wow

Discussion in 'Igre i konzole' started by COOL G, Jun 12, 2006.

  1. COOL G

    COOL G Novi član

    Napokon mi sve radi ali starci ne daju karticu.
    Ima li neki drugi nacin da se placa, moze li preko poste ili necega?
     
  2. zilo

    zilo Komšija

    Das pare nekome ko ima karticu.Raspitaj se u raji.
     
  3. Ace_

    Ace_ Aktivista

    a mozes kupiti onu karticu od Wow-a na kojoj je sifra(2 mjeseca traje) ali mislim da je tako skuplje, to ima kupiti u malo vecim prodavnicama
     
  4. Neso

    Neso Komšija

    Imas u NTCHS-u kod Merkatora.Ta kartica se zove Prepaird card i kosta oko 70 km ja mislim i dobijes na njoj sifru koja nosi sa sobom 2 mjeseca igre.Mislim isto ti je dati 2 puta po 25 km ili jednom 70 i imas 2 mjeseca da uzivas u svijetu WoW-a :)
     
  5. COOL G

    COOL G Novi član

    Pa razlika je u 20 km.
     
  6. COOL G

    COOL G Novi član

    I da vas pitam mugu li ja kao maloljetnik izvaditi kreditnu karticu, pitao sam u raji nema niko svoju, a od staraca njihovih necu traziti.
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ne mozes izvaditi ni debitnu, a o kreditnoj da ne govorim.
    Mozes imat onaj "djacki" racun ali ne mozes imati karticu.
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    Ne mozes otvoriti nikakav racun,bez potpisa i saglasnosti roditelja.Znam,kada sam ove godine trebao knjizicu i ziro-racun za stipendiju morao sam sa starim otici.Poslije ti mozes uplacivati,ali ne mozes uzimati bez staratelja. :)
     
  9. COOL G

    COOL G Novi član

    Nista od WoWa izgleda,
    thx ljudi.
     
  10. Amal

    Amal Novi član

    "cool G" nemoj se brzo predavat! I ja sam prije dva dana se uclanio u wow trial! isto sam imao problema s karticom ali sam nekako uspio da išmuglam karticu i na kraju dobio sam je! :twisted: a ta kartica samo sluzi kada prode vrijeme od 10 dana pa ako hoces da nastavis za daljna igranja wow!

    I imam jedno pitanje za sve! e ovako:
    danas kad unisao u wow da igram neki Server :| je posao balit da hoce da ugasi wow! ja nisam znao zasto onda me nakon 5 minuta izbacio i nisam vise mogao unic! pokusajem cijeli dan ali bez promjena? ima li ko slucajno instaliran Wow, i ako moze da odgovori dali on moze unic! "please help me" imam jos 8 dana :(
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    OT: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
     
  12. BoLa

    BoLa Aktivista

    WoW = Weoma skupO gubljenje Wremena
     
  13. Amal

    Amal Novi član

    dobra sala sta kazete na to! moram malo uvesti sale, a ne ko na temu grafulje samo koje je bolji nvidia ili ati, isto sranje samo drugo pakovanje :p
     
  14. COOL G

    COOL G Novi član

    Ma nemam pojma odakle karticu da nabavim, starci ne daju, jarani nemaju.

    Ima li iko ko ovdje igra wowa da njemu dajem pare.
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Khem. Kako krasno, jednostavno.
     
  16. zilo

    zilo Komšija

    Ja ne igram WoW-a,ali nemam nista protiv da mi dajes pare. :D

    Salim se,nego nekako savladaj tu zelju za WoW.Poslije ces shvatiti zasto sam ti ovo govorio.Upropastit ces skolu,zivot,karijeru a pored toga ce ti i slajpek otanjiti poprilicno. ;)
     
  17. FearLess

    FearLess Aktivista

    Ako vec nemozes igrati wow nabavi Guild Wars nema mjesecne pretplate samo trebas nabaviti account a on ti je negdje oko 15KM