Igre 2015

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jan 25, 2015.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Koja je verzija igre ? Ima li patcheva koji su do sada pušteni ?
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    nisam nista ni trazio, ona prva verzija kad je tek izasla igra, morat cu probati ovu novu verziju.

    EDIT: Kad iskljucim one nvidia dzidze ide non stop preko 60 fpsa, jedino jos nisam doso do batmobila :)

    EDIT2: Nisu uopste lose performanse samo imam stalno rusenje na desktop, morat cu probat ovu novu verziju.
     
  3. igor.g

    igor.g Komšija

    U verziju piratske igre ukljucen je zadnji patch (bio je jedan samo) + mislim Harley Quinn i Red Hood DLC, to su samo preorder DLC, dok Batgirl DLC nije ni bio na PC, nece ga ni biti dok ne poprave igru. Sljedeci patch je tamo u augustu.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Puno bolje radi ova nova verzija, nema rusenja, samo igra je gladna RAMa ko nijedana do sad.
     
  5. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Mafia 3? A ja bih na fax u oktobru... :smt044
     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

  7. xman

    xman Komšija

    Dobio igru uz kartu,instalirao,igrao mozda 20min i uninstal.
    Graficki nista iznad Originsa,30 fps-a lock,nije mi se dalo kopati po ini fajlovima. Combat fluidniji i brzi i onako na prvu djeluje kao odlicna igra ali dok je poprave necu je igrati ionako sam dosta naslova namjerno izostavio dok ne kupim racunar i sad nadoknadjujem :)
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    ova zadnja verzija igre radi poprilicno dobro, grafika nije nesto ali opet bolja od originsa.
     
  9. xman

    xman Komšija

    Hmm verzija koja je ponudjena na steamu je ista ona "kontroverzna". Graficki osakacena naspram konzola i lockana u 30 fps. Medium je max postavka kada su texture u pitanju itd. Kad si ti skinuo tu verziju i po cemu se razlikuje?
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    da graficke postavke su iste kao kod prve verzije ali igra bolje radi i stabilna je. Graficki bolje izgleda od originsa.
     
  11. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Leti na OpenGL-u :smt003 Uz tweakanje, ide solidno, nema zamrzavanja itd.

    De ba, grafika je očigledno bolja, imam City i Origins obje instalirane. Ispolirali su lighting i nekakvih post efekata metar "video klip efekat".

    Na početku sam tek, valjda se igra ne oslanja previše na batmobile, nije mi to to. Gameplay solidan za sad.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    SUPERHOT. Zanimljiv koncept, a plus podsjeca na mirrors edge :), ima beta.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam mislio da je to cudo izaslo jer su jos davno, prije par godina mozda, bili na kikstarteru i na greenlightu.
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma



    Dosadili su mi vise kad mjenjaju tematiku, Vitu je tu, sijed, star, nema Joea, bezveze, nista od Italijana
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Vidim po redditu i forumima, konstantno ljudi spominju Mafiu 2 kao benchmark za nastavak. Mafia 2 je bila OK igra, možda 6/10 ili 7/10, ali u poređenju sa prvom Mafiom, ma ne može joj ni prsmrditi. Ne moraju biti Italijani pa da se igra zove Mafia, ovaj ovdje glavni lik je Clay Lincoln, pola crnac, pola italijan. Setting mi se čini zanimljivim, New Orleans kasnih 60ih. Hangar 13 je totalno novi studio sa nekim veteranima iz gaminga, ovo može ispasti solidna igra. Ako krenu u neki sandbox nelinearni gameplay, ispast će samo još jedan GTA klon.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. extibo

    extibo Komšija

    Mafia 3 se ne bi trebala zvati Mafia. Bit igre je biti u mafiji, no ovo mi se cini vise kao kakav SJW bull. Nije ni cudo kada fransiziraju.
     
  18. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jel samo meni smeta sto su ulice pomracne?
     
  20. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Nadam se da je to samo privremeno i da ce popraviti. :D
    Sve u svemu, igra obecava puno vise u odnosu na prethodne NFS igre.