Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Za 10tak dana obicno je Frankfurt - Sarajevo. Znaci do - oko srijede. I ja sam na istom letu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. drmusama

    drmusama Novi član

    Aha ok hvala
     
    Last edited: Dec 12, 2021
  3. drmusama

    drmusama Novi član

    Meni se ne promjeni status danas, pobogu pa kao da neko pjesice nosi paket.. Jel se tebi status posiljke mijenjao? Imam sve osjecaj da nasi genijalci iz Poste to preturaju po skladistima vec par dana, i da je to vjerovatno stiglo vec prosle sedmice - jer bukvalno kako vidim imaju letovi iz Frankfurta za Sarajevo, nemoguce je da do sad nije doslo ...
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    I meni je jedna pošiljka preko USPS-a napustila Frankfurt 7.12., jos je tracking nije registrovao u BiH. Neka sića iz Kine došla za 15 dana :D
     
  5. drmusama

    drmusama Novi član


    Isto haha, jel moguce da iz Kine brze dolazi nego li iz Frankfurta, a letovi svaki dan? Malo mi smrdi na ove nase iz poste da ljencare po obicaju, vjerovatno da se to u onim postanskim skladistima kiseli vec 5-6 dana, pa dok se cefne onom cariniku da to pregleda
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I meni je nesto iz singapura preko hong konga stiglo u frankfurt i odmah sutradan dobijem update da sletilo u sarajevo i kiselilo se par dana tako kad slijedeci update da je u londonu. To pratim preko 17track. BHposta vidi samo singapur- hongkong.

    Edit
    Isto 07.12 je u pitanju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  7. drmusama

    drmusama Novi član


    Cekaj sta...? Imao update da je posiljka sletila u Sarajevu, a onda poslije toga u London ? Jel mozes sherat to molim te da vidim
     
  8. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Evo i kod mene je slicna situacija bila:confused:
    [​IMG]
     
  9. drmusama

    drmusama Novi član


    Aha ok ovo je kod tebe DHL Asia, ko zna za njih, oni su nepovjerljivi skroz... Ali eto cudno skroz, letova hejbet svaki dan iz Njemacke, i da posilje opet ne dolaze po 13-14+ dana, nevjerovatno mi je to!


    PS. Ako neko ima slicnu posiljku preko Frankfurta, neka shera jel mu danas dosla pls
     
  10. Tyger

    Tyger Aktivista

    Pošiljke ne idu običnim letom nego idu cargo letovima za transport robe. Osim toga kurirske službe objedinjuju pošiljke jer im je isplativije slati jednu veliku nego 5 malih.
     
  11. drmusama

    drmusama Novi član


    Druze javi jel tebi danas stiglo
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nista jos nema. Valjda ce biti do petka.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. drmusama

    drmusama Novi član

    Doslo je 100% do sad, sad je samo pitanje hoce li ljenguze iz BH Poste skenirati ili pustit da se kiseli
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    I ja imam jedno iz usa, bilo zadnje 07.12. u Frankfurtu, još ga nema u Sarajevu...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  15. drmusama

    drmusama Novi član


    Sad najnoviji info: ja i drug zvali postu u Sarajevu i rece drugu lik hladno da se na posiljke iz Njemacke ceka 1+ mjesec minimalno, a da ne dolaze avionom nego drumskim saobracajem...


    Hahhaha ebo lud zbunjenog, kod nas nista ne funkcionise kako treba. Eto ako neko hoce da proba da nazove postu da vidimo hoce li dati isti odgovor, pardon izgovor...:eek:
     
    dams82 likes this.
  16. dams82

    dams82 Komšija

    Ne zvao ih ja, imam slab želudac za gluposti. Vazda avion dolazio iz Frankfurta, čuj sad drumskim... Realno nije mi hitno, ali bezveze da stoji negdje roba nako...


    Edit: evo upravo se ažuriralo na posta.ba
    Stiglo u Sarajevo i ode na carinu, nema do utorka na adresi... Ali opet će brzo doći kad sve saberem i oduzmem...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
    Last edited: Dec 15, 2021
  17. drmusama

    drmusama Novi član

    Tebi stiglo? Meni nista :( Mozes li sherati molim te sve statuse?

    Edit: I ako mozes molim te samo naglasit kad ti je bio zadnji status iz Frankfurta - kad je otpremljeno iz Njemacke?

    Edit 2: evo vidim tvoj otpremljen od 7.12.2021 - a moj 3.12.

    Nije fer :(
     
    Last edited: Dec 15, 2021
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Ne znam koliko se vidi. [​IMG]

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
    drmusama likes this.
  19. drmusama

    drmusama Novi član


    Ah pa tebi je to updatevoano jos danas, ili je tek maloprije oko 5 update stigao?
     
  20. dams82

    dams82 Komšija

    Pa oko 4 nije bilo, a oko pola 5 zadnja dva update se pojavila. Sporo unose, možda je i tvoje stiglo, samo kasne s podacima.

    Sent from my A52 using Tapatalk