Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jeste penal. A i sudija se malo gubio. Start Unitedovog igrača sa 2 noge minimalno žuti sudija svira faul bez kartona. Neko drugi bi dao i crveni direktan. Zatim onaj žućo iz Chelsea popio lakat i prokrvarila mu usta i dobije žuti wtf :D
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    :smt023

    Vale je 100% zaslužio žuti,da je možda bilo u kasnijoj fazi tekme,da je drugi sudija bio,ko zna,možda bi mu i dao crveni..

    Što se tiče lakta RvPa na De Bruynea,ne znam je li bilo namjerno ili u padu,ali ja bih obojici dao po žuti..
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    slicna situacija od prosle sezone gdje nije sviran penal
    [​IMG]

    Lampard on penalty incident: "It wasn't a penalty for me. When you're half a yard away what can you do?



    [​IMG]
    :lol:
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ne znam šta je smiješno,Vida ga u skoku laktom opalio :roll:
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pricas o jednoj utakmici, covjek stavi sliku od prosle godine, i ako se i o toj utakmici i tom incidentu tad pricalo. Sad treba neko postaviti od pred prosle sezone i tako u krug... I nema tu "bio preblizu", ruke se drze uz sebe u sesnestercu. To za Evru ne kontam, ismijavanje povrede? I
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pa covjek zapeo za penal jos pod caps lock pise, satra se

    ja samo podsjecam na slicnu situaciju koja se desila prosle sezone gdje takodjer nije bio sviran penal

    meni licno nije bio penal, jer je lampard tu bio napucan, ruke su bile u prirodnom polozaju, bas je njemu bilo u interesu da united dobije penal

    strasna podrska za rooneya na traffordu

    chelsea ako bude igra protiv bayerna kao protiv uniteda, lopte nece vidjeti
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Je l' ti uopste znas sta znaci prirodan polozaj ruku? To su ruke opustene uz tijelo. Znaci kad se svaki zglob u rukama odmara. Nema apsolutne veze kakva je njemu namjera bila. Nemas sta podsjecati na te neke situacije, o tome se vec raspravljalo. I tad je pogrijesio sudija, i sad je. Novi slucaj, nova rasprava. Vec se desila ista greska, pa je opravdano?
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    U fudbalskom zargonu nebi rekao da se samo to smatra prirodnim polozajem ruku. Prirodnim polozajem ruku u fudbalu se smatraju i ruke koje su pokretu, u nekim slucajevima, naravno. Ipak je drugacija prirodna pozicija ruku kad je tijelo u pokretu. Sigurno nije samo sa rukama priljepljenim uz tijelo.

    Iako i ja licno smatram da je ono bio penal, ali sam samo htjeo da kazem svoje misljenje o rukama i njihovom prirodnom polozaju u fudbalu.
     
  10. Ziks

    Ziks Aktivista

    samo se pitam za sta je Torres dobio zuti ???
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Namjerno udaranje bez ikakve potrebe,jos itekako ocigledno..
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Moze biti. Ali evo citam da ako sudija misli da nije namjerno igrano rukom (taman i da je skroz ispruzena), ne mora svirati penal. Ja sam bio ubijedjen da ako ruka nije uz tijelo, penal nevezano za namjeru.
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Mora se neko pravilo donijeti da se zna,ono sinoć nije bila ruka uz tijelo,a ni vala toliko prirodan položaj,kao ni u slucaju kada je Chelski ostecen..
     
  14. Magnifico

    Magnifico Novi član

    Nijedna situacija po meni nije bila za penal.Sta mogu s rukama na pola metra ili metar pri onakvim sutevima ili nabacima?Cole je trebao popusiti zuti za ono simuliranje.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ispade Dinamo, steta, bolji su tim.
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jel ovaj slavi, il' je ljut nesto?
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma kako njega ne znaš 8)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Dragi Patton kako ne znas za ovu legendu ? Meni je ubjedljivo bio najjaci kad se nekoliko igraca Milana oprastalo od fudbala (Gattuso,Inzaghi...), pa u toj tekmi covjek rodjen u offsideu daje gol za pobjedu od 2:1 u oprostajnoj tekmi,prejak je lik definitivno..
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nema jaceg komentatora a navijaca. :D