1. selvin

    selvin Moderator

    Super, samo sto ce kod nas biti milju.
     
    kolinsb likes this.
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Opadne brzo cijena na olxu,ne sijkiraj se

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Naravno, dotad izadje i F4 koji je bolji i opet kosta jos vise :D Uvijek ima taj zacarani krug...
     
    kolinsb likes this.
  4. dams82

    dams82 Komšija

    Pa i f2 Pro je trenutno dobar uređaj za kupiti posebno ako mu je pala cijena...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    F2 pro je 700-800KM, F3 nece biti ispod 800KM kod nas. Uporedo ce izaci i X3 pro koji bi trebao biti nesto jeftiniji, sa SD 860. A cijene ne padaju bas tako, Mi 10T 5G je oko 800KM isto odlican telefon.
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Poenta je da se kroz par mjeseci cijena spusti na onu koja je i vani,preracunato.
    Logicno da nece pasti ispod proizvodne a uvijek ce izlaziti novi i bolji i tu nista ne mozemo.
    Bitno da vise nema loseg telefona ,imaju dobri,bolji i najbolji

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Uzeh neki dan F2 pro za 550 KM. Prezadovoljan sam mobitelom.
     
    dams82 and Picoooka like this.
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nov ili polovan, gdje si uzeo?
     
  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Na Piku našao, neki turčin u Zirat banci što radi, bez packe mob, veli navikao na iPhone i ovaj prodao :D
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa da, polovan ide za te novce. Skoro Mi 10T 5G u Lukavcu bio za 580KM, mint stanje i ode brzo. Ja novac morao dati na registraciju jbg :D
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Evo ozbiljan bug koji me nervira. Vec 3. Put u 5-6 dana jednostavno je offline kao da nema neta bilo WiFi ili 4g. Restart riješava problem.
    MIUI global 12.0.8
     
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Čitajući te vaše probleme tačno me strah kupit novi mobitel...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja imam taj bug od kako imam telefon...RN8 Pro
    Zadnjih dana skoro da nisam ni imao taj problem a nekada se zareda 2 puta dnevno da tako bude.
    Sreca u nesreci sto se ovaj telefon boota bas brzo pa je rjesenje 15 sekundi cekanja


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Znaci to nije onda bug vec Feature
     
    dams82 and Stevie_Ray like this.
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ocito
    To je mehanizam da se cesce resetuje mobitel i tako drze performanse na nivou

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Slobodno kupi samo nemoj Xiaomi. ;)
     
  17. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sam taj problem zadnji put imao na lumia 640 xl, ali samo na mobilnim podacima...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Mah, ovaj me služi godinu i po besprijekorno... A kako izlaze novi sve neki problemi...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ma nije svaki zahvacen.Snaha ima isti model i kod nje nema problema a kod mene je od pocetka prisutan...od tada se promijenio i MIUI ,i 2-3 routera i sve a problem se i dalje desi...random je bas...nekada par dana sve normala a nekada moram resetovati.
    U zadnje vrijeme se slabije desava,akoro sam i zaboravio za njega...bio je update skoro ali mislim da je samo sigurnosna nadogradnja androida

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Počinje se sa Xiaomi-jem dešavati slična situacija kao nekad kad sam ljudima preporučivao Lumije "na sva usta", sve više i više softverskih problema i bagova. Sad ljudima govorim da kupuju Realme i mnogo manje žalbi slušam zadnjih pola godine. :D
     
    dams82 likes this.