Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kod ahme sve nekakvi botovi u prijateljima :D
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Haha ..ja ga dodajem kad ono 27 prijatelja. Kontam kada ih prije nafata tamam da je sve nas dodao sa foruma.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kingster ga uklonio odmah iz prijatelja, mislio da je ahmo bot :lol:
     
  4. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Zbog ahme cu i ja ponovo pocet,Ahmo drzi se! :smt003
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    jos piletine :mrgreen: :lol: :smt007

    i sinoc se odigrala dobra partija, 2000 ticketa. sve ok, samo server zajebaje. uvalilo me u drugi team, i ne moze se prebaciti :evil: ovu nasu ekipu sam ubio claymorima :mrgreen: :mrgreen:

    http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 233535704/
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jel ko ima problema sa originom, il je to do mene nesto
     
  7. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Kakvih problema ?
     
  8. chenta

    chenta Aktivista

    engine za statistiku je down, serveri prazni, valjda nece potrajati.
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Javili su da ima problema,

    [​IMG]

    A za prijatelje na Originu :D Account imam od prije, za The Simpsons: Tapped Out je bio neki fazon da mozes posjetiti prijateljev grad, tako da sam na redditu pokupio nekih 20-30 komada kad sam to igro prije godinu :D

    Ima da vas ownam jos malo kad naucim mape, rank sam 4 zasad, jos malo pa 5! :D
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  11. AhmeT

    AhmeT Overclocker

  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pa kako je glup origin, juce skidao bf3 doslo do 79% restartovao se pc, usao opet u origin, uopste nema da se nastavi download nego sve ispocetka
    otisao u origin games folder kad tamo nema nista
     
  13. RaP

    RaP Komšija

    Uhu dobro si ovo istakao, kako nema resume ja sugave igre
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ima pause/resume, nego je njemu naglo se ugasio komp pretpostavljam i ostetili se podaci... Isto kao kad radis savegame i upola prekine zbog nestanka struje i slicno i bude corrupted.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    vala sa steamom ovakvo sto se nikad nije desilo
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Resume i pauza za downloadanje igre rade normalno to je nešto do tebe. Ja imam backup foldera ako bi dizao sistem i sl. a i nije muka skinuti ispočetka nismo na 2g paketu :roll:
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    TEbi komp nije u redi, mozda konkretno HDD. Prije naglog gašenja, odnosno kada se normalno pauziran, vjerovatno origin ostavlja log fajl ili nesto slicno dok kada se naglo ugasi ne ostavi nista. Samo mi je i dalje cudno zasto se pola igre izbrise ako je vec prebaceno. Kada se ugasi PC ili sta vec.. prije paljenja origina provjeri da li ima ista u origin games fajlu gdje bude igre. Ako ne bude tebi nije ni prebaceno nista a mozda se bas zbog toga rusi PC, leg ili sta vec.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kako tako slabo kod vas? Ja sam u server browseru nastimao samo da mi trazi CQ mape EU i Istocne US, i izadje oko 1000 servera. Jos sam stavio da mi ne pokazuje pune servere.
     
  20. zalizani

    zalizani Aktivista