DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Verzija za konzole ce se pojaviti (osim ako se ne ponovi SC Ghost prica), ali da se paralelno pojavi sa PC verzijom, to je jako malo vjerovatno. Mislim da jedino mozemo zakljuciti da ce se igra pojaviti u prvoj polovini 2012.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Da, verzija za konzole je izvjesna, ali prvo da izađe PC verzija i rekao bih najmanje pola godine, a vjerovatno i više za konzolašku verziju. Vidjet ćemo kad izađe da li zanima veliki broj igrača, sa Starcraft II su dobro prošli. Već se zna da će biti dvije expanzije za Diablo III :D
     
  3. mgcemir

    mgcemir Novi član

    pa nemogu da vjerujem. al fakat. bezveze dodjem da vidim ima li tema za djavla i vidim sedamsto tvojih postova i sve, ali sve od A do Ž sto sam ti ja isprico i linkovo i na sve sto sam ti reko kazes ma da nisi u pravu gluposti citas ko ti je to reko, a onda iste sekunde sve vamo postujes da bi ispo nakav dobro informisan lud lik. hahaha i ne govori momcima da nisu dobro informisani kad samo time pokazujes da ti nisi, i da si u krivu.
     
  4. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    hahaha LOL odkada neko posjeduje pravo na informaicije :)
     
  5. mgcemir

    mgcemir Novi član

    vidis momcino kako neko moze fulat poentu. recimo da ja nekoga ispitujem oko kojekakvih gluposti ja bi reko, kaze mi jaran to i to. a ne traziti od nekoga screenshot beta launchera da bi ga vamo posto i reko da sam dobio betu ili takve neke stvari. znas kako je smjesno kad vidis da te neko ispituje malo malo koliki je download necega da bi vamo piso sad je 12 gb, sad 22 itd govoreci da on skida, da je on dobio, da on zna gje je korea i takve gluposti. vidis svoje rijeci u prvom licu druge osobe. to je poenta.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ovo treba u roflmao :lol:
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Ne pise bez razloga u pravilima foruma da izvor uvijek treba navesti.
     
  8. Update #2: In comments, Nobbie points us to a new tweet from @Diablo.
    Blizzard Quote:
    15 yrs ago today the fight against Hell itself began. Now with #D3 on the doorstep of 2012, we thank you for making this possible. #Diablo15


    As many people have pointed out in comments, this tweet sets a new standard for Blizzard PR’s ability to give vague, metaphorical, timeline references. “Doorstep of 2012?” WTF does that mean?
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Franky o cemu ti? Ako imas nesto novo sto se tice D3 postavi link.
     
  10. nece nesto da mi linka fino,uglavnom oko reales date-a,opet kojekakva nagadjanja,nista konkretno,mada raja iz konteksta izvlace..
    ovo sto sam postao prije je dakle odgovor iz diabla.
    evo i jedan zanimljiv video :
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dqJ_RXEQWuE&feature=player_embedded[/youtube]
     
  11. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ima jos zescih stvari. U jednoj varijanti moguce je da se Skeleton King ubije sam jednim potezom kada te napadne. Radi se o nekom skillu koji posjeduje Monk, ali ne mogu da nadjem link vise na IncGamers-u.

    Druga fora koja je trenutno popularna na beti zove se "naked run". Fazon je citavu betu proci gol bez ikakvog opreme i oruzja, te ne koristiti pomoc mercenary-a nikako osim u jednom kratkom dijelu kada moras ici sa njim.
    Raji je vec postalo toliko dosadno cekajuci release da ce im se zgaditi igra dok izadje. Generalno se smatra da je prelagana, iako Blizzard opet tvrdi da se radi o premalom dijelu igre da bi se donosili ikakvi zaključci.
     
  12. ja procitao sam i ja to,to sto kazes koliko im je dosadno,ima neki kao hardcore mode,ako ijednom pogines obrises chara i kreiras novog i ides ispocetka....kakvi ludaci :smt003
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa tako je bilo i u D2 na hardcore ako se dobro sjecam, jednom umres i zavrsio si karijeru sa tim charom.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Ja jos nisam probao, ali sam citao da ta opcija trenutno nije dostupna u beti.
     
  15. becke

    becke Aktivista

    Istina, i onda su ljudi na netu upadali u exp runove sa hammer paladinima i ubijali po 7 ljudi. Pojavljivali su se i svakakvi cheatovi sa kojima si mogao ubiti nekog iako nisi proglasio hostility i slicno. U nekim trenucima je postalo toliko nemoguce igrati hardcore da se za bilo sta ozbiljnije morala imati provjerena ekipa od 8 ljudi koja ce kreirati privatne igre i raditi runove.
     
  16. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Osim ako ne pokrenes Character editor i kliknes na opciju "never died" :D
     
  17. ma nema opcija,ne govorim da ima,nego oni tako iz dosade rade,ako pogine izbrise ga i kreira novog,i ide ispocetka,ja sam d2 igro oko 5 godina ravno i ne sjecam se da je bila opcija kad umres da moras ponovo,nego samo ti tijelo ostane u zoni u kojoj si crko,pa ti pjesaci 2 dana to tijela i gear-a,al to je bilo na hell-u samo.
     
  18. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Postoji opcija hardcore i na DII, od samog starta, ali je meni i na DII bila besmislena.

    Kad se vec neko odvazi da igra taj mode i rizikuje da nakon npr. ulozenih 200 sati zivota u igru zagine, lijepo bi bilo da ga bar nagrade boljim drop-ovima itema, bržim dobijanjem exp. i sl. Ovako samo mozes uzeti monitor i roknuti ga kroz prozor sa osmog.
     
  19. becke

    becke Aktivista

    Jos kad odes na ladder i vidis koji su likovi izginuli na 99 levelu place ti se.
     
  20. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ti su se već bacili pod tramvaj :) .