povoljno ako potpisem Mojatv full + 3 ultre na 24 mjeseca (moj izbor). Zna li mi iko konkretan odgovor?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Moj Izbor ti daje popust na ukupne račune i benefite, a uređaj uzimaš sa popustom na MojaTV Full paket.
    Xiaomi Redmi 8 Pro je po meni best buy.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  16. zdici

    zdici Aktivista

    Jeli dobro staviti Lease Time Mode: Infinity ako u kuci imamo 20ak uredjaja koji se konektuju na BH Telecom router ? Da mi se ne desava vrijeme konekcije sa starom adresom isteklo

    Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
     
  17. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ne stavi 24h.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    zdici likes this.
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Presao sam na pretplatu na BH Telecomu i imam paket sa 500 minuta u sklopu pretplate. Zanima me sta mi sada znace 2 naj broja i kako se odrazava na potrosnju tih minuta ako pricam sa jednim od 2 naj broja? Thx!
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Ništa ti ne znače. Kao ni meni... Navodno tek kad potrošiš tih 500 počinju se računat najbrojevi i ostali po cjenovniku...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    dmr likes this.
  20. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Danas dosao konacno fritzbox.Ja koliki je ko cigla jebo te!Dizajn je uzas ali je zato beton konekcija sad. Ne mogu jos da skontam kako da aktiviram dodatne LAN portove za net.Lan 1 mi je racunar.2 mi je stb a 3 pretpostavljam rezervisano za mojutv takodje,a lan4 se moze aktivirati guest access ali ne radi ni onda internet na njemu.Nigdje nisam nasao opciju, tako da pretpostavljam da se i ne moze stimati nista.Preko 5ghz je wifi super a da ne govorim preko lana kako sve fino pici. @Stihoklepac znas li ti moze li se ovo nastimati sto se tice portova? Svidja mi se ova NAS opcija fino radi sa tv-om.