BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Piroman

    Piroman Komšija

    Pa valjda onaj koji gleda zaradu i da dobro "izmuze" korisnike prije svega!? Idemo prvi... :mrgreen:

    A stvarno je sramotno da jedna privatna kompanija kao telemach ima bolju uslugu (D3GO) gdje nudi sve kanale iz kablovske ponude pa i dodatne kanale (ako si pretplaćen na njih) nego jedan tako "moćan" BHTelecom! O činjenici da se isti mogu pratiti na android/iOS uređajima da ne pričam!
     
  2. sumeir

    sumeir Komšija

    Bh telecom boluje od zakona o nabavkama i raka(ova) .Zato i ne može ništa bolje pružiti.

    http://teve.ba/article/11977/moja-tv-im ... etplatnika

    Žiku izjave lika zadužen za razvoj multimedijalnih servisa u Bh telecomu.
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    MojaWebTV od 13. januara čini mi se u pretplatu ode, nema više džabaluka. :D
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Zar je neko gledao to smeće.
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zgodno kad si na kompu podići dodatni prozor. Ali eto, sad u komercijalnu fazu, pretplata marka. haha
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Gledao sam ja LP kad nisam htio gledat one koje su prenosili BHT/FTV/OBN..
     
  7. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    I ja sam gledao samo kad je Mevlid pucao po Sarajevu, znaci kao i vi jednom godišnje. Da mi je znati ko će se pretplatiti na to :lol:
     
  8. sumeir

    sumeir Komšija

    Možda oni kojam je "regularna"Rtv taksa previsoka. :)
     
  9. amerl

    amerl Novi član

    Pozdrav. Korisnik sam MojeTv Net usluge i imam ovaj (mutavi) ZTE W300 modem! Eh, pitanje. Kako da napravim stalnu konekciju, a da pri tome sta ne sjebem (sry na izrazu) ?
    Unaprijed hvala.
     
  10. aeRo

    aeRo Komšija

    Evo kad se vec prica o tarifama i paketima da i ja pohvalim ove studentske pakete.. Ja sam se prebacio i navukao jos xy ljudi i svu su zadovoljni. Student +, 20KM mjesecno na racunu, neogranicen internet, i 5 najbrojeva prema kojim imate 3000 besplatnih minuta za razgovor i poruke od 0,03 feninga. Ako se prekoraci tih 20KM racun se nadopunjava kao ultra, karticom ili na trafici standardno.. Ja znaci sem sto visim non stop na viberu i do neki dan na fb-u (sad mi je deaktiviran :mrgreen: ), non stop zovem i saljem poruke i opet mi je uspjelo ostati 6 KM od proslog mjeseca. S tim sto sam i prvi mjesec a evo i ovaj dobio 24KM na racunu, odnosno za novu godinu kad sam provjerio kredit imao sam 30KM jer se sve sto se ne potrosi prenosi.. To je ocito neki bonus ili nesto prvih par mjeseci, ne znam sta bi drugo moglo biti.
    Jedini uslov je da ste student. Po meni do sad nije bilo nista bolje iz BH Telecom-a, za tarife prema ostalima ne znam ali recimo pricao sam neki dan sigurno 5 minuta na kucni doduse i skinulo mi je manje od 0,40. Kad se sve sabere, obicno se racun i nabije na iste osobe, stara, djevojka, i par jarana/jaranica, tako da tih 5 najznacajnijih osoba se moze pokriti sa 3000 minuta a na ostale brojeve 20KM je vise nego dovoljno. Moja preporuka za sve studente.
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kakav je to student koji izdvoji 20 KM za razgovore mjesečno?
     
  12. aeRo

    aeRo Komšija

    Ima i student paket od 10KM kome je to previse.. Uostalom, dok sam bio na klasicnoj ultri ne znam ima li dana da nisam dopunio 3-4KM jer nemam kucnog, a kredit sad ga ima sad ga nema
     
  13. kAcA

    kAcA Aktivista

    Aero da li mozes slati kredit - mCommerce i da li ulazi u taj mjesecni racun ili se dodatno obracunava? 10, 20KM sa PDV-om ili bez?
    Ozblijno razmisljam o ovom Student +10, bolji je od mStudent paketa...
     
  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Cijene su sa PDV-om, kredit mozes slati ali tebi ne mogu slati.
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kad saljes nekom kredit on se obracunava dodatno, tj ne trosis postojecu pretplatu vec kaleme na nju. :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk 2
     
  16. kAcA

    kAcA Aktivista

    Aero upravo pitam ovo sto Alibegovic kaze... Da li ide dodatno na pretplatu, npr. posaljem 2KM ide li 20+2KM ili se od tih 20 'skine' 2?
     
  17. civil

    civil Aktivista

    Meni su na Mini15 uvijek dodatno računali jer je to usluga sa dodatnom vrijednošću.Mislim da se dodatno uračunavaju i recimo pozivi na humanitarne brojeve
     
  18. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja koliko znam odma se skida sa racuna
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    mComerc je usluga.. kako li se vec zove. Rarpavljalo se na proslim stranicama. Platis pretplatu, odnosno, koliko si potrosio + koliko si nekome poslao.

    Ako ti je pretplata 15KM a potosis ovaj mjesec 10, posaljes nekome 2KM. Ti ces platiti 17KM a 5KM ti prebace u naredni mjesec.
     
  20. aeRo

    aeRo Komšija

    Odmah se skida.. Sad sam provjerio, tj. prebacio kredit na drugi mobitel.
    Ovi studentski paketi su ocito poboljsana verzija ultre, dok se ti mini, midi, maxi paketi vode kao klasicna pretplata i tu se ocito naknadno obracunava.