1. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Re: Tu sam...

    Ma da je samo 2.5GHz evo ti slika što ga je neki lik poterao i preko 2.6GHz! (a ne bi me ni malo čudilo da sam taj lik JA :D)

    [​IMG]

    pozdrav...
     
  2. eRazor

    eRazor Novi član

    Intel je najbolji i ne trba tu ništa razmišljat,pogledaj moju konfiguraciju
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    i moja baka zna kartat sa aševima :) nhf...

    ali svejedno mislim da je ovako clockan barton brži od 3.2
     
  4. n1dal

    n1dal Aktivista

    Ovaj...ostao sam bez rijeci :lol: :lol:

    >Pa nije opste tesko napisati ...a valja sve to kupiti i "dokazati" kao sto ti navodis :!:

    P.S - Nemoj beZZe da pises i seres ...kada nemas takav racunar i tako dobru conf. :p :p

    P.S2 - Koliko si ga platio :?: :?: :?:
     
  5. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    hehe

    Nije da sam raspoložen za zezanje ali ipak mislim da je Razor u pravu.

    takvu konfu trenutno teško da ko ima a ako i ima onda je to neki bogati stranac koji ne govori naš jezik pa tako da ga i teško možeš sresti ovdje.

    nemoj se ljutit malo se zezamo.

    al evo da i ja budem iskren pa napišem svoju konfiguraciju:

    Asus P800 Deluxe , P4 3,2@3,8 Ghz , Ati Radeon 9800 , 1 GB DDR 434 ,HDD Maxtor 120 GB 24000 RPM , 32 MB Cache ...

    Ma mrsko mi....
     
  6. n1dal

    n1dal Aktivista

    Re: hehe

    + momak ima "licno" svoj ISP :!:

    Jos malo i eto ga i do Sarajeva :lol: :lol: ...a ime mu je : Sve po 30 KM
     
  7. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Re: hehe

    a samo na 3.8Ghz?!?! Pa moj drugr je 2.4c terao na 3.9GHz (sa vopochill-om doduše) a ti se hvališ sa tim overklokom :p :mrgreen:
     
  8. abasi

    abasi Aktivista

    Hehehe ma sta se prepirete oko toga ljudi ko mala đeca" :D

    imam i ja u GARAZI " Pentium 5 4,8 GHz samo cekam datum izlaska" jer sam ovaj davnooo ukrao od Intela !! :lol:
     
  9. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Al najcrnje je što je ovaj lik (Kokos na Benchmarku) stvarno podigao 2.4c na skoro 4GHz :)
     
  10. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    dobar...

    Hej Master,dobor si klokovao taj procesor.ja svoj takođe planiram al ne uskoro.

    Mislio sam ga staviti na 3200 (11x200) misliš li da to nije problem.

    i trebam li tu dizati napon?trenutno je 1.65.

    Al nema ništa od kloka dok ne nabavim jaći cooler i dodadtno hlađenje za kućište jer mi je normalna temp procesora 50-55 stepeni a u dok igram bude i 60.zabrinut sam al valjda cu sredit uskoro.

    a i čitav sistem mi se previše grije. 40-45 stepeni matična(ustvari čitav sistem).

    No kad riješim ovo hlađenje jer ovih dana kupujem jači kooler (jeste da je ovaj na 4000 RPM) i kupujem dodatno hlađenje za kućište najvjerojatnije ću i ja podići proc.

    i hoću li morati dizati napon i koliko?
     
  11. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Pa dal ćeš morati da dižeš napon ili ne zavisi od samog procesora, moj primerak, recimo, radi na 2350MHz bez dizanja napona ali to ne mora da znači da će i tvoj raditi toliko. U principu bi 11x200 trebao da radi i bez dizanja napona, ali ako baš ne bude hteo da radi polako podiži napon procesora, ali nemoj preko 1.75v jer tada počinje nenormalno mnogo da se greje. Što se grejanja tiče pripazi malo na temperature jer je bartonu dietemp negde oko 85 stepeni celzijusa....
    Pozdrav

    P.S. ako ti nije problem ,čisto me informativno zanima, koja je serija procesora (moj je AQXFA iz 34. nedelje 2003. godine) i iz koje nedelje...
     
  12. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    ne znam...

    ej nećeš vjerovati ne znam.

    a nisam ni gledao a piše li gdje u windowsima ili šta već.

    :?: :?: :?:
     
  13. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Nope, piše na onom malom, crnom stikeru na samom CPU-u.
     
  14. eRazor

    eRazor Novi član

    Takav komp kakav sam naveo i imam, platio sam ga oko 15000 kn možda malo manje,ali tu otprilike.
    Naručio sam ga u HG-Spotu u Zagrebu,dio po dio i tako se stvorila ta mrcina, a inače sam iz Nove Gradiške
    Sve igre mi rade bez trzanja
    Moji starci nisu toliko bogati koliko vi mislite,ali su u taj komp uložili moj djed,stari i ja nešto malo
    Testovi i benchmarki me ne zanimaju jer znam da jednostavno sve mora raditi na njemu

    GL HF - Good Luck Have Fun
    See you on the Battle.net na StarCraftu na netu,ako uopće netko od Vas igra tu igru
     
  15. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    E biće da je to najbitnije :( :( :(

    Stvarno žalosno....
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    9800xt dođe 4500kn, 9800 obična dođe 2500kn... i sa ovom drugom bi ti još koju godinu radile sve igre bez trzanja.

    i nemre mi uć u glavu da si to sve dobio za 15k kn... 3.2, pa intelova matična, 9800xt i još sony-evo dvd pržilo.

    ako ne misliš na tom stroju obrađivat audio/video materijal, stvarno je ludo kupit takvo nešto samo za igranje.
     
  17. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Ma vidiš da je čovek kupovao deo po deo kompa iako su mu 50% komponenti se pojavile tek u zadnjih mesec dana :p
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    svakog tjedna, komponenta jedna :)
     
  19. syss

    syss Veteran foruma

    pa 9800xt je posebno optimiziran za starcraft, kaj si ti lud tako! :)
     
  20. Xan

    Xan Aktivista

    ma TFT rula! :wink: :wink: :wink: