Steam

Discussion in 'Igre i konzole' started by Fake, Sep 5, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Fake

    Fake Novi član

  2. Nani

    Nani Komšija

    Pa ovako steam account ti je oko 9 dolara, to sto ti imas nije full pack nego to ti je prozor koji skida valve igre. Koliko vidim samo imas instaliran CS 1.6 i Source. Steam se moze besplatno skinut sa Valve stranice naravno bez accounta. Dakle 9 dolara.
     
  3. Fake

    Fake Novi član

    ovako posto vidim da neznas nista o steamu .... jer da bi skido sa stema igre moras ih prvo kupiti a poslje kupovine dolazi download ... i pamtenjakovicu steam acc u kojem dolazi samo HL i cs da se skine kosta kod nas nekih 15 KM

    ( onaj da te naponomenem ako nisi kupo igru nemozes poceti download )


    evo sad sam na msnu naso lika koji mi nudi 40 KM za ovaj acc na steamu, stoga molim te sljedeci put nemoj picati gluposti koje neznas! OK ?

    posto vidi da si se prosipo i u proslim temama sto se tice CS .... : :arrow: :arrow:


    evo ovako da ti jos malko pojasnim :

    ja sto prodajem nije samo steam acc! nego placene sve ovo igre da ih mozes download ... znaci kupis od mene acc odes na stranicu skines steam.exe kucas user sto sam ti dao i pass i onda pocinje download ... nema seriskih nema zajebancija znaci ovo sto ja prodajem je isto sto i ORGINALNI CD-ovi .... znaci nema sranja "invalid cd key" i slicno znaci svakom mogucem serveru pristupis normalno bez ikakvih problema
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Za ubuduce - ne napadaj ljude koji ti hoce pomoci. Slijedeci post slicnog sadrzaja ce biti brisan. Prihvati komentar ili ne, meni je svejedno, ali trazi se kultura na kolikom-tolikom nivou. OK? :!:
     
  5. Blackmore

    Blackmore Aktivista

    Vrijedi mnogo više od 40KM ako imaš sve te igre.
     
  6. Nani

    Nani Komšija

    Ja ne razumijem sta je ovo sa ljudima, nacin razgovora, podjebavanje, lijecenje nekih frustracija, idi radi u drustvu, idi pare zaradjuj, nadji si djevojku, idi po**bi nesto. Bila je tema oko kantera pa su mnogi vidjeli da pojma nemam. Pogledaj slike.
    Nadalje 9 dolara je oko 15 km-matematicaru!
    To pod jedan.
    Pod dva ne pricaj nebuloze i ne vrijedjaj a prije svega toga ne pametuj jer da si znao sve to ne bi uopste pitao za koliko mozes prodati. Nadalje da pratis to sto pricas znao bi da se svaka igra sa steama u periodu od 1 augusta do 1 septembra mogla besplatno skinut sa stema za korisnike koji koriste steam preko 2 godine,.Posto se nisi informisao mogu ti samo reci da se toplo nadam da neces uspjet zajebat tog momka za 40 maraka!

    Da ja sad tebi objasnim, raja preprodaju full steam account za 9 dolara, za koliko si ga ti kupio je tvoja stvar, al ovde u Sarajevu ima minimum 5 ljudi koji prodaju za te pare, nebitno jesu li ga koristili dan ili 5 godina!
    Treba se samo kretat u tim krugovima pa bi znao koliko se cjena krece, jer CS 1.6 i Source su igre zbog kojih se steam account i kupuje. Nadalje mnogi ovdasnji kanterasi imaju nekog vani koji kupi na veliko preko steama full accounte (i to bi trebao znati da je na taj nacin jos jeftinije), pa svi registrovani igraci na steamu imaju popust, pa ima ljudi u Sarajevu koji imaju sponzore vani koji mu naravno placaju steam account. Pa sva ta raja sto sa pobrojao fino to preprodaje za male pare!
    Raja kupovala full valve steam accounte za 9 dolara sto sam i rekao a on uzeo nekom pamet solit za 40 km. Pogledaj mu screen shot! I uzeo vrijedat ovde...osnovnog bontona i odgoja nema...
     
  7. zilo

    zilo Komšija

    Cuj 40 KM. Ja sam original WoW account nabavio za 40 KM. :mrgreen:
     
  8. Fake

    Fake Novi član


    Nane citaj i nemoj vise postovati na ove komentare, a ako nisi znao postovao sam ovdje da vidim imal da neko hoce da kupi da daje vise posto ovdje vidim da ima dosta dobrih ljudi koji znaju dosta o tome (kao ti ) prodacu ga sto prije da nebi cito ovolike komentare koje na kraju opet nema nikakvog smisla ....




    ako hoces mozes lock
     
  9. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    http://forums.clantemplates.com/archive ... 60079.html

    Ne kontam sta znaci ovo cs 1.6 steam account, ili je on preskup, ili vasa cijena sto kazete prejeftina.I cemu svadja?Fake trazi pomoc oko toga koliko kosta, Nani odgovori 9$ i onda pocne svadja.Kao djeca.Bahamut Zero je u pravu.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zakljucah...
     
Thread Status:
Not open for further replies.