World of Tanks MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 15, 2010.

  1. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Igra li ko ovo igra je u free beta i ja sam se prijavio i igram je
    odlicna igra nije potkovana grafikom ali jeste team playom i campingom :D
    bitke tenkova
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=x0PlR0CMbzs&feature=related[/youtube]
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nisam jos dosadnije igre igrao. Posebno sto mozes kao noob uletiti u igre s malo iskusnijim igracima. Tiger owna sve ostalo ...
     
  3. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Evo malo o igri, serverima, gameplayu, kada se očekuje open beta i drugim stvarima o ovoj igri. O igri govori Victor Kislyi, jedan od "tvoraca" World of tanks MMO.

    http://www.gamebreaker.tv/game-breaker/ ... ne/2010/10


    Meni je igra pravo sjela, a to da Tigar owna sve baš i nije na mjestu, jer kad se nađe u unakrsnoj vatri artiljerije i ostalih tenkova i TD vrlo brzo "klekne".

    Prije intervjua ide reklama za novi MOH-a pa da ne bude zabune :D .
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    World of Tanks

    [​IMG]
    da li neko igra ovu besplatnu beta verziju tenkovskih bitaka
    Ja sam se zarazio igra je za 10..
    znaci samo WWII tenkovi Germany, SSSR i USA
    Meni se posebno svidio koncept igre, balans i nepostojanje cheatera

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Re: World of Tanks

    Igram ja druže, a bio je već i topic otvoren dole World of tanks MMO.
    Imam IS-3, T 43, T1 heavy Pzkpfw IV, IS keca.

    Nek moderator obriše jedan od dva topica da ne budu dva ista, a sve postove nek prebaci u topic koji ostane.
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Re: World of Tanks

    Slažem se, nek spoji obje teme
    Ja imam od Nijemaca Tank Destroyere (Stug III i JGD Tiger) imam izviđača Leoparda
    Od Rusa imam SU-8 artiljeriju
    Od Amera T-29 i T-32 svi do kraja full..Ostalo sam prodao
    Nick mi je "Pero_Bojler" :smt005
     
  7. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Re: World of Tanks

    Moj nick je weslei. Dodaću te Tale tamo na kontakte, a poziv i ostalim koji igraju da postaju nickove u ovom topicu pa da formiramo platoon (jedinicu od 2 -3 vozila) a možda i neki klan.

    Pa druže Tale mogu ti reći da si pravo zagrizo u World of tanks čim si dogurao do tih modela.
    Možda ti je poznat i Ado, vlasnik TNT internet kluba, i on je igrač WOT-a i nick mu je JATIONJA, ima IS 7, Panthera i još neka vozila.
     
  8. ibran

    ibran Aktivista

    Imali kakve šanse do coda tj. ključa za verziju beta bila raspodjela ali zakasnio.
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Re: World of Tanks

    ja sam tamo redovno na pauzi sa fax-a, igram često sa njim..
    Mr.No1 je Pepa
    NiniTz
    i još dosta raje iz TNT-a igra wot..
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    samo podneses zahtjev na stranici
     
  11. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Re: World of Tanks

    Nek si mi rekao, ajde dodaću i njih na kontakte.

    Evo probaj ovdje do ključa doći druže, a važi i za sve ostale koji bi da probaju WOT, mislim da treba da se registruješ na forum i apliciraš za ključ.

    http://mmohut.com/giveaways/world-of-ta ... y-giveaway
     
  12. bagi

    bagi Novi član

    Meni su tenkici beton, al sto sam se navuko na haubice pa to je strasno :). Malo me nervira spor load kod haubice, tako da treba biti strpljiv .....
    Opet ako si strpljiv i ne diras gold, uzmes premium acc na 30 dana i sve sto zaradis je uduplo, mislim da vrijedi.
    ING: bagi
     
  13. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Premium account je zakon. Treba samo biti strpljiv i skupiti gold, i kad se nakupi onda uzeti mjesec premiuma. Svaki dan je 150 gold, a treba 2500 za premium mjesec dana.
    Artiljerija je meni sasvim ok, puno je rađeno na njenoj optimizaciji da bi se prilagodila gameplayu jer ima dobar damage i snajper mod (pogled iz ptičije perspektive). Ljudi je ne vole jer nemogu jurcati po livadama ko bez glave i jer dobra arty dobija partiju.
    Ja preferiram teškaše i mediume ruske proizvodnje (trenutno IS-3 i T-43). Sad sam uzeo VK3601 (njemački tenk) jer je dobar za pravljenje para (experience).
     
  14. bagi

    bagi Novi član

    IS je uzasno dobar tenk ..... neki dan gadjam lika haubicom nesto oko 800 dmg pravi, 3 puta lika pogodim .. ko da nisam :-(
    Nisam siguran al mislim da je bio IS-4, reko sta je ovo, kako se ovo ubija :)
    Od tenkova imam nekakvih tenkica i zadnje sto sa uzeo je bio M3, mislim da cu sad da probam T1, on mi je na techtree-u sledeci.... osim ako necu da kupujem za gold nesto drugo.
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    TD je zakon, vise sam killova uradio sa td-om nego svime ostalim kombinovano, malo me nervira kad mi ubaci light tenka lvl 2 a na drugoj strani pola tima kv...

    sad sam se zajebo na kvadrat uzeop wesp a nisam gledao load time, ko voza haubice bjezite od wesp-a, znaci 2500 golda premi... probam svakako
     
  16. Peacemaker-HS

    Peacemaker-HS Aktivista

    Matchmaking je bezveze a za prvih 60 sekundi team kill bi trebao biti ugasen. Co-op bi ovdje bio mocan, npr. misija zaustaviti neprijateljski konvoj i slicno.

    Steta sto ce sav napredak u igri biti obrisan kad igra izadje iz closed beta stage. Satra se da dostignem kakvo kvalitetno vozilo...
     
  17. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    najbolje je krenuti sa TD-om ja sam isao odma na njemački JGD Tiger..
    Dobri su i ameri, lako sa njima napredovati.
    A ti manji tenkovi su brzi i služe samo za izvidnicu
    Možeš više dobiti exp-a i para izviđanjem dobijes scout medalju, nego da uništiš par tenkova..

    Dobre su stvari desni klik na neprijatelja, autoaim, kad je daleko i kad se kreće je odlična stvar..
    medjutim kad miruje treba gadjati motor i rezervar..
    Recimo americkim tenkovima ne možeš ništa ako gadjaš kupolu, ali zato gusjenice su im slaba tačka
    Kod artiljerije ja imam SU-8 jako precizan jos sam na njega nabacio stabilizer i fast load perk..
    Shift tipka i ode se u ptičiju perspektivu...
     
  18. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista


    Dobri su TD, redovno s IS 3 naletim na Jagdtigra ili ISU 152 i kad me raspale topinom ukućani misle da su šerpe spale sa viseće u kuhnji. :mrgreen:
    Meni su najžešći ruski teškaši, sad sam IS-3 a i posle softwipea iću na njih ponovo.
    Što se matchmakinga tiče on je osrednji nekad potrefi a nekad je katastrofa. Jučer me bacio s IS -3 među tier 3 i 4 i dobismo 15:2 partiju ali to je rijetkost. Kad krene prava verzija biće bolji matchmaking.
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    pa zna se zadesiti par gejmova u toku dana koji nisu dobro balansirani...
    vjerovatno zato jer matchmaking traje 10 sekundi najvise..vjerovatno nekad izbor tenkova bude oskudan pa naprave takve gejmove..
     
  20. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Novi tenkovi i novi mod
    Tank Company.. :smt005
    evo iz jedne bitke
    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us