World of Tanks MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 15, 2010.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pohlepa. :mrgreen:
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Haha, pa daj nisam 15-20 uzeo i ono pade :(
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    1 godina premiuma.
    300.000 free expa
    type 59
    lowe
    :smt006
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam vec imao Lowe, sad uzeo Type 59 i imam 50 dana premiuma, i ostavio 30k zlata, nisam htio uzimati prem za cijelu godinu jer ja pola Januara nisam kuci, kao i ni cijeli Juli. Ovo je super doslo, jer sam bio prestao igrat, ovo me vratilo.
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Stranica opet radi?
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni ne šalje na mail kodove.
     
  7. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Salje ljudi ali tek nakon 15-20 minuta na mail dodje kod.
    Usput imam info da za jedan dan moze samo 50 kodova da se ukuca.
    Cuvajte kodove u najgorem slucaju i da se ne moze vise od 50 kodova po useru.
    Razdijelit cemo svima :)
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    50 kodova je sasvim dovoljno, ja sam dobio par kodova od kolege Encor3 s foruma ali moram priznati da mi dodje da mu vratim jer mi je na jedan e-mail (nakon sto je stranica pala) doslo 45 kodova.

    Pola sam dao burazeru koji isto igra da ukuca sebi tako da druze Encor3 hvala ali ako ti zafali samo me cimni i dajem ti novih kodova.

    Takodjer, neki kodovi se ponavljaju tako da obratite paznju i na to, na e-mail mi dodje vec iskoristen kod.
     
  9. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Hvala ali ne treba ni meni, imam vec ukucanih 50, i golda da mi traje par godina jer jedino ga koristim za prem.acc. :smt006
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    radi opet sve sa guerrilom ljudi spam. :)
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja sam pokusao ali kaze da adresa nije uredu.

    Sad mi doslo jos 35 na jedan e-mail... Svasta.

    Podijelio sam rodjacima malo.

    Ali... na WOT-u SVI VOZAJU Type 59 i Lowe.
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ma brate uradio prvu partiju sa type 59 i nakucao 80.000......... ma i vama sretan dan republike ;)
     
  13. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    ni hvala nisam trazio :D
    Ipak ne biste znali ovo da niste clan HWB :) :mrgreen:
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    Posteno vala, hvala!

    Ne znam da li sam se ranije zahvalio ali cim te vidim u igri potruditi cu se da te ne pucam :p

    Sve u svemu statistika kaze da je veceras prodano 1000 Type59 i jos toliko Lowe-a :D

    I na neke e-mailove me kodovi dolazili opet po 10-20-40 puta, ali nisam stigao unijeti nista od toga, sad vise zvanicno ne moze niti jedan kod da se unese.
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Hoćel mi ko pojasnit kako se ovo igra, kako da dođem do igre i ostalo. Nisam pratio topik.
     
  16. GameXstream

    GameXstream Aktivista

    Meni nazalost prosao samo 1 code,koji sam god pokusao.Rekao invalid,a stancao sam 3 sata. -.-
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ko je jamio jamio. Nego Alibegovic ovde sve imas: WoT
     
  18. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    sad ide samo jedan code po accauntu
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Aggressor, ne vjerujem, meni je ostalo hrpa kodova i kada probam dati nekom ko nije imao niti jedan kod ne radi uopste.

    Alibegovic, igra je dobra, mada je nedovrsena ali se polako radi na tome. Najveca draz ove igre su igranje Platoona i Company-a sa svojom rajom, kao i CW-ova.
     
  20. dzan

    dzan Novi član

    Izgleda da sam zakasnio. Poslao sa 2 maila i kaze mi error. Bio bih zahvalan ako bi neko podijelio jedan (a moze i vise :D ) kodova.