BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Najgore mi je kad ovako zakuje , provjerim sve kablove , odradim reset bla bla bla a ono do bičneta :lol:
     
  2. Juka

    Juka Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Evo npr sa Zelenim skajpam prema Svedskoj zajedno sa Vedom i radi bez ikakvih problema, kasnjenja i sumova!!!!
     
  3. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    U Vogosci isti problem, nista osim telekomovih adresa ne radi :/ ni msn :(

    EDIT:
    Meni proradilo ako koga zanima XD
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    i meni je drkalo od 00:00 do 02:00 sreca pa je skype radio normalno msn i ostalo dead
     
  5. Juka

    Juka Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Taman da malo bacim bfa, svakako sam bio nekih 3 dana offline zbog licnog kvara na liniji, stari bagerom pocupo zice u zemlji!!!
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    interesantno, i meni je samo skype radio, dodushe sad sam na zone.ba sa posla ne znam jel kod kuce proradio vanjski net. Mogao sam dosta stranica iz bih otvoriti, al link vani.. dead!
    radilo je fakat dosta stranica iz bih :Da
    naravno da sam odradio reset, budala, svaki bihnetov problem reset :D

    Sto bi reko moj jaran, "puko kvar" :D
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Jel se mora placati pretplata za fiksni ako imas ADSL ?
    Platio bih ovih 70KM + PDV za "korisnike koji ne posjeduju fiksni priključak BH Telecoma na zahtijevanoj lokaciji", puna mi kesa vajrlesa i sranja :evil:
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Razdvojeni su telefonski i ADSL racuni. Ne mors imati teleon tako da ga naravno neces ni placati.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    ja sam cuo da ljudi radi žena svašta rade,al ovo još nisam cuo :mrgreen:
     
  10. BoLa

    BoLa Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Guzil nekog jos ovaj ADSL? Eo meni naki packet loss nista pametno ne mogu uradit .... Nabijem ih
     
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    MA sere opet. Vidim nesto mi steka youtube, odem na speedtest i ko fol prema Sarajevu sve OK. Hajd reko mozda je do mene. Izmjerim prema vani kad imam sta vidit!
    Inace paket 8G.


    [​IMG]
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Sanela rekla "Puko kvar"
     
  13. ElMuste

    ElMuste Novi član

    I ja sam u pocetku imao smetnje, malo malo pa stopne...
    prijavio i ljudi izvaserali i sad sve fercera...
    Naravno da ce prijaviti smetnje...tu su da ih otklone... :smt006

    @dino :) legendo, nemoj da ti ovo supruga vidi :)
     
  14. ElMuste

    ElMuste Novi član

    @dino, jel ti radi wireless?

    malo srpljenja i proradic ce...posto je nova usluga, primjetio sam da stalno rade neka update i nadogradnje...
     
  15. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Na Pirelli-u wireless radi bez problema, dok je Billion vec teze ustimati, i sami za njega ne nude podrsku jer se polako izbacuje :)
     
  16. cajo

    cajo Novi član

    Cuj to ? Znaci bolji pirelli od billiona je li ? tj lakse ustimati..ja sam pokusavao billion ustimati za wireless a prvenstveno ppoe i nije mi uspjelo
     
  17. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Pirelli je svjetlosnim godinama udaljen od Billion-a, ima vise opcija i svega ostalog, te sto je najvaznije jaci procesor nego kod Billiona. A wireless se moze ustimati da ide preko PPoE, samo je teze, vecinom su oni stavljani prvenstveno da rade u bridgeu. Porani u svoj Telecom, nadji montere i nek ti zacas nastimaju ako ti ne znas :)
     
  18. cajo

    cajo Novi član

    ok hvala na odgovoru..cuo sam da je paradigm sa wirelessom cak najbolji od nih 3
     
  19. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Daleko od istine. Ima 8db antenu, ceste smetnje i kod punog signala, te mu je sami software lose uradjen, treba mu 10 pokusaja da se konektuje. Dobar je jedino ko ima jedan sprat i ko zivi u stanu, ja sam ga rado zamijenio s drugim kada je crko :wink: , Paradigm i Billion su nesto najgore sto se moglo nabaviti.
     
  20. Scarface__

    Scarface__ Novi član

    Pozdrav, razmisljam da predjem sa paketa adsl20gb na moja tv net paket, samo me zanima jos dali sa tim paketom moja tv net mogu koristiti internet u isto vrijeme na 2 racunara u istoj kuci naravno, jer je frustrirajuce cekati da neko zavrsi i uvjek odredivat termine kada ja kada on,hvala unaprijed,pozdrav.