Call of Duty 5 - screenshots

Discussion in 'Igre i konzole' started by sgtPepper, Jun 9, 2008.

  1. Moncho

    Moncho Komšija

    Je li znas sta znaci fan neke igre?Eto ti odgovor na pitanje sto se mucimo i dalje sa igrom. Da se mene pita ja bih i dan danas igrao cod1, ali nema raje, jer svi odose naprijed. Istinski sam se nadao da ce ovo biti cod1+cod4= cod5 ali nista od toga.
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    naravno :D meni je i cod 2 bolji od 4 i 5 :D

    jednostavno :smt006
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    meni je cod4 bio bas ko bombonica :smt001 , i grafika i gameplay i ukupan dozivljaj. Nadao sam se da ce ovo biti slicno ali usrase :roll:
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Sto su usrali gameplayom? Odlican je za Mp nemoj zezat. Ako nije bolji u odnosu na cod4 nije ni losiji.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Govorim za SP, a zasto su usrali vec sam rekao par stvari koje su nedopustive! Ali sudeci po onome sto rece moncho, nije ni MP bolji.
     
  6. Loki

    Loki Komšija

    Ma ja SP u igrama ovog tipa i ne gledam. CoD4 mi je xtra, 2 mi je ok, 1 mi je bezveze.
    Zgadiste mi ovu peticu pravo, ako vidim da masovno raja igra multi onda ću možda uzet', al' ovako ne vjerujem.
     
  7. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Imam problem cudne prirode, instalirao cod, sve podesio potrebno, i kliknem na solo/new game i nista mi se ne desava samo da izaberem nivo tezine, i kad ga izaberem opet isto vrati mi na newgame/mission select, i nikako da pocne igra :? :? :?

    Molio bih za pomocccccc
     
  8. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    također...
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo vec drugi put mi se desava da mi igra zaboravi "save game" i kad je pokrenem imam samo "new game" a od "continue" ni traga ni glasa a bio sam pravo odmakao,prosao pad berlina i dosao u japan pred kraj maja 1945 vjerovatno je tu i kraj igre a sad moram opet iz pocetka :evil: a ne pocinje mi se dok ne skontam u cemu je fazon.

    Da li zna neko o cemu se radi?
     
  10. MS-_-

    MS-_- Novi član


    Jel kad ponovo pokrenes igru jel ti izbaci da ponovo kreiras novi profil?
     
  11. jeretik

    jeretik Komšija


    Ono, odgovor ti je nidje veze. Eto, ja sam fan prvog dijela i ne pada mi na pamet da probam peti.
     
  12. Moncho

    Moncho Komšija

    Evidetno onda ti nisi fan cod1.
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    po toj logici bi ja ako sam fan NFS3 ili Porshe trebao biti fan i novijih NFSova?ili ako sam fan orginalnog FEARa da sam fan i dvije expanzije?ma daj ba :lol:
     
  14. Moncho

    Moncho Komšija

    greska je gore, treba da ide cod, umjesto cod1.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    to je vec druga prica ;)
     
  16. nFare

    nFare Komšija

    Ruska kampanja extra, napad na Berlin, muzika nikad bolja u codu :wink:
     
  17. Moncho

    Moncho Komšija

    generalno mjuza i nije tako losa, to se mora priznati, ali ne igram igru radi mjuze :)
     
  18. nFare

    nFare Komšija

    Moramo malo izvuci i dobrih stvari na povrsinu :wink: , mislim da je veliki problem ove igre ona prva misija koja je najgora u citavoj igri, nekako to ostavi los utisak na ostatak kampanje. Da je kojim slucajem pocela od Motherland-a..
     
  19. pac

    pac Komšija

    Isti problem! Imali kakvo rijesenje?
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma


    rjesenje je da se diskonektujes s neta, prije nego pokrenes igru ;)