Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. JVC

    JVC Overclocker

    Sena ne seri, znas ti dobro sta si uradio, i zasto sam kako ti kazes opterecen, nego drugi put zajebaji nekog drugog mene neces sigurno, i od mene toliko
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Druze, ja sam sebe zakrpio sto se toga tice, trebalo je 5 godina, mnogo patnje, suza, zivaca i novca. Mnogo stvari sam se odrekao zarad tog uspjeha, materijalnih najbise kojima ti dajes ogroman epitet i znacenje, ali sad zivim mnogo sretniji i kvalitetniji zivot.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Last edited: Aug 3, 2018
  3. dams82

    dams82 Komšija

  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Naravno da je relevantan. Ti koristio S9 3 dana i ti jesi relevantan a ja koristio Note3 S6 i S7 5 godina i ja kao nisam. Razlog zbog kojeg sam napustio samsung je upravo taj edge ekran i slaba baterija ALI NAPOMINJEM software Huawei telefona kasni svjetlosnu godinu za samsungom. Svala cast LEICA optici al samsung S7 je pravio jednako dobre slike sa SONY senzorom i "no-name" optikom sto znaci da im je software daleko ispred.
     
    NaLe! likes this.
  5. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Jedino ti glumis pamet i zelis da budes svakom loncu poklopac. Kad si tako pametan, kako znas da niko nista ne procita? Pogodi sta, citam vise od tebe, zanimam se vise i jos mogu sve da probam. Happy?

    I ocito je da ti ne citas sta drugi pisu jer bi znao da niko nije rekao da je Samsung najbolji telefon nego da je dobar/solidan/odlican :)

    A sad brzo dalje citanje jer ocito nisi dobro informisan i molim te da negativnu energiju siris negdje drugo.

    Lp
     
    Sena and bhd like this.
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa ja nisam pomenuo S9+ nigdje, on je logicno bolji od P20 Pro u svakom smislu.
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    samsung softwer je kita, bio sada je malo bolji, ali ni sluga drugim telefonima ti pricaj sta hoces, nije stvar u s9+ nego u svakom samsugu koji sam probao, i svaki mi je kurac nista drugo, precjenjeno, i preplaceno smece kao iphone
    ko ga voli neka ga kupuje ja sam se dva puta zajebo, i nikad visse
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Samsung software svjetlosnu godinu ispred, e fakat lupas gluposti najgori softwer imali do prije par godina tek sada ga malo pokrpali, ocito da nisi dugo probao dobar mobitel, samsung je bio nekad pojam, ali ga sve vise gaze cak, i kinezi
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    Nikad bio niti ce biti, ocito je tvoje subjektivno misljenje dok sve recenzije govore suprotno, ali misli sta hoces tvoj problem
     
  10. JVC

    JVC Overclocker

    Znas ti sta mislim, i nemoj se praviti lud
     
  11. JVC

    JVC Overclocker

    Uglavnom bezveze je gubiti zivce zsljubljenicima u samsunga pricati da je samsung pusa, 3g recikliraju isto smece sa par novih komponenti, nisu u stanju popisane baterije ugraditi kako spada, jedini pacijenti gori od samsugovoh ljubitelja su oni sto pate za iphone, ali on je barem svemirski brod za samsunga, u svskom pogledu samo ga jebe cijena
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    De baci koji link jer ja jos nisam nasao recenziju koja kaze da je p20 pro bolji od s9+
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Koje kontradiktornosti u jednoj rečenici. Pa ti si kralj majke mi. Samsung imao najgori software prije a sad su ga pokrpili a samsung prije bio pojam a sad nije. :D

    Ajmo svi kupiti OLED tv i P20pro pa cemo biti pametni jer sve ostalo je krš.

    Prije par dana sam iznjeo činjenice o propustima kod huawei mate10pro sa emui 8.0 a ti nista od toga ne koristiš na svom p20pro tako da ti nisi relevantan da donosis sud.

    Na mom mate10pro baterija odvaljuje, ima rama ima storage kao u prici, ekran je dobar, skoro pa odlican. Nema 3.5mm za slusalice to je fail ko kuca. Kamera je dobra, na p20pro je bolja. Nema notch i sve u svemu hardware je cool al UI je jos zelen a placas telefon kao da je top of the line.



    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
    Sena likes this.
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Prosvijetli me, ali javno, ne preko pm.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Najjače kada kaže da je smeće zadnje, pa da je dobar, pa da je software smeće pa sad da je dobar :D
     
  16. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Haha :) Tesko se nosi sa inteligentinijim osobama i onda gubi samopoudanje. Nadam se da upravo trazi neki "zlj" blog koji se slaze sa njim u potpunosti :)
     
  17. senad_986

    senad_986 Komšija

    Hroničan nedostatak vitamina V. Nemam drugog objašnjnja, mora da je to. Preporuka - 3x sedmično barem. :)
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Hej majko moja mila, jest vama dosadno :) Tacno sam znao da je bolje da sam one postove izbrisao, a ne pomjerio sa Xiaomi teme. Diskusija u kojoj nije bilo nijednog konstruktivnog argumenta, a vrijedjanje na sve strane. Relax, evo lijep i suncan dan napolju :)
     
    Sena likes this.
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Bas i ja podjoh napisati, raspravljaju se ko djeca. A napolju vala poslije ovih kisa je sparina uzas, barem u Tuzli. Nedostatak pravog ljeta pa svijet nervozan.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Baš šteta što se ne banuje više, barem na koji dan :D