K: Windows 7/8.1

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by windy, Aug 21, 2015.

  1. windy

    windy Novi član

    Trazim kupit retail windows 7 ili 8.1 64 bit ako nije skup
    OEM ne dolazi u obzir.
     
  2. Chem

    Chem Komšija

    Preporucio bih ti da kupis na http://www.g2a.com Ja sam svoj kupio prije godinu dana za cca 20 dolara(tad bilo ispod 30 KM). Neki dan sam napravio upgrade na 10 ku bez problema. Pozz
     
  3. windy

    windy Novi član

    Hvala na odgovoru, maloprije sam gledao na g2a i cijena win 8.1 global key, nepise da je OEM, kosta 30$ to je nekih 50km samo neznam jel to sigurno kupit, imam paypal. Kupio bih aktivirao i uradio update na Win 10.
     
  4. Chem

    Chem Komšija

    Pozdrav,

    Ja imam dobra iskustva na ovoj stranici. Mozda jos neko od ekipe da podijeli svoja iskustva s tobom,pa ti pomogne kod odluke. Doplatis dolar prilikom placanja i dobijes od g2a neku vrsti zaštite(slicno kao ebay protection) ako kljuc ne bude radio. Meni je do sada prolazilo sve bez problema. Pozz
     
  5. windy

    windy Novi član

    Hvala na infu, vidio sam to za doplacivanje radi sigurnije kupnje.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kakva je to stranica ako moras doplacivati da se osiguras od neispravnog kljuca... Imas po redditu win8 kljuceva po 10$. Uzeo sam ocu jedan takav i sve uredno. A bas sam mu i uzeo zbog upgradea na 10.
     
  7. windy

    windy Novi član

    Neznam za taj reddit, neznam koliko je sigurno i kako to ide, pretrazicu pa cu vidjeti.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Subreddit je nesto tipa microsoftkeyswap. Ne znam tacno jer kucam s mobitela. Uglavnom bibtrebalo biti pouzdano. Nekima je deaktiviran kljuc ali im je prodavac uredno ispostavio drugi. To je sve sto ti znam reci.
     
  9. anel007

    anel007 Komšija

    zoi subredit je: microsoftsoftwareswap, u pitanju su oem licence ali ja vec nekoliko mjeseci koristim istu i nikakvih problema imao nisam, kupljena bas zbog update-a na win10 i evo skoro mjesec pise da je aktivirano