Nagradna igra na HWB-u!

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Mar 21, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Kroz narednih par sedmica planiramo organizovanje prve nagradne igre na HWB-u. Zelimo pokloniti nekih 10-15 nagrada (gadgeti, periferija, mrezna oprema itd.), no prije nego sto to uradimo, zanimali su nas vasi prijedlozi glede organizacije nagradne igre. U prevodu, zelimo nesto vise od "prijavi se i cekaj".

    Nasa zelja je da svi "sretnici" budu zadovoljni sa svojim nagradama, no zeljeli bi da uz nagradnu igru povecamo i popularnost sajta, kao i aktivnost na forumu. Nadam se da ce i vase ideje ici u tom smjeru. Ne bi bio fol da opet ja na kraju smislim najbolji fol ;)

    Pa navalite...
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa ne znam, evo za pocetak, moderatori mogu birat' sta ce dobit'. :D

    Naravno da se salim. :D Nego sam mislio, napravit pitanja na dnevnoj bazi, da svaki dan bude pitanje ili dva, ili svaka dva dana, stvar izbora. To bi natjeralo ljude da iole prate HWB. :D
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    a) Najbolji logo HW Base-a
    b) Nagrada za člana (membera) HW Base-a koji je najviše pomagao, npr. ponudite na glasanju 5-6 članova
    c) Mini video reklama za HWB koja bi se postavila na youtube/dailymotion ...
    d) Najveći score u 3D Marku (samo HWB članovi)
    e) Najmanji score u 3D Marku (samo HWB članovi)
    f) Najurednije kućište (samo HWB članovi)
    g) Banner za HWB
    i tako dalje, nemam više ideja ...

    Ovo gore ne morate shvatiti za ozbiljno, ovo su samo neki prijedlozi, ako hoćete, izaberite neki.

    A sa nagradnom igrom se prvo mora početi sa jednim bannerom HW Base nagradna igra na bih.net.ba i da bude glavna vijest na hardwarebase.net, naravno. Sistem pitanja bi mogao biti sličan onome što je predložio Stevie_Ray, da ljudi prate site redovno.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Nagradna igra kako preskociti Miljacku sa/ili bez pomagala, takmicenje organizovati kod velike poste jer je tu uze korito nego inace, plus na tom dijelu ima zmija dole u koritu.
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    može se dodati i nagrada za najkorisnije/najbolje/naj_______ user review-ove na forumu, kako bi potencijalni kupci mogli dobiti više od recimo "p5k je dobra ploča", a opet je iskustvo iz prve ruke kroz nečije duže korištenje, a ne ove 2dnevne recenzije obično potplaćene od strane distributera/proizvođača.
     
  6. maniac

    maniac Novi član

    A mi iz Tz preskacemo Jalu, najbolje kod plavog mosta. :shock:
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ili je moj smisao za humor u pitanju, ali ovo nije uopšte smiješno :?
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

  9. Pasha

    Pasha Komšija

    Sulu je destruktvac,pa mu nije zamjeriti :mrgreen:

    Željo je sampion,ooo
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Ja bih da nagradimo modno naj osvješteniju osobu na forumu, naravno Adi_K bi bez konkurencije pomeo sve GTX kartice.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    mobster i stihy jedini su nesto konkretno spomenuli, pa zato manje suplje, vise prijedloga..
     
  12. Talnay

    Talnay Aktivista

    Mogao bi se organizirat neki dnevni ili visednevni kviz iz svih oblasti (hardware, software, sastavljanje komp, games, sve sto je na ovom forumu :D), pocevsi od laganih pitanja i postepeno do teskih. I da se po tom kvizu ostvaruju bodovi, za recimo sedmicnu nagradu, pa mjesecnu...
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    hvala što si uvažio i moj prijedlog :roll: :D
     
  14. Esh

    Esh HWB

    oi oi, my bad
    i syssov prijedlog nije lame, naprotiv :)
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Ili youtube klip ko bolje svira banjo, i tap dance.
     
  16. Ace_

    Ace_ Aktivista

    ovo sa kvizom bi bila dobra ideja, ja volim kvizove
     
  17. GW

    GW Moderator

    Yeti sports takmičenje. :)
     
  18. drdamir

    drdamir Aktivista

    Bravo! I to Flamingo drive. :)
    Kviz je super, ali svi možemo naći odgovore na netu, pa nije realan, bar po mom mišljenju.
    Predlažem i posebnu nagradu za životno djelo onim koji imaju najveći informatički "staž", dakle, ko je imao Spectruma, Commodorea, da ne spominjem Galaksiju, Orla...
    Mobster ima dobre prijedloge.
     
  19. 3125

    3125 Komšija

    IRC kviz onda :)
     
  20. Talnay

    Talnay Aktivista

    Tacno da svi mozemo naci odgovore na netu. Al, neki kviz uzivo ;) ili ogranicen vremenski da nemamo vremena potrazit na netu :D