Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Baš tako. Glava je bio bolji od Ha,iltona i to je jedini razlog zbog kojeg je imao najveće šanse na gridu u zadnjoj utrci.
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Upravo to, Hamilton je jednostavno razvikan vozac i nista specijalno. Alonsu nije ni do koljena.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hamilton je vrhunski vozač užasno brz ali njegovi glupi potezi, preticanja na silu koja prečesto završavaju sa slomljenim djelovima bolida te agresivan stil vožnje koji dere gume u tri kruga ga ne čine top vozačem na gridu. Po meni je Kubica trenutno ponajbolji vozač na gridu.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sad vec lupas gluposti, Hamilton je u svojoj prvoj sezoni imao priliku da dokaze da je bolji od Alonsa i svi znamo sta je bilo.

    Da je imao iskustva i zrelosti, tu bi titulu sigurno uzeo. Vettelu ovo nije bila prva sezona, ali je u daleko nadmocnom bolidu prvenstvo jedva uzeo. Da ne spominjem kako Vettel nije vodio prvenstvo nikad u sezoni. Koji paradoks... :lol:
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kubica je precjenjen po meni, Petrov je nula citavu sezonu a bolid je bio i vise nego dobar na pofinom broju staza...
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kubica je imho vise u rangu Webbera ili Buttona.

    Vettel i Hamilton su po meni trenutno najbrzi vozaci, ali nisu jos formirani kao sto je Alonso.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Hahah, kakva ti je to sad prica "nisu formirani"?:D K'o da si citao clanke kod susjeda, hahaha.
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Oni nisu formirani, a Alonsu u 30-oj moraju govorit kako je on talenat :D
     
  9. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Svaka cest Vettelu, on je poceo u jednom timu kojeg vise nema, a ja sam za njih navijao. :mrgreen:
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Petrov je rookie šta se moglo očekivat? Kubica je imao kantu od bolida i uzeo je 2-3 podija ako se ne varam što je razultat ravan fetelovoj tituli.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Jedini zakljucak koji Renault moze izvuci je da im treba veci budzet i bolji tim (struka), motor je ocito imao neophodni potencijal.
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kakvu bolan kantu, drugi najbrzi bolid u Monaku i Belgiji, treci na pofinom broju staza, citavu sezonu sposoban za Q3.
    Ukupno bolji od Mercedesa sigurno...
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sem Belgije ništa im drugo nije odgovaralo. Q3 nije isto što i osvajat podije. Od Mercedesa svakkako nije bolji.
     
  14. nFare

    nFare Komšija

    Gdje je god Petrov bio blizu ili usao u Q3 tu je renault bio jak, bilo je jos staza, Monaco, Madjarska, Suzuka, pa eto i Abu dabi, nego Petrov je ispunio najvazniju kvotu (nazalost) a to je 20% Kubicinih poena, sto na njegovih 136 iznosi 27,2 a on osvoji 27 :smt005 bice slupanih bolida slijedece godine, sreca pa ce imati sponzore.
     
  15. nFare

    nFare Komšija

    Ferrari najbrzi na Pireliju, na oba testa po ok 0,3 sec. ispred Bulla.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    "Neki" koji su krivili gume za los rezultat u prosloj sezoni kazu da su ove jos "gore" :D
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Tko to ?
    I Massa i Schumacher su bili zadovoljni testom, jedino se Rosberg zalio ali njegovi rezultati su bili dobri...
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Na Mercedes sam mislio svakako.
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma Mercedes je kanta, jos je tu previse one stare nesposobne Honde, volio bi da budu naprijed iduce sezone zbog MSC-a ali tesko...
     
  20. nFare

    nFare Komšija

    Kova legenda :)

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RRLCBI68xI8&feature=topvideos[/youtube]