Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Isti slicaj, mogu resetovati koliko hocu i uvijek ista.
     
  2. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    I kod mene na EPN slično je malo... Tj bilo je neko vrijeme da dobijem isti IP pa se nekad nakon par dana promjeni... Nzm sad posto imam ovaj wireless konekcija vazda on pa ne pratim
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    i kod mene je i dalje statička.
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    A vuce se ko smrt, torrenti inekako, ostalo uzas.
     
  5. Chem

    Chem Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Sramota. Youtube klip po pola sata bafera :?
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Cudi me da niko nije postavio onaj papir o 16 miliona boja i drugim senzacijama nakon "spajanja" :)
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ako se nastave spajati ja cu nabaviti kakvo cebe, i vlaznog granja na komuniciram dimnim signalima na forumu. :mrgreen:
     
  8. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Meni sve udure(danas), a pored problema proteklih dana, ipak sam zadovoljan i to zbog neprestano dobrog DL-a Torrenata preko kojih sam skinuo 5GB android aplikacija za svoj LG Optimus :smt003
     
  9. pac

    pac Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Info iz prve ruke, svi cemo trebati potpisivati ugovore na 12 mjeseci bilo da se odlucimo za akcijsku ponudu ili ne. Kako ovo ima smisla neznam ni ja ali eto... Medjutim ni oni nisu sigurni sta bi se desilo kad bi se ugovor htio prije ukinuti. Lik preko telefona kaze da nema tu nikakvih problema niti nekog dodatnog placanja ja im uglavnom nista nevjerujem dok nedobijem pismeno.
     
  10. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Svaki se ugovor moze raskinuti, ako jedna od strana neispunjava obaveze iz ugovora, mogu oni materi pricati sta hoce, ali meni ako nebude udure ja im ugovor raskidam pa neka me tuze.
    Danas opet torrenti pice ko ludi, ali sve ostalo uzas neznam dali dole rade sami idioti ili je ovo namjerno.
     
  11. Stryker

    Stryker Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Bude li ovo radilo kako treba, smanjit će se promet na Siranu :p.
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ama može se raskinuti bez problema, samo se mora nešto platiti. ja sam bio mjesec dana raskinuo, a bilo mi je ostalo mjesec i po dana do kraja prvog ugovora sklopljenog 2007. i rekli su može ali moraš platiti i tih preostalih mjesec i po, koristio ne koristio. uglavnom, probao adsl i skontao da je njesra i nakon mjesec se odmah vratio opet na elob.

    eh sad ne znam jel to promijenjeno. kod bihneta mi nisu to tražili, nego samo da izmirim eventualni dug.

    nego, slabo nešto fercera net u večernjim satima.
     
  13. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ima zadnje vrijeme problema stalno, sto je cudno torrenti rade dobro ali surfanje kriza.
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ja nazvao i prijavio pakete za net i tv. zvat će još jednom da potvrde izbor i da se dogovorimo oko potpisa.
     
  15. pac

    pac Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Jeli to onaj paket sa 1 kg bureka ili sa desetkom u citavom somunu?
     
  16. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Neznaju one gdje su suplji, a ne kakve ce nam pakete dati i od kada.
     
  17. pac

    pac Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Novi info ako se odlucite za akcione pakete i potpisete ugovor od 12 mj. pri prekidanju ugovora placate kaznu zavisno koliko vam je mjeseci ostalo puta cijenu koji ste paket izabrali. Ako se odlucite za standardni paket tj. ne za akciju nema potpisivanja ugovora. Mejdutim ima tu jos jedna caka sa prvim promotivnim mjesecom za koje ni oni nisu sigurni sto mi nisu znali objasniti.. Uglavnom opet im nista nevjerujem dok nevidim na papiru.
     
  18. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Kakva crna kazna, ako neispunjavaju bilo sta iz ugovora imas pravo da ga raskines, nije ugovor lanac i katanac pa da te veze, neka tuze majmuni.
    Sta ako recimo imas konstantne prekide, ili brzinu od 1mb umjesto 4 itd. treba da trpis, e ja nebih nesto.
    Uvijek je bilo da se ugovor moze raskinuti ako jedna od strana nepostuje isti, i nadlezan je sud (npr. sud 2 u sarajevu).
     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    mene jučer zvali da potvrdim izabrane pakete.
     
  20. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Moras li ici kod njih na potpis, ili si to samo tako odradio.