ASUS - AROT 2010 - [pravila takmičenja i komentari]

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Esh, Dec 8, 2009.

  1. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ma nije stvar pobjediti, nego posjetiti jedan takav event, nije to svaki dan :)
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    [​IMG]

    još da se može po fsb-u prtljat :D
     
  3. Looney

    Looney Komšija

  4. Esh

    Esh HWB

    Trenutno dovoljno za drugo mjesto, slobodno to oc-aj barem malo dok je hladno :)
     
  5. Looney

    Looney Komšija

    Budem čim se počastim sa vremenom :)

    Vantage se ne usuđujem ni pokušati :)
     
  6. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Evo jedan mali update, sto se tice hladjenja na zraku ovo je stvarno limit s kojim se mogu ova dva benchmarka odvrtiti. Da je bolja regulacija napona na ploci mozda bi mogli nategnuti proc na 3.9-4.0GHz.

    X-Factor - BiH - Hardware Base - FutureMark 3DMark Vantage - 12141 - http://hwbot.org/compare.do?resultId=929993

    X-Factor – BiH- Hardware Base - Wprime 1024m - 330.923 sec - http://hwbot.org/compare.do?resultId=929992

    U slucaju nabavke novog komada hardwera vidimo se opet u ovoj temi :D

    ps. Enise stavio si Loney-ev WPrime rezultat u vantage poredak, pa napravi korekciju.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Skinuo si 8 sekundi sa Wprimea, nije to zanemarljivo :)
     
  8. GameXstream

    GameXstream Aktivista

    Steta sto nije dozvoljen multi gpu :)
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Ostalo je jos par dana za prijavu rezultata za Asus OC takmicenje, dok trenutni poredak po zemljama mozete pogledati ovdje. Ponavljam, pozicije od 2. do 5. takodjer obezbjedjuju plasman u finale u Beogradu, tako da ako neko ima zelju da se dokaze u jakoj regionalnoj konkurenciji na takmicenju u Beogradu, sada je vrijeme za prijavu rezultata :)
     
    Last edited: Feb 11, 2018
  10. dzan

    dzan Novi član

  11. Milentije

    Milentije Novi član


    Eto narode, to je to za sada. Imate još nešto manje od 36 sati da nas skinete. :)
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Ne valja ti nesto ta vremenska racunica :) Slanje rezultata je do 5. januara, sto ti ga dodje 60 sati ;)
     
  13. Milentije

    Milentije Novi član

    Da, ja sam pogrijesio, uracunao sam da dan ima 12 sati, ne znam ni ja zasto. :)

    Imas li u planu popravljanje svojih dosadadnjih rezultata?
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Da, u ponedjeljak cemo clockati ponovo pa cemo vidjeti sta ce ispasti.
     
  15. Milentije

    Milentije Novi član

    Koju karticu imas na raspolaganju? 5850 ili 5870? Sa kojim procesorom ces to upariti?
     
  16. dzeri

    dzeri Aktivista

    Steta sto se ovo sve nije ogranicilo na neke pristupacnije komponente tipa C2D, i5-750 sa karticama oz prosle generacije, mislim da bi onda bilo neusporedivo vise prijava.
     
  17. Milentije

    Milentije Novi član

    A jbg, skup je ovo sport. Isto kao i F1 i slične stvari. I ja sam nabavio 5870 samo za svrhe ovih kvalifikacija, nakon sto one prodju prodajem karticu.
     
  18. Milentije

    Milentije Novi član

    Ko je mobsterc? :D
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Mobsterc je aktivan clan foruma,voli hardware i rusi rekorde :mrgreen:

    Zasto nas to interesuje?
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Ja sam htio javiti da je u pitanju moj mladji brat, a valjda je nesto vezano za rezultate :D