Call of Duty 5 - screenshots

Discussion in 'Igre i konzole' started by sgtPepper, Jun 9, 2008.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Konačno su se pojavili prvi detalji za CoD 5 (screenshotovi). "Od Pacifika do Berlina" - tako sam mogao pročitati sa ove stranice.
    Call of Duty 5 : World at War je naziv nastavka.
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    vec je hurmashica u nekoj temi postavljao nesto za cod.. mislim u onoj najave pc igara..
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Jeste, evo sad sam tek vidio. Ali nema uopšte CoD 5 vlastiti thread, pa može i ostati ovo.
     
  4. Venom

    Venom Aktivista

    Ipak je ww2 sudeci po slikama... Svasta. Zar imaju jos ista novo izvuci iz tog doba?
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ima ima :D
     
  6. Konjislav

    Konjislav Komšija

    ocito da ima, ako prave nastavak sa tom tematikom
     
  7. nFare

    nFare Komšija

    Treba lobirat da u 6 nastavku dozivimo desant na Drvar :D
    ww2 je neiscpan jedva cekam..
     
  8. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    bilo koja tema je dobra samo nek' nije nesto vezano za Amere, Arape i rat protvi terorizma :)

    da budem iskren, CoD 4 jedino ima dobru grafiku, ostalo je smece :)
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    samo nek ima melee oruzja, npr japanska carska vojska sa katanama uh ... ubilo se za ukidanje kampera
     
  10. Loki

    Loki Komšija

    Bolje da prave neku furutističku verziju sa railgunom, phaserima i tim čudima. :D
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa sad se dosta furaju na to. Iskreno, meni svejedno koga idem ubijat, ne uzivim se toliko da bi mi bilo bitno. Eno, Frontlines: Fuel Of War, slicna tematika kao CoD4.
     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Idi igraj UT-a, nije CoD za tebe. :p
    Zasto bi mijenjali tematiku kad je WW2 dobitna kombinacija ? :D

    Mmmmm, I likes.
     
  13. Moncho

    Moncho Komšija

    Ma u cemu je to bashanje toliko zabavno, ne kontam, igram cod fransizu od kada je izaso cod pa sve do danasnjeg dana i dalje ne kontam zakaj je to goosht prebiti nekog na mrtvo ime kundakom.
     
  14. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Zasto su igre toliko zabavne?
    Jednostavno, interesantno je kada nekog tako "opalis", valjda zato sto udaranje kundakom po glavi nije svakidasnja situacija. Ja mislim da je bash kulturan nacin da ponizis protivnika u igri poput CoDa. Ako nekom nije merak, nece ni biti, ako nekom jest - zasto mu oduzimati ono sto ga cini sretnim? :)
     
  15. Loki

    Loki Komšija

    Kad sasječeš nekoga nožem na CS-u a tamo se čuje "Humiliation!" iz Quake-a... :D

    To da WW2 igre prolaze dobro je očito, al' i CoD4 je extra prošao i mislim da je super osvježenje nakon CoD-ova, raznih MOH igara i šta ja već znam. Al' eto valjda je više i CoD(dodijao) pa se traži nešto sa novim engine-om i inovacijama. Mislim da je flame thrower smiješno dodavati u takvu igru al' eto neka im bude. :)
     
  16. metallac

    metallac Aktivista

    Ma nije bitno šta je ww2 ili moderno doba bitno je da je to CoD. :D
     
  17. Zombie

    Zombie Aktivista

    Ma samo neka je ww2 dobro je. A basha je basha, uvijek sminka bila jos od keca :lol:
     
  18. Moncho

    Moncho Komšija

    ne slazem se...
    Meni je pojam bio cod1 i ruku na srce cod2, mada ceme sada neki stari codasi da izuju iz cipela.Naime cod4 mi nikako nije legao, ne znam kada sam zadnji put otisao na cod4 snd server, jednostavno nije to to.Dok cod2 se dan danas redovno puca.
    Dobra stara nema coda bez kar-a :)

    Samo se bojim da ovaj cod5 ne bude ono sto je bio cod3, nabrzake sklepan...
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Braća po oružiju jedu ovo za doručak. Jebo ti igru u kojoj neko saspe rafal u tebe, čučneš iza zaklona i ustaneš k'o nov :lol:
     
  20. Zlatan

    Zlatan Komšija

    auh :smt041 , dugo nisam cuo ovako kratak a pronicljiv komentar!