Prodaja Graficka, Proc + Memorija

Discussion in 'Računari i komponente' started by Jellor, Sep 8, 2009.

  1. Jellor

    Jellor Novi član

    EVGA 9600 GT 512 MB (kupljena u plusu prije godinu dana) koristena 3 mjeseca radi upgrade-a na:
    Gainward 260 GTX koju takodjer prodajem. Kupljena u pcplus garancija jos validna 3 mjeseca.
    Memorija 2GB DDR2 Gratis uz 260 GTX.

    imam jos na prodaju neke AM2 proc(5200+ && 3800+) i odgovarajuca ploca (ABIT) + box cooleri.

    Zainteresirani mogu dobit vise informacija na PM.
    Lokacija Sarajevo
    tnx

    9600 GT-150 KM
    3800+ - 35 KM

     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Cijena i lokacija su obavezni u oglasima.
     
  3. RaP

    RaP Komšija

    Hm smo da istakenem da se 9800GT moze naci za 150 ( jaran mi prodaje ) a 260 se moze isto naci jeftinije na marketu
     
  4. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Okaci i cijene za plocu + procesore da sada ne bi svi po pm-u pisali jer ce mozda cijena biti prevelika pa im nece odgovarati, ili verzija jezgra u njima, ili verzija ploce... ma kontas me. :) I tebi manje posla, a i ostalima.
     
  5. Jellor

    Jellor Novi član

    Ploca je AN-52. Sto se tice verzije jezgre nemam sada vremena da to kopcam i pokrecem CPUz. Jedino sto mogu potvrditi da 5200+ nisam koristio jedan mjesec i naravno nisam nista oc!

    Zamjena me ne zanima.
    Tnx
     
  6. cochise

    cochise Aktivista

    daj ostavi kontakt ovdje ili pm...
     
  7. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ne trebas kopcati i paliti cpu-z, samo prepisi cpu code, recimo ADA5200IAA6CZ da bi ljudi znali da se radi o f3 windsor-u.
     
  8. Riba

    Riba Novi član

    Koja je zadnja cijena za sve zajedno, cuo si da se 9800 moze naci za te pare a i 260, reci ako hoces da prodas?
     
  9. Jellor

    Jellor Novi član

    Ne razumijem nikako!
    Hoces ti doci na autopijacu i pitat preko gramofona: " Koja je zadnja cijena pasha? ".

    Cijene su otvorene za diskusiju ozbiljnim ponudama preko pm. Nije ozbiljna ponuda: Jarane de mi broj moba uzimo bi nest....
    Ozbiljna je ponuda: Informisanje i upit mozel jeftinije, mozes li sacekat nemam kesha sad ili super dogovoreno tad cu dati broj mobitela.

    Sorry za malo grub post, medjutim, ocito ili ja nisam u fazonu prodaje preko oglasa ili ne primam potreban input od musterija.
    Jell
     
  10. Jellor

    Jellor Novi član

    Tnx mobster odradit cu to cim dodjem kuci. Najbolje cu uslikat komponente pa da bude sve 1/1 :lol:
     
  11. mesajuve

    mesajuve Novi član

    a JA SAM TI POSLAO 2 PORUKE NA KOJE NISI ODGOVORIJO
     
  12. d0ga

    d0ga Aktivista

    slao sam i ja ali odgovora nema
     
  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Pa vidite da je momak novi na forumu, treba vremena da se uhoda malo... :mrgreen: