1. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    E vako prikkljucim PC i TV (radi Filmova i igrica:pES4) i sad sa ATI Catalyst Control Centrom ima mnogo onih opcija THEATER MODE,itd.....
    e sad interesuje me dal postoji kakv program namjenjen za to sa mozda vise opcija itd...



    a usptut prije kad pokrenem igru na TV-u sama se slika napravi na CENTAR sve bude ali sad neznam sta sam uradio kad pokrenem igru nece da CENTRIRA sliku da se sve vidi... isto kao da mi je monitor veci od Televizora sto normalno nije..............


    volio bih pomoci kao i uvjek..... :wink:
     
  2. djambo

    djambo Aktivista

    nadji overscan funkciju i ukljuci to ce rjesiti problem sa centriranjem slike,ako ne ukljuci samo kompozitni kabel bez s-video konektora to rjesava gotovo sve probleme vise ti ni netreba neki drugi program za to jer vecina takvih radi probleme
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kad igras igre kao max rezoluciju stavi 640x480 ili 720x480 (ako je widescreen tv). i jos stavi 2XAA i 4XAF i izgledace super.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    steta je sto za ati kartice nema alata poput tvtool, ali alternativno mozes probati ultramon, cini mi se da sam negdje cuo za njega..
     
  5. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista


    koristim onaj ATI KATALIST control centar i interesuje me gdje cu to 2xaa i 4xaf nac
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pa valjda pod antialiasing i anisotropic filtering. :shock: inace mani se control centera i koristi normalne drivere. jos je to neoptimizirano i puno bugova. a nekoliko fpsa manje ti nista ne znaci.