Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    imaju lampe bas za ove 3,7V baterije?
     
  2. black

    black Komšija

    Re: RE: Re: Online kupovina - diskusije

    Ja imam LED svjetiljku na 3 AAA baterije , ubacio sam jednu 18650 3.7 V bateriju kao zamjenu. Kucaj na ebay 18650 led flashlight.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    kako ova jedna mijenja 3 aaa, mislim po dimenziji, ili stavis neki feder da to nadomjestis?
     
  4. black

    black Komšija

    Re: RE: Re: Online kupovina - diskusije

    18mm je precnik a 65 mm duzina tako da je ova 18650 baterija dosta duza od AAA ali kod mene je stala, samo nisam mogao poklopac skroz do kraja zavrnuti.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    imaju na ebayu :D
    ja sebi ovakvu narucio davno
    http://www.ebay.com/itm/2000-Lumen-CREE ... 1284078268

    sto se tice svjetla koje baca...to je fantazija ,kao i daljina
    ja bez problema osvjetlim zgradu od svoje kuce koja je preko 100 m udaljena
    kada se vozi biciklo,idealna je i za to,jer je bas jaka..ovo su CREE led diode a ne klasicne
    fazon je samo sto se kod nas to nema nabaviti,mislim na baterije,pa moram sea ebaya narucivati
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Re: RE: Re: Online kupovina - diskusije

    ako mislis kao na ove sa linka sto sam postavio,onda mi trebaju
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Smrdi li na onu standardnu, kinesku gumu? Vidim na ebayu ima ovih Razer Goliathus 90x40cm za slicne pare, pa zar nije bolje uzet tako neku brandiranu stvar (ako su origi uopste, s obzirom da su iz Kine i duplo jeftinije od Razrove MSRP)?
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nije to original :D
    ja sam kupio ,pise razer goliathus ali nije originalna
    mada nije uopste losa...mis fino ide po njoj i prilicno je debea i udobna za ruku
    ja sam svoju platio oko 7-8 KM prosle godine ja mislim,naruceno sa ebaya
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Ne smrdi. Nije one standardne debljine kao podloga za mis, tanja je, mozda 2-3mm, ali meni i vise odgovara tako. I opsivena je okolo, tako da se ne bi trebala "gulit" :D

    Evo slika kolika je na stolu:
    viewtopic.php?f=6&t=4752&p=494117#p494117

    Na mojoj ne pise da je razer, nit sam ocekivao da je razer :D Nije debela uopste, kako sam napisao gore, tanja je od obicne podloge za mis. Sumnjam da ima za 7-8KM, mozda manja verzija, ova je najveca 90x40cm, a ima jos od 60x30, 40x30 ili tako nesto.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nego,je li ko pokusavao prati ove podloge
    kod mene se vec zaprljala sa jedne strane...pa kontam hoce li se sta shebati guma ako je operem...naravno u hadnoj vodi bi je pokiselio koji sat
     
  11. anel007

    anel007 Komšija

    imam na poslu slicnu samo sto je ova u kombinaciji sa elektro sokom i unutra je punjiva baterija, stvarno obasjava odlicno mada sad ne znam koliko su je platili i gdje kupovali ali obje stvari za koje je namijenjena obavlja bez problema
     
  12. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    ako si u sarajevu... koliko trazis za podlogu
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Evo biznisa - dilat ove podloge :p
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Wow, ova podloga je stvarno over the top i nema potrebe za njom bilo ko. Ipak, super izgleda, mislim da ću naručiti jednu, premoćna je :lol:
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Nisam u Sarajevu, ali vala ne bi je prodao ni za 50, ko bi je cekao ponovo 2 mjeseca :D

    Sto nema potrebe? :) Prvo mrzim male podloge, drugo ne radi mi mis na ovom materijalu od kojeg je stol napravljen bez podloge, trece prlja se stol, mis i tastaura skupljaju prasinu i ostaju mrlje, cetvrto ostaju otisci od ruku na stolu, a na kraju krajeva dobro izgleda :D

    Btw. Imaju na olxu one razor zelene, po 90-100KM, ali su manje i ne stima mi boja, ali ako neko gotivi razer, nek trazi na olx extended control ili extended speed.
     
  16. black

    black Komšija

    Re: RE: Re: Online kupovina - diskusije

    Kucaj na pik 18650 , nemoj molim te narucivati to smece ultrafire i ostale djavole. Banggood je imao veliki izbor 18650 ali izgleda ne salju vise baterije za BiH. https://youtu.be/W7-STZf8vog Lazu Kinezi za kapacitet nenormalno , ako ima 700-800mAh kapqciteta to je jos odlicno za ovo smece. Najbolja celija sto se kapaciteta tice je Panasonic NCR18650 koja ima 3400mAh i koristi se u Tesla Model S :D


    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ma znam ja da nije pravi kapacitet...ali eto
    jest da se zacas isprazni...a vidim da za pravu originaln bateriju treba odrijesiti kesu
    po piku 20-30 KM :D
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dva dana kako sam otvorio ticket na dealextreme nema odgovora. Bas neodgovorno pa sam im preko paypala poslao poruku da mi rijese ticket pa eto vidjet cemo sta ce biti.
     
  19. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Prije par dana mi je stigao android box sa gearbesta.
    Nije radio ni 15 minuta kako treba, zaledila je slika i nakon sto sam ga probao opet upaliti, vise nije radio nikako, samo crvena lampica svijetli.
    Gearbest mi je prvo ponudio 16$ refund pa onda kao max 25$ da mogu vratiti od 53$.
    Sta mislite da li bih trebao uzeti ovih 25$ ili bih mogao preko paypala citav iznos dobiti?
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Tesko kinezima kad samir misli da im on jedini pise i ocekuje ekspresan odgovor u roku par minuta haha :D :D da su bogdom pametniji pa da prestanu slati u BiH, onda bi samiri imali malo razumjevanja...

    Gogeta, koju si vrstu dostave koristio? Ako si koristio onu od 0,31$, tj obicnu posiljku bez ikakvog osiguranja, onda si dobro dobio i pola para nazad. Biranjem tog nacina dostave, automatski preuzimas odgovornost na sebe. Ne moze Gearbest odgovarati za takve posiljke, jer ni oni nemaju apsolutno nikakvog nacina da ih prate. Prihvati pola i budi presretan sto si i to dobio. Ne mogu da vjerujem da uopste ocekujes da ti neko vrati sve pare nazad. Ali, mi smo posebna sorta ljudi... :)