P: Nokia N73

Discussion in 'Računari i komponente' started by Benq, Jun 19, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Benq

    Benq Komšija

    Prodajem Nokiu N73 u odlicnom stanju , kao nova , tipkice ponegdje imaju sitne ogrebotine ali to je zanemarivo , sve radi perfektno. Od opreme samo punjac. Life Timer 42h

    Cijena 130KM
    Moze zamjena za jeftinije uz doplatu.
     
  2. Benq

    Benq Komšija

    Ovo je cijena u zamjeni , za kesh je jeftinije.
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Da li bi se moglo dostaviti do Tuzle
    kupujem za keš uz dogovor
     
  4. Benq

    Benq Komšija

    Ne ide mi niko prema Tuzli , a inace preferiram da musterija testira telefon prije kupovine.
     
  5. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    pa zar mislis da bi ga ja kupio bez testiranja
     
  6. Benq

    Benq Komšija

    Pa kako mislis onda da izvrsimo razmjenu ... da ti ja posaljes postom pa tebi ako se svidi da uzmes a ako se ne svidi da vratis ? Ne kontam malo si mi dao informacija...
     
  7. pac

    pac Komšija

    Ako ide postom, paket se nemoze prvo otvoriti pa onda platiti. Provjereno.
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ja da uzimam išao bi na povjerenje jer ipak je kolega član od 2005. i tražio bi da se to dobro zapakuje brzom poštom cca 10KM.
     
  9. Benq

    Benq Komšija

    Ma nista od toga to je velika zezancija , ja ipak volim da se nadjem sa osobom i da na licu mjesta provjeri ispravnost telefona i da onda plati licno , i samo jos da napomenem , ova cijena nije fiksna, moze zamjena za jeftiniji uz doplatu ili kesh , sve se da dogovorit..
     
  10. pac

    pac Komšija

    Imas li kakve slike telefona i koje je boje?
     
  11. Benq

    Benq Komšija

    Crna je boja , oklop je u extra stanju toliko da bolje ne moze :) , telefon je generalno odlican nikakvih gresaka nema , dzojstik odlicno radi , nemam sta hvalit , ko hoce neka dodje , pogleda , svidi mu se - kupi , ne svidi - nikom nista...
     
  12. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ne bih da kvarim oglas, vec da malo doprinesem...imao sam telefon i kupio sam ga u najgorem mogucem stanju prije cini mi se 2 godine. Dupljak maska, joystick nastradao, tipke izlizane, sve se to fino opravilo, jer za ovaj telefon uvijek ima dijelova i taman da je neispravan, da se popraviti. Nov sumnjam da ima igdje, jer je ovo dosta star model, a poznato je za njega da ima prilicno osjetljiv joystick i tipke, ali kao sto rekoh sve se da srediti za male pare kome smetaju neki sitni kozmeticki detalji...Generalno ovo je najbolje rjesenje za malo para dobiti solidan muzicki telefon sa symbian os-om a nudi i solidnu kameru te stereo zvucnike i mogucnost prikljucenja externog bluetooth gps uredjaja.
    Benq sretno s prodajom.
     
  13. efo

    efo Komšija

    samo da i ja dodam da su mu zvucnici beton :D
     
  14. Benq

    Benq Komšija

    Heheh hvala raja , ovaj telefon ima 42h razgovora a izgleda kao da je sad iz kutije izvadjen , eto valjda sam sad dao pravu sliku ovog telefona ;)
     
  15. skyzeR

    skyzeR Novi član

    mobitel je extra, ja svog nebih nikad mjenjao da mi ne treba gps i wifi :)
     
  16. Benq

    Benq Komšija

    Prodano , moze lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.