Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. Peacemaker

    Peacemaker Aktivista

    Mix 2 nije savrsen, prvi je imao par boljih specifikacija ali ipak sam jako zadovoljan. V30 je vjerovatno bolji telefon ali meni ne vrijedi $800. Mozda sam previse staromodan ali meni flagship telefon nikako ne vrijedi $600 ili cak vise. Idealan telefon za mene bi bio baziran na mix 2, veca baterija i integracija on screen buttons u donji okvir ekrana. Kupio sam razbijeni nexus 5x samo da bi aktivirao project fi sim karticu i vec sam nexus otplatio s razlikom u odnosu na prethodni racun s T-mobile. Old school, gdje ce telefon bit' skuplji od graficke :cool:
     
  2. efo

    efo Komšija

    I super amoled ekran molim te.
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Moze li preporuka za fast wireless charger za s8?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Jesi li gledao ono Samsungove charging padove? Navodno ne bi trebali biti loši, s tim da ne znam da li se imaju kupiti lokalno.
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Mogu se i kod nas zbaviti, međutim lutrija mi je dati velike pare obzirom da je eBay preplavljen njihovim fejkovima. Rađe neki drugi brend.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. Esh

    Esh HWB

    U pravu si, ali kontam da ovo radnje što dijalu Note8 / S8 legalno da bi trebale i padove originalne da prodaju..
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja sam jos prije dvije godine na piku kupio wireless charger za 25km znaci 100% nije orginal i evo uredno mi puni i S6 i S7. Nije brzi al i ne treba mi. Koristim ga za preko noci jer ne treba mi dopuna u toku dana nikad.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Te iste radnje dilaju fake powerbankove, usb-ove, wall chargere i prodaju ih pod original. Univerzalno pogotovo to radi.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Propustio si da sam napisao radnje koje legalno prodaju Samsung proizvode... Možda tipa Domod, Sancta, Mobilmedia i sl.
     
  10. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ja planiram najvjerovatnije uzeti sebi LG V30, a gledao sam i bezicne punjace i ova dva su mi se cinila najbolja, pa eto pogledaj:

    https://m.ebay.com/itm/332154775145

    https://www.ebay.com.au/ulk/itm/122760925861

    Vjerovatno ima i jeftinije na banggood i slicnim.
    Za Samsungov ne sumnjam da je dobar, ali brate skup.
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Samo da spomenem da je blitzwolf odlican brand.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Šta imaš od njih? ja mislio uzeti neki njihov punjac sa qualcomm certifikacijom, bar sa dva usb porta, da poklonim ovima svojima u familiji, poklase se ko ce prije do ove jedne uticnice hah. I onda iz nekih razloga gube lako punjace po kuci.
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nemam ja nego moj brat. Ima punjac i skoro uzeo USB kabal C type za brzo punjenje i sve radi super a i kad vidis proizvod iz blizine vidi se kvalitet na prvi pogled.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  14. kvaju

    kvaju Komšija

    Samo da napomenem danas 11.11 je velika rasprodaja na aliexpressu, anker, aukey imaju official store na aliju, pa kome treba kablova nek pogleda.
     
    forzamilan likes this.
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Hvala. Evo narucih sebi auto punjac i onaj magnetic holder super stvarcica oba aukey za 6 eur inace kod svaba samo drzac je preko 6 eur na amazonu:D
    Samo crnjak ne primaju paypal pa sam morao karticom al ima neki giropay ne kucas broj kartice pa je sigurica.
     
  16. anel007

    anel007 Komšija

    Njihov airpay je isto sto i paypal, redovno mi kad bude problem neki s posiljkom odrade refund bez ikakvih problema

    Sent from my Huawei Honor 8 using Tapatalk
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kakav je fol sa aliexpress select kuponima? Ne vidim da se mogu apply na neki artikal.
     
  18. kvaju

    kvaju Komšija

    pojma nemam sa tim kupovima kako šta, vjerovatno preko 50$ ili slicno kod nekog storea imaš popusta 2-5$.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, tako ispada. Imas ih, a nemas ih.

    Anyway uz onaj kupon od $4 i popuste od jucer, mislim da sam dobro prosao. Za 22 i kusur dolara uzeo Blitzwolf wall charger sa klasicnih 5V i novim QC3.0 portom, plus njihov Qi fast charger.

    Kontam koji god telefon da imam ubuduce, dobar punjac nije zgoreg. Ovaj Samsungov fast charger od S6 zuji kad nema nista nakaceno na njega da puni.
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    A za fast wireless charger trebaš i 10V iz zida?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk