Igre 2013 & 2014

Discussion in 'Igre i konzole' started by Beeblebrox, Jun 1, 2012.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: Igre 2013

    Loša grafika ?

    [​IMG]
     
  3. igor.g

    igor.g Komšija

    Re: Igre 2013

    bolje kec izgleda, vidi ruku ko od plastike :lol: :lol:
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Mobster neznam na kakvu si ti grafiku navikao, ali vidi ruku i pistolj, pa onda ovi efekti krvi, kao prije pet godina... Mozda je ovo do konzole.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Igre 2013

    Nek dodaju Ambient Occlusion opciju na PCu i sve ce dosta manje plasticno izgledati. U biti, na rukama fali 'sjencenja', zato izgledaju plasticno i nerealno.
     
  6. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Re: Igre 2013

    Pa zar nije isti engine kao u prošlog dijela? Ne može sad to spektakularno bolje.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Sta ba uzasno, u sta vi gledate :lol:
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Igre 2013

    I ja gledam.. losa grafika. Da moze bolje, moze ali ako je ovo lose sta su ostale igre. Istina da naginje na kartuniš luk kao moba igre ali je osvjetljenje dosta dobro.
     
  9. rama

    rama Aktivista

    Re: Igre 2013

    Neću ni igrat ovo kad im je ovakva grafika...
     
  10. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Re: Igre 2013

    rama je pretpostavljam sarkastičan, a vas ostale ne kontam, ovo za grafiku. Šta očekujete?! Mislim nije toliko strašno, samo prosječno. A vjerovatno će je još ispolirati na PC-u. Ako ćemo realno, Dishonored ima goru grafiku (and don't give me that bullshit "ali to je watercolor efekat bla bla" - stil je lijep, odabrali su super, rezolucija tekstura je užasna i tačka. [opet, ne svih tekstura, hvala kosmosu]). Mene više brine ovaj "od A do B" gameplay, valjda ne bude puno lutanja, hodanja k'o u npr Dead Island ili Just Cause 2 (znam, drugi žanrovi, ali mislim konkretno na kretanje).
     
  11. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Re: Igre 2013

    Ne znam za vas, ali ja ću uvijek izabrati stil prije tehnike - zadržite svoje Crysise i Battlefieldove, dajte mi Dishonoreda, sve sa ponekom teksturom niže rezolucije :D I stil je predivan, ne samo lijep, ispravka :p

    A za ove žalbe na FC3 grafiku... uzmite u obzir da je (valjda) riječ o gameplayu na konzoli, hardveru starom 5-6 godina i da je otvoreni svijet sa simulacijom divljine, životinja i čime sve ne. PC bi trebao imati više opcija i bolju grafiku, mada ni ovo ovako ne izgleda loše.
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Evo jos jednom min i preporucene specifikacije, pa trebala bi da izgleda ko Crysis.
     
  13. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Re: Igre 2013

    Ragnar Tornquist počeo sa radom na Dreamfall Chaptersu, konačno :smt007 Na igri radi novi tim pod njegovim vodstvom, kupili/dobili prava na The Longest Journey/Dreamfall IP od Funcoma koliko sam skontao.
     
  14. vutra

    vutra Komšija

    Re: Igre 2013

    Ima 3 godine kako se čo'ek "kani" da počne raditi >_>
    Hajd', valjda će mi unuci dobiti priliku da zaigraju :mrgreen:
     
  15. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Igre 2013

    TM ce dobiti nasljednika ali na zalost.. meni ovo izgleda identicno kao i stari naslov:



    Ako nista, mozda opet popluariziraju i onako fantasticnu igru koja u mojim ocima ne moze zastariti. Svako malo se kontam da li da je ponovo skinem ali eto.. ipak je proslo nekoliko godina kako se zadnji put pikala na celeronu.

    [​IMG]
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. rama

    rama Aktivista

  18. igor.g

    igor.g Komšija

    Re: Igre 2013

    http://www.darksoulsii.com/

    Samo da ne useru port kao DS1, da ga moram krpiti modovima

    Trailer:
    http://www.dailymotion.com/video/xvp3ou ... MMdyXdc551
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Igre 2013

    Hrvatski RPG:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. rama

    rama Aktivista

    Re: Igre 2013

    Još malo Total War... :smt007

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017