Press konferencija: Triple Play u BH Telecomu

Discussion in 'Generalna diskusija' started by sumeir, Jan 13, 2009.

  1. sumeir

    sumeir Komšija

    komentar na ovo... ma helenejse

    Enise hoćeš li ići na ovu press konferenciju.

    Mislim ovo nije loše ali zašto nebi uložili novce u poboljšanje kvalitete postejićih usluga a oni troše pare na ove stvari.
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    IPTV bi mi baš dobro došao... :)
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    E jesu lideru u k.... koliko znam to na Logosoft adsl mrezi radi vec godinu dana

    Al fino nije velika cifra 4 miliona maraka sa svim, definitivno pomak na bolje, jos kad bi uveli 2gb edge pakete za 20km mjesecno....
     
  4. sumeir

    sumeir Komšija

    Ma to im je lova od "bajramluka" :smt005 pa božići pa nova godina i opet im je milion i kusur ostao za ostale "rashode" i "provode". A pitanje upućeno Enisu je ozbiljno, jer bilo bi fino da se ode i iz prve ruke dobije informacija.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Nemam namjeru ici iz prostog razloga sto se njihova tzv. marketing sluzba nije udostojila da posalje mail ili nas kontaktira povodom toga. To govoljno govori o ozbiljnosti same prezentacije, pogotovo tog nekog novog branda jer ako ciljna publika nisu posjetioci s HWB-a koji se, hajde recimo bolje tehnicki razumiju u problematiku, imaju neku predstavu o tome sta se nudi i sta se moze dobiti, onda ne znam ko jeste.
     
  6. sumeir

    sumeir Komšija

    Jazuk brate. :shock: Hvala na odgovoru.
     
  7. Hansel

    Hansel Komšija

    Pa neko ko nije kompetentan a ni sposoban da postavi pitanje koje bi ih doveli u nepoželjan položaj, bez obzira što bi to pitanje bilo na mjestu. Lopovima i političkim vođama je najbolja ona publika koja samo maše glavom i govori: ''Tako je!''

    Inače 70% publike koja sluša te neke javne govore spada u ovu kategoriju kao gore navedeni. Političar složi par naprednih termina i ljutito visokim tonom kaže: ''Dosta su nas pravili budalom, e ne može više!''
    Dole sva publika urla i podržava ga i većina njih nema ni pojma o čemu ovaj govori ali opet kažu: ''E ne može, jebem li im majku'' iako nemaju pojma ni, kome ni što.

    U vojsci su generali pa i komadanti voda uvijek uz sebe vodali budale, a one malo i više pametnije držali dalje od sebe. Slušao sam, česte su situacije da neki komadant nekog fakultetski obrazovanog čovjeka pošalje na brdo da kopa sa društvom sličnog nivoa, a nekog glupog i nepismenog kretena koji samo maše glavom odabere za svog pomoćnika da mu vodi papirologiju i obavlja ''poslove'' za njega.
     
  8. sumeir

    sumeir Komšija

    Jupiiiiii! :?

     
  9. Esh

    Esh HWB

    Mozemo napraviti i par anketa:

    a) koji ce biti prvi natovareni reality show na tome?
    b) da li ce biti epic fail u prvoj fazi, kao hrvatski max tv?
     
  10. sumeir

    sumeir Komšija

    Mišljenja sam da je ovo totalno sulud korak Bh telekoma, da su ovo radili prije širenja kablovskih operatera pa hajde. Misllim... ovi sad nude ljudima pogaču preko hljeba :? Baš me interesuje kako će ovo sve izgledati na kraju.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Glavno je da dobiju nekakvu nagradu glede svojih usluga, odnosno opsega istih. Ma LOL.
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Ja bih proveo onu menadzericu BHtelekoma sto se reklamira po lifestyle magazinima sa svojim Macom preko svih IP kanala ovog dunjaluka.
     
  13. sumeir

    sumeir Komšija

    Kakvih "Kerima"... Eura !
     
  14. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    ko da gledam da ce i kod nas biti mailova kao sto je onaj momak iz hr slao max tvu :mrgreen:
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Samo da ih stranci uzmu, samo radi bahate gamadi koja ništa ne radi i prima milju mjesečno.
     
  17. nike

    nike Novi član

    to si mislio na eure... posto provjereno znam da nije u KM :D
     
  18. jeretik

    jeretik Komšija

    E zato si trebo otić i dogovorit se da ti ubuduće šalju.
     
  19. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    cim sam cuo da se radi o Slovencima, znao sam da tu nesto ne shtima

    kao sto je to slikovito prikazao hurmash1ca, mislim da ce to biti jedan FAIL :)
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne diraj mi rodicu, bez zeze :)