Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. Pasha

    Pasha Komšija

    Ma nema tu nikakve dileme. Bilo je potrebno 4 godine da se PS3 ''hackuje'' i onda je to sve trajalo 5 minuta. To je otprilike sve što se tiče PS3 ''scene''.
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja i da imam PS3 nikad ga ne bih hackovao. PSN je neprocjenjiv.
     
  3. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Pa ovo sto KaKaRoTo sprema je za 3.73, isprobano i radi. Naravno, nece biti tako puno opcija kao za 3.55 i backup manageri nece raditi ali sve ostalo navodno fercera (Showtime, emulatori i sta ja znam). Da je to samo jos jedan 3.55 CFW ne bi uopste bilo vrijedno spomena posto ih ima tovar a svi nude vise-manje identicne mogucnosti.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Da ne idemo u warez dalje, dovoljno je.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Slazem se u potpunosti. PS3, bez PSN, za mene licno je bezvrijedan. 90% vremena igrajuci PS3 provodim online. Zavrsim ja i svaku igru i na singleplayer, ali bez online dijela, to zaista nije to.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobio sam platinum za BF3! 8)
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    dokle li ce se ganjat ovako :D

     
  8. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Ma cim KaKaRoTo izda taj "homebrew enabler" (namjerno necu da napisem ni CFW ni "jailbreak" jer ne podrzava pokretanje piraterije) i Sony ce istog momenta da izda update koji to onemogucava samo zato sto homebrew na oficijelnom FW-u automatski znaci invazija chitera na PSN-u. Sredili bi oni to i za 4.0 samo ne znaju jos o cemu se tacno radi pa tako ne znaju ni sta treba da "krpe". :lol:
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako posjedujete BF3, EA daje djaba codove za Battlefield 1943 ... pa ako je ko zainteresovan nek se javi, pa da postavim postupak kako da se dobije igrica djabali. ;)

    Ovo vazi samo za PS3 igrace.
     
  10. zlays

    zlays Novi član

    pozz drugovi ps3 gameri igram sve nove igre online pa evo moj psn id pa me dodajte treba mi igraca sa podrucija BiH moj id je ZlaysBK,igram BF3,GT5,U3 i tako to...
     
  11. gilla

    gilla Aktivista

    Dodam te.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nisam ovo ni vidjeo. Dodam te i ja.
     
  13. zlays

    zlays Novi član

    ok drugovi vidimo se na bojištu ili na trkačkoj stazi :D
     
  14. Pasha

    Pasha Komšija

     
  15. Esh

    Esh HWB

    Pa sve i da planiraju, bas bi 4 mjeseca prije rekli "aha":)
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pa moguce je lako da ne lazu, u ranijim generacijima smo godinu-dvije prije predstavljanja kroz rumor-e prakticno znali ko su dobavljaci komponenti i kakva ce biti arhitektura.

    Ali svakako je vrijeme za nove stvari, recimo za nativnih 1080p@60fps kojim su se fanboy-i kleli prije 7 godina :lol:
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    nema jos tako napredne arhitekture cpu/gpua da idu sa sigurnoscu na 1080p/60fps za buducih 5-7 godina. Moglo bi za igre koje imaju danasnji izgled.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ono cemu tezi PlayStation R&D tim za sljedecu konzolu su izmedju ostalog: 3D stack SoC, 28nm tehnologija, VR, haptic feedback, 4K i sl. Sta ce od ovoga zavrsiti u konzoli niko ne zna.
    Ono o cemu su se izjasnili je to da zele napraviti jeftiniju konzolu od PS3, tj. onu za koju je lakse razvijati igre nego na prethodne dvije.
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    A kleli ste se u Cell, dva 1080p outputa i milion fps-a :D
     
  20. Pasha

    Pasha Komšija

    To da bi im pošlo za rukom direktno zavisi i od Microsoft-a, tj. kako će oni pojednostaviti svoju konzolu. Evo i sada PS3 ima ''bolji'' hardware nego X360, pa igre bolje izgledaju na X360. I to sve iz prostog razloga jer je developerima lakše napraviti igru za X360, pa je ''portati'' na PS3.