CoD2 problem :(

Discussion in 'Igre i konzole' started by hizor, Feb 16, 2009.

  1. hizor

    hizor Guest

    eh ovako prije neki dan mi je pao sistem i digao mi ga je jedan covjek koji se tim bavi vec 10-ak godina! sad imam problem kad hocu da inst cod2 jer se njime bavim aktivno, izadje mi error, evo ss pa vidite:

    http://img407.imageshack.us/img407/4954/60760474qt6.jpg


    pomoc hitno :OO :(


    P.S. ako moze pomoci ponovno obaranje sistema i dizanje, mozel mi neko objasnit za obaranje, znam podici ga :D


    tnx unaprijed
     
  2. b4HkoS

    b4HkoS Novi član

    a da probas nabaviti drugi cd za cod2 ?

    ako ne reinstal :) a za obaranje mi se javi na

    na xf:m4ad
     
  3. Gizmo

    Gizmo Novi član

    Dogadja se... skini, skeniraj, raspakuj u C:\WINDOWS\system ili u C:\WINDOWS\system32
    ne sjecam se vise tacno. Dogadjalo se i meni na poslu na par masina.
    Imas dll ovdje : http://uploaded.to/?id=moopxq
     
  4. nFare

    nFare Komšija

    Eh ovo je onaj cudni problem, nije vezano za pirateriju, bar mislim. :D

    Ako ti je instaliran MS office 2007, fino ga uninstaliras, onda instaliras COD i vratis office, imao isti problem.

    Btw cuo sam za obaranje salame a za obaranje sistema nisam. :D
     
  5. hizor

    hizor Guest



    kako si znao da imam ms office 07 lol

    hocel radit ako tako uradim!?
     
  6. nFare

    nFare Komšija

    Gledao u kasike, inace na HWB-u svi to rade.

    Cek da vidim opet...

    ...Radit ce.
     
  7. Moncho

    Moncho Komšija

    ne mora radit deinstall office 2007, samo odi u root folder DVD od cod2 i rucno pokrenes instalaciju igre i tacka!
     
  8. Sword_of_Elendia

    Sword_of_Elendia Novi član

    Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package skini sa http://www.microsoft.com ako ti je licenciran windows a po SS-u koji si objavio vidim da nije :D....nadji negdje na netu ovaj paket i instaliraj ....nije velik ...par mb
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    pozdrav! imam i ja jedan problem sa cod2. neki dan digao vistu x86 i sve fercera. međutim kada pokrenem cod2 mp umjesto da pokrene igru nakon par sekundi ekran zacrni i čuje se onaj error zvuk. kada stisnem alt+ctrl+del pojavi se prozorčić, evo ss:

    [​IMG]

    cod world at war radi normala kao i sve ostalo. kada instaliram cod2 i pokrenem single player sve radi. međutim problemi nastupaju kada instaliram patch 1.3 i pokrenem mp. konfa: asus p5kp, e7200, 2gb ram, 8600gt. driveri su svi up to date (gpu driver 181.22_geforce_winvista_32bit_english_whql), jedino nisam uradio update windowsa ali znam da je i prije radilo na visti bez update. probao sam sa različitim driverima za grafičku, ne pomaže. ne bih formatirao bezveze ako ima neko riješenje ili da se vraćam na xp :) probao sam i reinstalirati cod ali bez uspjeha. probao sam i onaj fazon sa compatibility mode xp sp2 ali džaba.
     
  10. Moncho

    Moncho Komšija

    gurni sta u mic utor na zvucnoj...
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    probao neće :cry: inače imam realtekovu hd zvučnu i tv tuner asusov, možda pomogne?
     
  12. Moncho

    Moncho Komšija

    def je problem sa zvukom!

    Update drivere za Realtek HD

    Probaj ovo

     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    hvala puno drug! bio si u pravu problem je zvuk. googlao sam i ja i nešto sam slično našao ali nisam kontao da je do zvuka zato što sam upravo neki dan uradio instalaciju najnovijih oficijelnih drivera za moju zvučnu Vista_R215. sad sam instalirao stariju verziju i sve radi, doduše treba minuta da se pokrene cod i moraju mi zvučnici biti uštekani u mic ali sve fercera :D