Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. pac

    pac Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ja sam optimistican bit ce ovo uredu samo se nemojte sekirati!
     
  2. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Same.... Ipak to su englezi
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    To su vam oni sto su popljackali i potamanili pola svijeta, a sada nam pricaju o demokratiji (samo Irce handre preko 700g). :mrgreen:
    Stvarno nemamo razloga da se sekiramo. :smt005
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ako placam 4 mbps, nek bude pola mjeseca i 1 mbps, samo nek bude konstantna konekcija, da ne bude opet par dana bez signala na modemu i sl.
     
  5. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ma buraz... Ajmo osnovat naš ISP, znaš onu "ako hoš' da valja uradi sam" :smt005


    Ma neznam eto, kosto vedo reče nek bude stabilna konekcija. vidjet cemo kad dodje oktobar
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Tacno tako, batali brzinu koju imas 3 dana, a sve ostalo patnja, mada iz dosadasnjeg iskustva kada se nakace raja na ove nove brzine crno nam se pise.
     
  7. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ma ja im sigurno necu odmah preci na nove pakete, valja saburiti i pogledati kako ce to izgledati kod tih novih korisnika od 1.10., a trenutno sam prezadovoljan konekcijom, prije svega stabilnoscu a onda i brzinom, cijena isto nije bezobrazna, tako da mogu komotno halalit' i koji mjesec na "starom" paketu po visoj cijeni, ali samo da mi ostane trenutna stabilnost :smt002
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    bandwith dijelimo svi, tako da ako bude preopterecen, i ti ces to osjetiti bez obzira koji si paket ;)
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Dosla obavijest u sanduce o predstojecim promjenama, onako uopsteno mada vidim da ce uvesti i telefoniju pa cu ako bog da da se rijesim telecoma i tv predplate jednom za uvijek. :smt026 :smt026 :smt026 :smt026
     
  10. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Zna li iko sta je sa ovim SportKlub+? Citav dan ga nema, i to bas danas kada su utakmice Engleske PL! Bojim se da su ga izbacili, jer se sada umjesto NTV99 pojavio onaj Al-JAzeera Balkan! :evil:
     
  11. daco87

    daco87 Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Al-JAzeera je kupila ntv99, isti kanal novo ime 8)
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    šta ono čitam na sax-u da su liku koji je na bh cable net rekli da samo pošalje mail prije 1.10 i da će ga od tog datuma prebaciti na jači paket po istoj cijeni.

    pa ko to nas elobovce pravi onda budalama? drugi mogu odmah od 1.10, a mi ko fol od 1.12? ne može to tako.
     
  13. .ba

    .ba Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Možda može sa dole postavljanog linka. "Promjenu paketa interneta vršite tako što popunite formu i pošaljete s kompjutera na kojem koristite ELOB Internet."

    http://www.elob.ba/contact.php
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ma nije ovdje poenta forma promjene paketa, nego što su liku kad je nazvao onaj novi broj rekli da ako je korsnik bh cable neta ne treba čekati 1.12 da dobije duplo brži paket za istu cijenu, nego odmah od 1.10. a nama u elobu govore da možemo tek od 1.12. treba ih očigledno zvati i handriti.
     
  15. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Treba im je... mamicu, pa sta oni misle da smo ovce, moramo im sjesti na kosti.
     
  16. .ba

    .ba Novi član

  17. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Svi smo mi ovo vec vidjeli, ali ko ce biti majmun i placati 30,30KM. (biznis paket) do 01.12 ako vec 01.10. moze dobiti malo brzi internet za 8KM. manje ili dosta brzi za %KM vise.
    Ovo je totalni idiotizam prema starim korisnicima i morali bi iz Eloba de se izjasne sta da stari korisnici rade, jer biti majmun jos dva mjeseca pa morati preci na novi paket je budalastina, bolje onda odmah preci nego cekati da vidimo sta ce to biti kasnije.
     
  18. .ba

    .ba Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Krajnji rok da stari korisnici pređu na nove pakete je 1.12.2010.Posebne pogodnosti za stare korisnike tipa 4096/256 za 22KM mogu ostvariti odmah 1.10.2010 ali ako potpisem ugovor na 12 mjeseci.Ako necu ugovor onda imam 2048/256
     
  19. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Kada na elob stranici odes da pogledas novu ponudu od 01.10. ima sto to sto na tvojoj slici osim te zadnje stavke o internet akciji, odakle ti skinu tu sliku.
    I opet nevidim nista vezano za stare korisnike (osim ko vas je....e) ili predjite odmah na nove pakete, ili se patite na starim do decembra a drugi neka malo uzivaju, povlastice malo morgen.
     
  20. .ba

    .ba Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Slika je sa drugog foruma prenesena.Posto ne mislim potpisivati nikakve ugovore sa Elobom na 12 mjeseci, odmah cu prijeci na paket "S".Jednom sam se opekao oko tih ugovora kada sam morao na silu nakon 15 dana raskinuti ugovor od 1 ili 2 godine (zaboravio) jer nisam nikako imao neta.Ovako sam rahat.Ne radi kako treba alajhmanet.