BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Da ali nekada si kupio broj i dobio si sve u onoj maloj kutijici,papire i ostalo,to uvijek treba cuvati ako se zablokira kartica ili nesto drugo.
    I sada kada kupis novi broj,dobijes to sve isto...a nebitno je hoces li onda taj broj staviti na pretplatu ili na ultru.
    A i cudno je kako je neko mogao ukrasti broj koji je vec prijavljen na pretplati...da su samo ukucali broj u sistemu,izbacilo bi tebe...cudna situacija,bas me zanima kako su to uzveli i ko je to izveo...moguce i da je greska prilikom unosa broja ali opet mi nije jasno kako sistem nije prijavio da je isti broj vec u upotrebi.
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nemam karticu ni kutijicu,eSIM je u pitanju. A na kraju krajeva nemam sta dokazivat. Sve je u sistemu. Placam racune. Cak i ova situacija je u moju korist. Zovem pricam a neko drugi ce dobot racun da ga plati heheh.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    zippoo likes this.
  3. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Sir, this is Bosnia. Meni ukrali matični broj, morao ga mijenjati prije par godina, kamoli broj telefona. :D
     
    Reventon likes this.
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni skinuli 10KM sa onog bonusa da smanje pretplatu, i sad gledam dosao racun, normala, ali bodova nema. Sutra cu ih zvati da vidim sta je rec...
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Sta bi,morao si se ponovo roditi na drugi datum ?
    :D:D
    Ma ono,iako sve znam,opet mi neke stvari djeluju nevjerovatno ali kao sto kazes,ovo je Bosna,tamo gdje prestaje logika,pocinje Bosna.
     
  6. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Da bude bolje, ja sam već imao onu prvu ličnu, sve OK bilo, kada sam otišao da je zamijene jer je istekla, teta kaže da mi je "neko uzeo matični u Lukavcu" :D Morali mi promijeniti one zadnje brojeve, naravno, pasoš, vozačka sve ponovno da se izda i naravno, sve sam morao platiti.
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Bio u poslovnici i ulozio zalbu. Otislo je na razmatranje al kaze mi sluzbenik da se ne brinem sve ce biti vraceno kako je i bilo. On sumnja da je doslo do greske prilikom unosa broja jer to se radi "na zivo" i moguce je pogrijesiti.

    Sad cekam da me neko nazove i kaze mi gdje smo sta smo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Tetka mi je u Belgiji, njoj su broj pomiješali sa restoranom tako da su nju zvali ljudi non stop da naruce hranu i ta saga je mjesecima trajala sa njihovim operaterom

    Generalno sistem i birokratija u toj zemlji je gora nego u bih. Tako da ne treba uvijek po državi, greške se svuda događaju :)

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Hajd kad ti pogrijesi broj mobitela, al maticni broj, to je vec fail koji te baci u velike probleme i te osobe treba skloniti sa saltera.
     
    aNaToMiC ! and zippoo like this.
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Gledam u moj bhtelecom app maloprije i vidim da su mi vratili extra s paket,nema zaduzen iPhone 15pro ali stoji mi 5.43km potrosnje izvan paketa i nemam prosireni ili obogaceni sadrzaj kako se vec zove.

    Kako vidim oni imaju zelju da ja placam njihove pogreske. Nemam sad zivaca,sutra zovem 1444 pa cu nastaviti borbu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  11. dams82

    dams82 Komšija

    Jel Elektroprivreda, nije, Telekom je, e. ...... i vama mater... Nikad na zelenu granu... Možda je u fazi ispravke, možda će i to popraviti, ali pokidane živce niko ne sastavi.

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Do sada mi tetka koristila u Belgiji eon preko vpn, stavi na vpn bih i ima sve programe kao mi, međutim izgleda da su dohakali, eon sada radi kao da nema vpn.

    Kontam da joj kupim ovu moja tv web, godina dana, piše da ima 80 kanala, i da me ubiješ ja ne mogu naći koji su to kanali. Treba joj rtl living i ovi balkanski, nova, hrt, naši bosanski i td

    Edit: našao sam. Gdje mi je kolega @selvin da vidimo kako je ovo bolje. Nema ništa, jedino kome se gleda tv visoko i jablanica ima dobar izbor

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    Last edited: Dec 5, 2023
  13. selvin

    selvin Moderator

    De ba tetka iz Belgije je relevantna. Ko jos gleda tv na webu osim 50 tetaka u dijaspori...

    Internet brzina i stabilnost, android boxovi sa youtube i hbo max, cinestar videoteka, cinestar standardni i premiere kanali i ponekad ostali filmski i sportski kanali tj. Arene. To je ono sto ja koristim i sto mi je 2x bolje nego na Telemachu. Sigurno ne gledam na laptopu ili mobitelu FTV ili RTV Živinice :D

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
    Ronaldo_9 likes this.
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Jako loša lista kanala na moja tv web. Za dijasporu je najbolje ko može postaviti satelitsku antenu uzeti ovdje total tv ili Msat i ponijeti risiver gore, a ovdje plaćati pretplatu 10-15 maraka... Bar ima dosta kanala i ima neki kvalitet slike.

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
    zippoo and Haker like this.
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dijaspora placa 5e iptv koji je bolji od ikakve ponude :D
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Dok murija ne pokuca na vrata. Svako malo ti sto pruzaju uslugu IPTV puste suzu a i vrlo cesto i njihovi korisnici.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    dams82 likes this.
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Pa prije mjesec dana su pali veliki igraci IPTVa u Njemackoj...vjerovatno su i sve njihove liste stale
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne znam cemu nagadjanja. Ili nesto znas ili ne znas, nema tu vjerovatno. Sve radi uredno kao i uvijek. Moze se kazna popusiti ko koristi torrente da dijeli zasticen sadrzaj i to je to.
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma