The best game

Discussion in 'Igre i konzole' started by *_* Juvee, Feb 2, 2005.

  1. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    koju igru najvse volite poigrat u mrezi i vako kod kuce single player

    :smt067 :smt074
    :smt068 :smt072
     
  2. Rejden

    Rejden Novi član

    volio sam prije kad je tek izaso GTA 3 ali sad samo igram pucacine(MEDAL OF HONOR PACIFIC.... FAR CRY ) i jos neke strategije *****COSSAKS*****
     
  3. djambo

    djambo Aktivista

    u mrezi mi je jos uvjek quake3 i warcraft3 mozda ce se neko smijat al vise volim makljazu od nekih dogovaranja plus zabavnije je u lanu kad ti najbolji lega moze opsovat majku sto si ga upuco railganom u jedan pixel sto je virio iza kutije
     
  4. Spider

    Spider Aktivista

    Najveca gotiva je bila kad se sakupi dobrih igraca cs,pa onda u klub zaogtivimo se do sabaha....to sad slabo radimo,skoro nikad ali cs mi je uvijek najomiljeniji.

    A tu spada i wc3,mozda cod,u ovom trenutku drugog se ne mogu sjetit pozz
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    moj fetiš je nabijanje vremena na F1 staza Monaco ili Monte Carlo
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    pijana zabava i doom 2 sa modificiranim launcherom... mislim da je to zabava i po.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Unreal Tournament '99/2003/2004, Q3, CoD. A moze i Duke Nukem 3D ili Redneck Rampage :mrgreen:
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    duke nukem i level hollywood holocaust (onaj level sa kino projekcijom prvi u igri)
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    UT, COD, BF, BF:V, HOI, HOI2...
     
  10. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Far Cry/Half Life/KOTOR/Fallout/FF/etc.(bez nekakvog reda)
     
  11. jeretik

    jeretik Komšija

    Morrowind, Blood, Cigo:Total War
     
  12. qyqyqq

    qyqyqq Novi član

    System Shock 2, Thief 1, 2, 3, te fan missions,
    Deus Ex, Vampires Masquerade:Redemption (Bloodlines je vrlo slab u odnosu na jedinicu-premalo disciplina i bilo bi bolje da se može voditi više likova, a ne samo jednog-to bi bilo pravo klanje) Hitman 1,2,3, Blood 1,2,
    Far Cry, HL2, Bloodrayne 1,2, Undying...itd.
    Ove navedene su mi najviše prirasle srcu.
     
  13. iskusni

    iskusni Komšija

    Far Cry/HL1/HL2/DooM 3/Warcraft 3/Frozen Throne/NFSU2/POP2/UT2004/MOHPA/CoD/CoD:UO
     
  14. Dr.Overclock

    Dr.Overclock Aktivista

    lotr:bfm/DiabloII/Starcraft/Warcraft3/UT2004/NFSU2
     
  15. vnm_

    vnm_ Komšija

    singleplayer:
    svaki GTA, HoMM3, NFS 2-pa nadalje =)

    u multi-u:
    Starcraft:Broodwar, Quake2, ActionQuake2, UT, Quake3, i onaj HL CTF mod gdje imaju razlicite klase...

    prve igrice koje sam derao na netu: Shadow Warrior i Duke Nukem 3D, level L.A. Rumble...za multi igre najjaci =)

    jesam i ja ko antikvarnica...vidi se da nisam dugo vidio LAN-Party-a
     
  16. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    U srednoj sam u 3 razredu sam bio zaduzen za komp. salu. Posto sam bio u internatu.. navece kada je vrijeme za spavanja mi se okupimo kriomice (nas 8-ca) i mlatimo Quake1 i Quake2 na racunarima od 133 MHZ i 32MB ram-a. A znali smo i Duke Nukem-a.

    A nezaboravan je uzitak igranja na N64 James Bond 007, po cetvorica i to stavimo tezinu "licence to kill"... dovoljno je dim da te dotakne i mrtav si.

    Sada... Wolfenstain i Warcraft3 preko neta... dok je karamba(dot)ru bila aktivna.
     
  17. monK

    monK Komšija


    complete respect, pogotovo ovo sa railgunom (moje omiljeno oruzje)

    kazem ja vama Quake II u singleplayu, ali i u multiplayu

    quake III u multiplayu

    nikad nisam igrao Quake 1

    kakav je

    jedva cekam cvrku, C(a)rmack me dosada nije razocarao
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    skini Quake prvi dio s neta ili s neke P2P mreze, pa mu dodaj Tenebrae mod i uzivaj. samo s ovim modom cak i prvi Quake postaje zahtjevan kao Doom3. ali uzitak je puno bolji nego s originalnom igrom iz '96.
     
  19. monK

    monK Komšija

    u cemu je fazon s tim Tenebrae modom

    sta mu cini

    usput receno hvala, te se opcije nisam sjetio
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    hi-res teksture (ali opet prilicno jadno u usporedbi sa danasnjim igrama), novi modeli protivnika (vise poligona i vertexa), novi efekti oruzja, izbor rezolucije i palete boja, hardversko ubrzanje i sl. e ono sto je jako bitno u ovom modu (i sto je gladno hardvera) je fenomenalno dinamicko i okolinsko osvjetljenje i stencil sjenke - koje su mogu reci uradjene skoro isto (ako ne i bolje) u Doom-u 3. Inace optimalna konfiguracija je oko 2Ghz, 256 rama i R9500-9700. Evo jedne slike iz ovog moda: http://tenebrae.sourceforge.net/shots8/quake93.jpg Sve informacije kao i download imas ovdje: http://tenebrae.sourceforge.net/index.php