Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Da se javim, ipak mi pobjeze onaj galaxy s7 za 600km sa garancijom. Izleti mi od prijatelja, prijatelj kupio nedavno nov ali u santa domenici zg LG G5 za 530km. Zasad sam prezadovoljan. Stvarno nisam ocekivao ovoliki skok sa G3 koji me je fino služio.

    Sent from my LG-H850 using Tapatalk
     
  2. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Par pitanja :) Ima li neko iskustva sa acer telefonima, sta je best buy za nekih 4/5 stoja i da li je sad isplativo uzeti telefon preko neta i koja je stranica najbolja za kupovinu?
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ako hoćeš novo s garancijom Huawei P9 Lite, polovno Samsung S6, kineski telefon Xiaomi Redmi note 4 ako voliš veće telefone a manje Xiaomi MI5.

    Što se tiče kupovine mislim da nije isplativo jer sad ovi na piku što nabavljaju te telefone imaju konkuretne cijene koje možeš pobjediti jedino da te ne ocarine što je ravno statitističkoj grešci.
     
  4. DSA

    DSA Aktivista

    Koja je realna doplata polovan s6 za polovan s7 edge?

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    150-250 u zavisnosti od stanja jednog i drugog.
     
  6. kvaju

    kvaju Komšija

    Ima li tko htc 10, volio bih malo promjeniti telefon, ovaj mi se čini ok bar po recenzijama po netu, i što sam pročitao.
    Ima li tko da ga je koristio, i ako da, šta bi naveo kao najveće mane telefonu?
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Apple je konacno rjesio problem animacija na A9X platformi sa 10.3.1 update-om, lame.
    Iako cu ja i dalje biti na ios platformi, mrsko mi se prebacivati.
     
  8. DSA

    DSA Aktivista

    Ok zoi hvala ti. Evo ako neko bude zainteresovan sa foruma da mu treba malo love prijavljujem se za zamjenu

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja bas juce pricao sa svojim dealerom,moj godinu star S6 al mint stanje i 250km za nov S7 flat.
     
  10. DSA

    DSA Aktivista

    Išao bih na edge prvenstveno radi jače baterije. To je bukvalno jedina stvar koja mi smeta na s6. Da ima bateriju od 3500 mah nebi mi trebao drugi telefon. S6 je odličan.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Meni juce dosao Nougat. Sad je bas ko metak. Osjeti se da je podosta brzi a ionako je bio brz al sto kazes baterija je potanka. Meni bude lagano cijeli dan jer nemam kad pipkat po telefonu od posla al recimo kad sam na odmoru znam ga punit dva puta na dan.

    Ja ne bi isao na s7 edge zbog velicine. Kad sam sa note3 presao na s6 uvidio sam koliko je s6 prakticniji za upotrebu. A s7 ipak ima 3000mAh i to bi trebalo da bude boost u osnosu na s6.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Edge je glupost, meni je puno bolji sa normalnim ekranom.

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
     
  13. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ima li neko ovdje da prodaje S6 ili S6 edge, zainteresovan sam za neki od ova dva.
     
  14. DSA

    DSA Aktivista

    Ja imam mint s6, raspakovao ga u novembru..kupljen prije dvije godine i stajao godinu i po u kutiji..mozda bih ja prodao ako nađem neki s7 edge nov ili ovako očuvan kao ovaj moj

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
     
  15. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Eto ko god ima ove mobitele, neka mi se javi u PM da ovdje dzabe ne spamam ...
     
  16. Ninja

    Ninja Komšija

  17. ming

    ming Veteran foruma

    Ganjaj da je od operatera kupljen da imaš pravu garanciju.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Potpis na ovo od Sulua.
     
  19. Ninja

    Ninja Komšija

    Lijepo je to, al' mi treba novo, za poklon. I gdje da nađem takav?
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nisi naveo da tražiš novo. Onda ili ganjaj radnje tipa univerzalno ili otiđi u telekom pa kupi, zavisno od toga je li ti bitnija cijena ili garancija.