Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. sale072

    sale072 Aktivista

    Eno pojavljuju se prvi homebrew softwarei.. več su napravili FTP server za PS3 i šuška se o Dreamcast emulatoru.. šta je slijedeće :D
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    a suska se i da je Sony sa novim firmwareom vec zatvorio tu stvar
     
  3. sale072

    sale072 Aktivista

    Izašao je novi firmware, da...ali ja ga nisam instalirao kao ni pola vlasnika ps3 konzole :D može sony sad da se "slika" sa firmwareom..a ima i način da se loguje na PSN sa starim firmwareom, ljudi to rade još otkad je izašao firmware koji ukida Other OS pa isto tako dosta ljudi nije uradio update...
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa ako stave na neku novu igru taj fw onda ces morati instalirat. Znam da na Wii-ju ima par igara gdje moras instalirat taj neki fw da bi igrao.

    Kako god, dobio sam YLOD.. Jel popravlja u Sarajevu ili Tuzli neko i koja je cijena? Imam alat i mogao bi uradit ali ako neki servis radi po pristupacnoj cijeni da se ne zezam s tim.

    Kolko sam skonto, stedjeli su na lemu na starijim konzolama pa se istrosi :lol:
     
  5. sale072

    sale072 Aktivista

    A ja koliko znam to možeš samo baciti... iz više iskustava YLOD jednom kad se dobije samo je pitanje vremena kad će ti opet riknuti.. znam ljude koji su po 3 puta pravili pa na kraju bacili konzolu :/

    Drug nedavno nosio na popravku, prvi put YLOD... trajala mu konzola 7 dana.. nekom mjesec nekom manje-vise..
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma raspitivo sam se malo i ima taj fix koji drzi neko vrijeme i ima permanentni fix. Ovaj momak iz GMC-a rece da se moze rijesit permanentno ali da je oko 150KM popravka... Da sam znao da ima taj problem i da je tako cest, ne bi ni je ni uzmimao, evo Metroid: Other M dere sve HD igre :mrgreen:
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako ti daju iz GMC garanciju bar 1 godinu onda se isplati.
     
  8. sale072

    sale072 Aktivista

    Nemoj da te varaju.. ima samo jedan način da se to popravi ostalo su bajke za malu djecu... šta to on ima neku svemirsku let lampu koja će to bolje zalemiti nego ostali ? xD
    Ako ti dadne garanciju kao što dmr reče onda uzmi ako ne onda ti je i samom jasno :D
     
  9. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    Jel moze neko napisat razlike glavne izmedju fat i slim konzole il samo koja je bolja .. vjerovatno ima na temi al da ne listam cijelu a razmisljam koju da uzmem ..
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mislim da je slim verzija imuna na YLOD probleme, tako da se nema sta dalje diskutovat :)
     
  11. dzeri

    dzeri Aktivista

    Zna li neko hoce li kod nas kojim slucajem biti dostupan Move kontroler 17. septembra i po kojoj cijeni? Hvala.
     
  12. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    E vidis zaboravio sam i za to pitat..ako je tako onda cu slim ..XBOX je otiso sa rrod.om ne bi da i ps ode isto tako samo sa zutim svjetlom :mrgreen:
     
  13. gilla

    gilla Aktivista

    Zadnje verzije fatova(manji cipovi kaou slima) takodjer nemaju ylod.
    @dzeri

    nisam siguran za nas no sigurno ce neko to po oglasima dilati. Na netu lagano naruci, jeftinije.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Live From Gran Turismo 5's Tokyo Game Show Panel:

    [​IMG]
     
  15. gilla

    gilla Aktivista

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d5Pl8L7ncKE&feature=player_embedded[/youtube]
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    auuu kako je jako uradjena kisa na sajbi, PERFEKTNO! Kazu bit ce karting, rally, NASCAR, Formule i 'standardna' auta.
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    prejako kisa uradjena
    vec sam nabacio preorder
    ne mogu cekat
    zbog gt5 sam kupio ps3
     
  18. gilla

    gilla Aktivista

    Evo nekih slikica iz menija

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  19. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    samo nek promejen on melt damage il neka ga izbace ... a sve ostalo mi daje boner :lol:
     
  20. GW

    GW Moderator

    Stig challenge. :D